Nejlepší víkend

Nejlepší víkend
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/bmid_nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 4 3462 3462

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli.... celý text

Didi15
04.03.2019 5 z 5

Tak za mě pět hvězd. Hartl se prostě čte jedna báseň a dalsší knihu se vždy těším . Vztahy jsou typické pro dnešní dobu a celkově je mi z toho vlastně smutno a autor to dokáže skvěle popsat.

Usmivamse
03.03.2019 4 z 5

Přečetla jsem celkem s chutí. Kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel se mi líbila víc....ale autor umí psát o vztazích dobře.

KateTheBlogger
03.03.2019 5 z 5

Patrik Hartl nikdy nezklame.

marketa9252
03.03.2019 5 z 5

Další odlehčující čtení ze života. Krásná.

brabofka
01.03.2019 4 z 5

Myslím, že u tohoto autora je koupě knížky sázka na jistotu. Knížka je perfektní oddychovkou, u které se pobavíte, dojmete a hlavně krásně odpočinete.
Občas jsem měla potřebu se podívat, jestli jako autor není uveden ještě někdo další. Jak může chlap popsat hrdinky ženy takhle trefně? Protože já se místy poznávala?!

andream
01.03.2019 2 z 5

Tak za mě nejslabší kniha p. Hartla... uvítala bych min postav a vetsi hloubku, takhle to bylo takové povrchní a chaotické čtení bez pořádných na dřeň jdoucích životních události... Škoda.

Denninka
28.02.2019 4 z 5

Další počteníčko od pana Hartla mě moc pobavilo. Těším se na další knížku.

mirka71
28.02.2019 5 z 5

Dobré lehké čtení, současní lidé, současné problémy, žádné hluboké myšlenky, prostě běžný život. Ale pravdou je, že Okamžiky štěstí a Prvok,Šampon,Tečka a Karel se mi asi líbily o trochu více. Každopádně je to příběh, který se velmi dobře čte, když máte chuť si odpočinout.

JIVaJaH
27.02.2019 1 z 5

Nedočteno.Čas věnuji knížce, která bude s nápadem.Od P.Hartla třetí kniha, kterou jsem četla.Všechny jsou tak stejné...klubíčko vztahů.

duster
27.02.2019 3 z 5

Vůbec ne špatná kniha, ale Okamžiky štěstí se mi líbily více

99jana99
25.02.2019 5 z 5

Skvělá oddychovka, už se těším na další jeho knihu.

petunkav
25.02.2019 5 z 5

Nad čtením některé z knih od pana Hartla jsem dlouho přemýšlela. Bála jsem se nafouknuté reklamní bubliny a mého zklamání.
Nakonec jsem sáhla po Nejlepším víkendu a zklamaná tedy rozhodně nejsem vůbec.
Určitě to není žádný hluboký román - to jsem ale ani neočekávala.
Je to velmi příjemnou a čtivou formou popsán rok skupinky lidí. Je to prostě ze života.
Já mám teď takové české období - čtu lehké české autory. Na nic hlubšího teď asi nemám energii.
Kniha se mi moc líbila. Pohladila po duši, místy smutek, místy smích. Prostě realita.
Určitě se k autorovi ještě vrátím.

kob
25.02.2019 3 z 5

Sice jsem dočetla, ale jsem tentokrát docela zklamaná. Vlastně netuším, o čem to bylo. Dobrý román by měl mít především silný příběh, ale tady je jen spousta nespokojených lidí.

Pajulma
23.02.2019 5 z 5

Patrik Hartl je můj oblíbený spispovatel. Kniha mě opět nezklamala. Příběh byl poutavý a zajímavý, takový z běžného života. Jediné co bych tomu vytkla je těch hodně jmen na začátku, dost jsem se v nich ztrácela.

4xbabča
23.02.2019 4 z 5

Příjemné oddechové čtení s charakteristickým psaním autora Patrika Hartla, kde jde hlavně o vztahy,lásku a hledání sama sebe.

Lenkakolar
22.02.2019 3 z 5

Hartlovi jsem dala druhou šanci, nevím, jestli se chci o ni pokoušet znovu. Myslím si, že autor by dokázal do příběhu dát víc. Něco tomu chybělo, ale na druhou stranu tam toho bylo zas až moc :/ Taková až místy nereálná chaotická trágo-komedie.

Arella
21.02.2019 2 z 5

Tohle není dobré. Jak říkal Patrik, jsou to ryby ulovené na mělčině a to mě nebaví.

anishta
21.02.2019 3 z 5

Tak tady jsem opravdu vystoupila ze své komfortní zóny, ale dočetla jsem to, tak to až tak hrozné není. :D
Každopádně sledovat bandu nespokojených lidí mě moc jako nenadchlo. Některé scény byly vtipné, ale nějak mi to prostě k srdci nepřirostlo. Většina lidí mě tam akorát štvala a zasloužili by si nakopat do zadnic. Místy jsem to chtěla až odložit.
Konec byl pěkný, dojemný a díky němu jsem přidala hvězdičku navíc.
Jo a byl zde zmiňován Havířov! :D

petra.k.
21.02.2019 5 z 5

První knížka od Hartla - moc se mi libila, jako oddechovka a únik od starostí super. Určitě si od něj přečtu ještě jiné knihy.

IrenaLuzarová
20.02.2019 5 z 5

Mám styl pana Hartla ráda, protože je nadmíru jasné, že má rád nejen každou ze svých postav, ale i lidi.