Nedotýkej se mě

Nedotýkej se mě
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455047/bmid_nedotykej-se-me-WrE-455047.jpeg 4 1000 1000

Nedotýkej se mě série

Když Sage přijede do Nevady, nemá vůbec nic – peníze, přátele, ani slušnou střechu nad hlavou. Se svou železnou vůlí je však pevně odhodlána začít zde nový život a zapomenout na vše, co se jí doma stalo. Jenomže odpoutat se od vlastní minulosti není tak jednoduché. Vzpomínky a s nimi spojený neustálý strach ji doprovázejí na každém kroku. Nejinak je tomu i ve chvíli, kdy Sage dostane místo v univerzitním skladu knih a setká se zde s Lucou. S pronikavým pohledem šedých očí i s tetováním je Luca ztělesněním všeho, čeho se Sage tolik bojí. Avšak krok za krokem nahlíží Sage do jeho duše a probouzí v sobě cit, který doposud nepoznala. Spolu s tím nachází odpovědi na všechny své, dosud nezodpovězené, otázky…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Berühre mich. Nicht, 2017

maryska09
28.12.2020 4 z 5

Kniha je velmi dobře napsaná, ale závěr mě úplně rozložil. Naštěstí se chystá druhý díl, protože takhle neuzavřený konec by byl velkým zklamáním

den_i
25.12.2020 5 z 5

Krásný příběh Lucca a Sage, líbí se mi jak se postupně výviji jejich vztah k sobě. Moc se těším na pokračování a doufam že to rychle uteče.

Teri_59
23.12.2020 5 z 5

Wauuu! Tak tohle jsem od tohoto příběhu nečekala, knížka mě hned od začátku vtáhla do děje a vypustila až úplně na konci, kde mě celkem naštvala a dokonce i kapku rozesmutnila. Ten konec jsem takovýhle vůbec nečekala, ihned potřebuji další díl! Rozhodně doporučuji! ❤️

Verunka926
20.12.2020 5 z 5

Úžasný příběh. Už se moc těším na druhý díl, protože ten konec? Ten nebyl úplně šťastný.

Karola050716
18.12.2020 4 z 5

Jako jasně, bude druhý díl, ale stejně mě ten otevřený konec hrozně vytočil...tenhle příběh mě tak nějak pomalu nenásilně vtáhnul, že jsem na konci vůbec nemohla pochopit, že je konec knihy, ale ne příběhu. Hlavní hrdinka trochu moc hloubavá a vnitřně ukecaná, ale jinak nemám, co bych vytkla.. a ta obálka je nádherná.

ivetapl
10.12.2020 5 z 5

Vyloženě new adult nevyhledavam, ale tohle je úžasný!! Nádherný příběh. Moc se těším na pokračování

Janie061
04.12.2020 5 z 5

Kniha mě překvapila. Koupila jsem ji na základě románů od Mony Kasten a dlouho ji odkládala (pro mě dlouho). Kromě toho, že byla podobná právě knihám ze série Začít znovu, mě osobně připomínala i knihu od Hooverové, Bez naděje. Musím se přiznat, že tato kniha se mi líbila mnohem víc.
Děj je o něco víc popsaný, stejně jako pocity a tak se můžete se Sage dobře ztotožnit. Líbí se mi i, že Sage nevypadá jako jedna z těch postav, co se za chvíli změní v nebojácnou hrdinku nebo nádhernou princeznu. Její strach a minulost tu vždy budou.
Uvidíme, jak bude vypadat další díl, páč tenhle teda skončil hrozně. Jako načít novou větu ale už ji nedokončit.

Martullle1407
03.12.2020 5 z 5

v teto knížce vidím kousek z knihy : začít znovu od Mony Kasten a kousek z knihy: Počkám na tebe od j. Lynn. Takže pokud jste fanoušci těchto příběhu tak šup šup :-)))
Za mě krásný příběh a těším se na druhý díl.

LiLinka
29.11.2020 4 z 5

Sage se snaží vypořádat psychicky i fyzicky se svou minulostí, která jí velmi nepříjemně ovlivnila život a dospívání. Otevřený konec očekávaný, jsem zvědavá na pokračování.

Red-haired
20.11.2020 5 z 5

Ach, to byla dokonalost!❤
Knihu jsem si pořizovala hlavně proto, že jsem velkou fanynkou knih Mony Kasten, takže pokud na mě vyskočí věta „pro fanoušky Mony Kasten“, pak na mě marketing zcela jistě zafunguje a já rovnou předobjednávám. :D
Musím ale říct, že tohle bylo snad ještě lepší.♥
V knize si můžete užít atmosféru vysokoškolského života i silný životní příběh hlavních hrdinů a romantickou linku, ze které se budete úplně rozplývat.

