Nejlepší víkend

Nejlepší víkend
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/bmid_nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 4 3396 3396

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli.... celý text

RSR
04.01.2019 4 z 5

Moje první knížka od Hartla. Špatná rozhodně nebyla, četla se dobře. Knížka o obyčejném životě několika lidí. Dva manželské páry a dva mladí lidé, kteří se vzájemně znají, prožijí svůj rok. Některé vztahy vzniknou, jiné zaniknou, děti rostou a dospívají, prostě taková oddychová četba.

Bbauska
04.01.2019

Naprostá spokojenost :)

e.s.e.t.
04.01.2019 4 z 5

Koupila jsem si Hartla, očekávala Hartla a přečetla a užila si Hartla. Nejlepší víkend je opět typickou Hartlovinou - oddychovou a ne nijak vrcholnou literaturou. Čte se jednoduše, nenáročně - jen chvíli trvá udělat si v postavách pořádek (máte tam figur jak na Orloji), což ale taky považuji za jev pro Patrika Hartla běžný, kdy mi to ani nevadí. Těším se na další dílo!! 4,5*

kristyna3511
03.01.2019 1 z 5

Možná jsem čekala moc a moc se těšila.

brigada
03.01.2019 4 z 5

Doporučuji

knihomolka111
03.01.2019 3 z 5

Klasický Patrik Hartl, knížka byla přesně taková jak jsem očekávala - oddechovka. Ke konci už mě to ale moc nebavilo, příště by mohl Patrik přijít s něčím novým. Další knížku na tento způsob bych už asi nečetla..

krejcovka76
03.01.2019 3 z 5

Od tohoto autora jsem přečetla všechny knížky, takže jsem věděla, co očekávat. Jen jsem nevěděla, zda tento příběh přirovnám k oblíbeným či méně. Bohužel k těm méně. Prvních dvě stovky stránek jsem měla co dělat, abych přelouskala. Neuvěřitelné množství postav s pro mě podobnými jmény - Bert, Boris atd. Takže pokud jsem se ke knize vrátila třeba po jednom dni, měla jsem problém. Od cca 250 stránky mě knížka začala bavit. A dočetla ji během jednoho večera. Hodně mi to připomíná sex :-) Hodně očekávám, nejdřív "nuda" a na závěr gejzír a teď už jen doufat, že vše dopadne jak v americkým filmu - Happyendem :-D nebo si budete bohužel muset mazat pro Postinor :-D Každopádně jako oddychovku doporučuju.

xichtik
02.01.2019 4 z 5

Já prostě na Hartla nedám dopustit ... Prima oddechovks.Jednu hvězdu sundavam jen za ten zidealizovanej konec.

zbraslavanka
02.01.2019 4 z 5

Koupila jsem si ji hned ten den co vyšla, byl to pátek a hned se do ní pustila. Přečteno za víkend i když bylo složité se zorientovat ve velkém množství postav. Byla super, ale už mám pocit, že to všechno znám. Patrikův humor se mi líbí, ale tentokrát jsem měla pocit, že se to moc opakuje. Za mě nejlepší byl Malý pražský erotikon. Na druhou stranu určitě si koupím jeho novou knihu a těším se až vyjde. :-)

1alena1
02.01.2019 3 z 5

Souhlasím stoprocentně s jedním komentářem níže - přečteno za 2 dny a velice mě to bavilo, ale za další dva dny už téměř nebudu vědět o čem to bylo. Takový úplně obyčejný dnešní život nás a našeho okolí. Ale zrovna o volnu okolo vánoc se to četlo báječně. Jen mám takovou trochu poznámku, která mě mrzí, ale chci ji napsat. Knížka, která stojí bez jedné koruny čtyři stovky, by měla mít trošku úroveň - papír hrozný, měkká obálka, občas mizerně vytištěno - v tomto směru obrovské zklamání a je mi to moc líto, že když nakladatel ví, že se knížka bude prodávat, tak na tu vizuální stránku kašle. Ta komerce v nás utluče všechno hezké ???

Mišule_11
02.01.2019 3 z 5

Teď potom, co můžu říct, že mám přečtené všechny knihy od Hartla, tak se mi zrovna tahle bohužel líbila nejméně..
Ze začátku mě děsilo, kolik lidí je zahrnuto do příběhu a těžko se mi v tom orientovalo, postupem děje to bylo o trochu lepší, ale i tak jsem se párkrát musela vrátit zpátky..
Po dočtení knížky mě mrzelo, že jsem se vůbec nedozvěděla úplně všechno, tak jak bych si představovala. Některé osudy postav mi přišly zkrácené ve vyprávění a nedostalo se jim tolik prostoru jako jiným postavám..
Ale některým pasážím jsem se nakonec zasmála a někde mi zůstával rozum stát..! :)

markéta783
02.01.2019 5 z 5

Příjemná oddechovka, pěkně se čte. Pan Hartl opět nezklamal, mám ráda jeho humor i způsob psaní. :)

Raulik
02.01.2019 4 z 5

Výborně se hodí pro vánoční období, kdy jsme více sentimentální a toužíme potom, aby nás někdo měl rád a nebyli jsme sami. Jak už bylo napsáno, oddechovka, která neurazí.

Marčullkas
01.01.2019 4 z 5

Opět skvělá oddechovka

Mademoiselle
01.01.2019 5 z 5

Milé prázdninové čtení.

Rania
01.01.2019 4 z 5

Četla jsem všechny knížky od Hartla a musím říct, že nejvíc se mi líbil Malý pražský erotikon. Nejlepší víkend byl takovou oddechovkou v předvánočním shonu. Jestli nečekáte extra dějovou linii, budete spokojeni. Taky mi pomohla si uvědomit, že někdy jsme zbytečně nespokojení s tým, co máme, a měli by jsme být rádi za maličkosti.

Val
01.01.2019 5 z 5

Moje druhá kniha od autora a opět spokojenost. Je pravda, že se mi Okamžiky štěstí líbily o kapku víc, ale o to přece nejde. Z počátku jsem se lehce neorientovala v postavách, ale pak už se to četlo samo . Z šestice hlavních postav jsem měla nejradši Markétu a Berta, který mi připomínal Jáchyma z již zmiňovaných Okamžiků štěstí. Jako vánoční oddychovka mezi pohádkami dokonalé :-)

Dajine
31.12.2018 4 z 5

Kniha plyne stejně jako život. Klid střídají kotrmelce, hledání smyslu života s rezignací na něj. S Prvokem se to ale srovnat nedá. Nasadil laťku hodně vysoko.

PetK
31.12.2018 4 z 5

Typický příběh/příběhy Patrika Hartla plné vztahů, situačního humoru i smutku. Baví mě ho číst. A co si budeme povídat - kdo z nás občas neměl pocit, že mu život bez užitku proniká mezi prsty?

Marta13
31.12.2018 5 z 5