Nebezpečná místa

Nebezpečná místa
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476103/bmid_nebezpecna-mista-Vhd-476103.png 5 489 489

Když se v otevřeném hrobě najde tělo mladé ženy, je k němu přivolána inspektorka Lottie Parkerová, která si klade otázku, zda to není nedávno zmizelá Elizabeth Byrneová. Jenže to není jediná žena, která se pohřešuje. V Ragmullinu nejspíš řádí sériový vrah a nedávné skutečnosti vzbuzují podezření, zda vše nesouvisí s jedním dávným případem. Může se historie opakovat? Lottie svádí boj s časem, ale vrah je nejspíš blíže, než by se nadála. Mohla by i ona být jeho dalším cílem? Další případ oblíbené inspektorky Lottie Parkerové od bestsellerové autorky Patricie Gibneyové opět potěší i fanoušky Angely Marsonsové či Roberta Bryndzy a bude vás napínat až do poslední stránky.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Kalibr

No Safe Place, 2019

JustWomen
16.07.2021 5 z 5

Nečekaně čtivé. Promyšlená děj, originální zápletky, sympatické postavy. Doporučuji.

jeny-v
12.07.2021 5 z 5

Vyloženě jsem se těšila na tuto čtvrtou knihu ze série detektivních případů inspektorky Lottie Parkerové. Dobře promyšlená linie děje, kreativní psaní Gibneyové i krátké napínavé kapitoly jsou plusy „Nebezpečných míst“. Detektivové Parkerová, Boyd, Kirby a Lynchová řeší únosy dívek, které spojuje dojíždění vlakem do Dublinu. Když je nalezena zaživa pohřbená Elizabeth Byrneová na hřbitově v blízkosti kočovnického tábora a pohřešuje se Mollie Hunterová, začne být Lottii velmi úzko. V Ragmullinu totiž došlo k únosu se stejnými indiciemi již před deseti lety, kdy se nikdy nenašla pětadvacetiletá Lynn O´Donnellová. Její otec a bratři Cillian a Finn obviňují policii ze zanedbání vyšetřování, které tehdy vedl superintendant Corrigan. A pak se ještě cestou z nádraží ztratí Boydova sestra Grace...

JajaPaja
11.07.2021 5 z 5

Nějak jsem se na začátku nemohla začíst ale vydržela jsem a bylo to opravdu čtivé napínavé

chrudas
09.07.2021 5 z 5

Zase jedna kniha, kterou nejde odložit. Série s Lottie je výborná, ani tento díl nezklamal. Jen bych Lottie přála více štěstí co osobního života se týče, jinak po detektivní stránce super.

babicka_amalka
08.07.2021 4 z 5

tak v originále je už vydáno 10 dílů - u nás zatím 4; jsem zvědavá kdy (a jestli vůbec) se dočkáme i ostatních - ale hodně bych se za to přimlouvala :-)

Jenny46
07.07.2021 5 z 5

Další skvělá detektivka, případ byl složitější úkol ( odložený případ ) a mizející ženy z vlaků, napínavé až do konce. Nevíte jestli fandit Lottie nebo být naštvaný za její chování, ale nemá jednoduchý život ( sama se sebou ) Bojuje se svými zaměstnanci v práci, s matkou a doma to trochu vypadá klidněji.
Zaměření je tentokrát i na kolegu Boyda a vztah se sestrou Grace . Existují volné konce, které nechávají prostor pro další zajímavé věci, trochu tajemné nechci víc prozradit ...
Máme se na co těšit .o)))

ellescorpio
05.07.2021 5 z 5

Fakt příjemný překvapení. Po třetím díle série, který byl fakt bída a hlavní hrdinka mě neskutečně vytáčela, jsem váhala, zda jít do čtyřky. A dobře jsem udělala, bylo to super, přečteno jedním dechem a ze 4 knih autorky se mi tato líbila nejvíc.