Sage se snaží utéct před svou minulostí a vypořádat se s následky, které v ní zanechala, a tak se odstěhuje do Nevady, kde je odhodlaná začít nový život. Z věcí, se kterými se Sage musela potýkat, mi někdy bylo až fyzicky špatně, ale plně mi to vynahrazoval love interest Luca, který je prostě top! Ano, mám dalšího oblíbence - a nejen, že vypadá skvěle, je chytrý, vtipný, trpělivý, chápavý, ale on i rád čte! :D❤
Je to neuvěřitelně čtivé, plné emocí. Všem romantickým duším moc doporučuji! Jen upozorňuji, že po dočtení budete nutně potřebovat další díl…

Ocásek
20.11.2020 5 z 5

Pokud máte stejně jako já rádi knihy Mony Kasten, tak tahle knížka bude něco pro vás. Kniha byla velmi čtivá, že se četla téměř sama. Dalším plusem je ta neskutečně krásná obálka.
Autorka také dokázala krásně popsat pocity postav. Hlavní hrdinka Sage utíká před svojí minulostí, trpí panickým strachem a častými panickými atakami. Někomu se může zdát její chování přehnané, ale já s ní dokázala maximálně soucítit a přirostla mi k srdci. Druhou hlavní postavou je Luca - sexy knihomol s tetováním. Kde se takový kluk dá sehnat? Protože já ho chci. Potom je tu jedna postava, která je v knížce jen několikrát zmíněná, ale už to úplně stačilo k tomu, abych ho chtěla vlastnoručně uškrtit.
Jediné, co já opravdu nenávidím, jsou otevřené konce. Nutně potřebuju pokračování, protože takhle to ukončit. Jestli to s Lucou a Sage nedopadne dobře, tak já končím!

Laf
08.11.2020 5 z 5

Do knihy jsem se hned začetla. Je dobře napsaná. Ale je to umění na tolika stránkách čtenáře pořád něčím napínat. Mrzí mě ten otevřený konec a doufám, že se brzy dočkám pokračování. Za mě můžu doporučit, ale je lepší mít rovnou při ruce i pokračování :)

Borufka_9
07.11.2020 3 z 5

Dala bych dvě a půl. Celá kniha je o jednom a tom samém, nic dalšího se nestane. Chápu, že autorka asi chtěla otevřít citlivé téma, ale taková bichle jen o tom - stalo se mi něco hrozného - mám strach - já ho překonám - stalo se mi... Uf. Pokračování určitě nedám, k hrdinům jsem si nevytvořila vůbec žádný vztah.

petusska01
06.11.2020 5 z 5

Tak toto bola "jazda". Cez tie emocionálne výkyvy, cez strach a bolesť, až ku svetlu aby to zase skončilo v čiernej diere. Neviem sa dočkať pokračovania. Luca je neuveriteľný!!

Ophelie
05.11.2020 3 z 5

Hlavní hrdinka knihy Sage mi byla sympatická - jak se sama snažila začít svůj nový život a bojovat se všemi nepřízněmi osudu. Ale právě tím, že si to vše děsivé, co prožila (kromě terapeutky), nechávala jen pro sebe, si šlapala sama po štěstí, nesla na svých bedrech až moc veliký a těžký balvan bolesti... No a ten konec - to jako fakt? Jsem zvědavá, zda bude pokračování knihy. Každopádně moc hezký román, doporučuji.

MiliKry
02.11.2020 4 z 5

Knížka je ctiva, neměla hlucha místa, ale podle mě to není příběh na pokračování. Byla jsem trošku zklamaná, že to mělo otevřený konec a bude se čekat na druhý díl. Mám raději jednodílné příběhy tohoto typu.
Ale jinak to bylo hezky napsané.

Mentolka78
31.10.2020 3 z 5

Na knihu jsem se tesila dle doporuceni a ve vysledku me moc nebavila. Vadilo me, ze problemy Sage, ktere tam hraly hlavni roli, byly s psycholozkou trochu upozadeny, za me zbytecne roztahla kniha, mohla mit min stran. Luca ideal skoro kazde z nas :-) No a, ze bude mit kniha 2.dil??

LittleK
30.10.2020 4 z 5

Přidávám se k ostatním. Ten konec jako vážně...? Luca je perfektní a k poněkud nevyzrálé Sage neskutečně ohleduplný. Na další díl se těším, ale současně mám obavu, jestli autorka jejich příběh nebude moc natahovat. Na to si každopádně budeme muset počkat. Do té doby si můžete přečíst první díl a udělat si názor sami. Za mě tato kniha spadá do kategorie dobrých oddechovek.

Terka18
28.10.2020 5 z 5

Krásný romantický příběh, který mě chytnul za srdce. Lucu jsem si zamilovala, chtěla bych takového kluka i v běžném světe. Ale ten konce to jako vážně???? Další díl hned PROSÍM

Damonka12
28.10.2020 5 z 5

Úžasná romantická kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. A ten konec, panebože .... já potřebuji akutně další díl, takhle to nemůže skončit.