Nejlepší víkend

Nejlepší víkend
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/bmid_nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 4 3462 3462

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli.... celý text

nai.ivka
19.02.2019 3 z 5

Román, mně to spíš přišlo jako soubor povídek. Tak do půlky jsem měla i pocit, že se to rozsypává. Že by mi spíš sedělo seřadit ty příběhy tak, aby se nepřeskakovalo. Baví mě nová slova, baví mě autorova fantazie. Příjemná oddychovka.

Kamchaa
19.02.2019 2 z 5

Hezké, milé místy mírně přitažené za vlasy, ale čtivé. Rozhodně neurazí.

malkina11
19.02.2019 2 z 5

Tentokrát Patrikovi odpustím...ale příště to musí být lepší !!!

keny
18.02.2019 4 z 5

Kniha měla spád, četla jsem jí o dovolené a byla to příjemná oddechovka. Někdy se mi ani nechtělo odtrhnout. Každý se v některé postavě trochu najde, zažívá podobné situace, sní o lásce, o zážitcích....To, co od tohoto spisovatele očekáváte, to v knize najdete...

sowatson
18.02.2019 3 z 5

I bez uvedení jména autora stačí pár vět a je jasné, že čtete Hartla, už podle slovní zásoby (veleprdel, bimbálo atd.). Je to další z pražských erotikonů, tentokrát o hledání lepších životů, potažmo víkendů, v rámci jednoho roku. Díky Hartlovu humoru získávají postavy nad šedí obyčejných dní barevnou převahu a v jejich snažení jim člověk fandí, protože se v nich jednak trochu vidí a jednak tam není nikdo vyloženě nesympatický. Podrobněji na blogu: "Proč je to bestseller?" (viz Recenze)

Kochy84
17.02.2019 3 z 5

Jako oddechovka na pár večerů budiž, ale žádné velké poselství v knize nehledejte. Některé postavy jsou sympatické, jiné méně, ostatně jako v životě. Je jich tu ale hodně a chvílemi jsem se v nich trochu ztrácel.
Co mě však zarazilo -nápadné zmiňování existujících a reálných firem, které víceméně nesouviselo s příběhem, že by product placement?

Plaknel
17.02.2019 2 z 5

Co napsat? Moc jsem se na knížku těšila, ale . . .
Smích pana Hartla je milionkrát lepší.

nicole1990
17.02.2019 5 z 5

Opět super jen by tam mohlo být min nevěry. Jinak super knížka četla se sama a od srdce jsem se u ní zasmála.

Dreisii
16.02.2019 5 z 5

Nemohu hodnotit jinak než 5 hvězdičkami.Knížka mě rozesmála a i slzička mi nakonci utekla a tak to má být.
Děkuji za hezké počteníčko a těším se na další knihy od tohodle autora :)

Dita333
15.02.2019 4 z 5

Asi trochu slabší z autorových knih, ale přesto jsem se skvěle bavila a děj se rychle odvíjel. Na začátku jsem se trochu zalekla spousty sprostých slov a chaotickeho nástupu nepřehledného množství postav, to se ale naštěstí po cca 20 stránkách usadilo a byl to klasický čtivý Hartl.

pavlina361
15.02.2019 5 z 5

Já jsem z knihy nadšena, rozhodně doporučuji. Nad knihou se pobavíte, zamyslíte a nemůžete se od děje odtrhnout...

czokies
15.02.2019 3 z 5

3,5*
V knizce je postav jako na kostele, ale prekvapive jsem s tim nemela problem, protize pribeh je rozdelen do sekci, ty plynou vzdy postupne (Andrea - Jirka - ...) a mirne se prolinaji, protoze vsichni hrdinove se znaji.
Charaktery jsou hezky vykreslene a osudy realne a to se mi na knizce moc libilo. Vsechny hlavni postavy mi byly vicemene sympaticke (mozna Pavel moc ne), na cteni jsem se tesila a uzivala si ho, takze za me dobry ????.

Lenka_S
15.02.2019 5 z 5

Je to první kniha od tohoto autora, kterou jsem četla a musím říct, že se mi líbila. Opravdu mě bavilo sledovat osudy jednotlivych hrdinů a s napětím jsem očekávala jak se vše vyvine. Sice mě chvílemi hrozně lezla na nervy Dáša, ale nikdo není dokonalý :-) . Celkově to byla fajn oddychovka.

lištička123
14.02.2019 4 z 5

Bezva pohodová knížka, Hartla mám moc ráda.

Paja11.11
13.02.2019 5 z 5

Tohle byla první knížka, kterou jsem od Patrika Hartla přečetla a určitě sáhnu pro další. Knížka se mi četla moc dobře. Zasmála jsem se a skoro jsem se i u ní rozbrečela. Knížka je skvělá a určitě se k ní jednou znovu vrátím.

SimonaP
13.02.2019 1 z 5

No jestli tohle má vypovídat o českém národu, tak doufám, že to nebude přeloženo do cizích jazyků. Všichni lžou, podvádí, děti se absolutně nechovají adekvátně ke svému věku, no prostě slátanina bez děje.

babsi66
13.02.2019 3 z 5

Měla jsem z toho obdobný pocit, jako ze svého času populárních reality show, kde jsou lidi zavřený v jednom baráku ponechaní svému osudu téměř bez vnějších vlivů - také se zde nic moc zvláštního neděje, resp. to, co se děje, nijak nevybočuje z toho, co už člověk buď sám zažil, nebo to zažil jeho kamarád, případně kamarád kamaráda. Nebo o tom už někdo psal. Lépe, zajímavěji či vtipněji.

PetrKral
13.02.2019 3 z 5

...BTW a ten nejlepší víkend byl v knize kde? ;-)

Jelen51
12.02.2019 3 z 5

Pro mě zatim nejslabši kniha od Hartla. Těšila jsem se na vtip a zas propletenec postav a nějak mi to tu chybělo.

tereza8418
11.02.2019 4 z 5

Proste Hartl,nepotesi,neurazi a krasne se cte. ????