Nesmírný

Nesmírný
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543266/bmid_nesmirny.jpg 4 1663 1663

Anna27
15.01.2021 5 z 5

(SPOILER) Zas příklad toho, jak jsou sekty a různí rádoby guru špatná volba. Nejvíc mě zarazilo, že chudák Atu ani nevěděl, že jeho Pirjo vraždí a ta to dělala na základě 20 let staré domněnky a ten jeho konec byl teda taky nějak rychlý. Ale příběhy v této sérii mě všechny baví.

Polinka92
10.01.2021 3 z 5

Kniha je pěkně napsaná, to ano. Ale až moc rozebírá náboženství, což k tomuhle příběhu sice patří, ale na můj vkus už to bylo hodně.

katst
09.01.2021 4 z 5

Skvěle napsané, promyšlené, zajímavé rozuzlení. Série mě stále baví.

Hakate
07.01.2021 4 z 5

Ke knize se nedá napsat nic, co bych již nenapsala k předchozím knihám.
Autor si stále udržuje stejnou hladinku a opět přichází se skvělým případem.

Nymfadora.T.
05.01.2021 4 z 5

Paráda, jako vždy, zajímavá zápletka, oddělení Q perfektní a nesmrtelné :-)) , uz se těším na další

Tabby
26.12.2020 4 z 5

Co ještě napsat o téhle sérii, aby jsem se opět neopakovala.
Začátek zdlouhavý, ale konec skvělý.
Asad, Carl a Rose opět nezklamali a je to zábavná parta, která nějakým zázrakem vyvázne z každé situace a ještě vyřeší případ starý několik desítek let.
A můžu s klidem říct, že se těším i na další díl. :)

maris123
08.12.2020 3 z 5

V první třetině jsem měla pocit, že už znám vraha a že mě už nemá co překvapit. Naštěstí jsem se spletla. Po pomalém rozjezdu jsem ji nakonec dočítala do půl druhé v noci.

Raada
12.11.2020 4 z 5

Po předchozí knize tato měla větší spád, zajímavou zápletka. A i jako ostatní knihy této série se velmi dobře četla.

Katulinka69
03.11.2020 4 z 5

Tak po minulém díle, který mě opravdu nebavil opět super. Těším se na další

kob
21.10.2020 4 z 5

Zajímavý příběh, přečetla jsem s velkou chutí.

eliska8413
18.10.2020 3 z 5

Oproti ostatním knihám ze série tady skutečně věřím, že se to mohlo stát. Vyústění je opět afektované plné rádoby zvratů a slepých cest.
Děj Pirjo je nejvíc úsměvný a ráda bych se někdy podívala, jak na louce někdo na skútru pronásleduje s lopatou v ruce svojí oběť. Pokud to tedy nebyl skútr sněžný.

Merlinit
18.10.2020 5 z 5

Zábavné, vtipné, neotřelé... Výborné!

petra5167
28.09.2020 5 z 5

Opět skvělá kniha.

allebra
24.09.2020 4 z 5

Četlo se opět dobře, i když tento příběh z Oddělení Q se mi zdál místy poněkud rozvleklý. Některé pasáže mi přišly nadbytečné, spíš mě pletly. Kdyby autor tentokrát ubral na počtu stránek a držel se více samotného příběhu, mohlo to být na plný počet. Tak snad příště. Víc se mi ale líbilo rozvíjení přátelského vztahu s Asadem.

kachnat
17.09.2020 3 z 5

Příběh zajímavý, měla jsme ale problém vydržet u děje. Tentokrát to bylo slabší... Ale i tak se mi kniha jako celek líbila. Rozuzlení jsem nepředvídala, podezřívala jsem úplně někoho jiného....

ViolettaCh.
14.09.2020 4 z 5

Další z případů oddělení Q se rozvíjel poněkud těžkopádně, což se stalo i u jiných knih z této řady, ale nakonec se to přece jen slušně rozjelo. Závěr pak byl velmi solidní, ne banální. Některé pasáže knihy byly poněkud nadbytečné a s hlavním dějem nesouvisející. Pokud by kniha byla od nich oproštěna (což by kvalitě spíše prospělo), tak by logicky byla kratšího rozsahu.

Petrasuvicka
05.09.2020 3 z 5

Případ dobrý, čtivost horší. Popravdě už jsem myslela, že to nedočtu. Akce na posledních 70 stranách. Do té doby je to jen sáhodlouhé pátrání a chytání se stébel trávy. Úplně zbytečně je to proložené eskapádou Carlových příbuzných (Sonny a Ronny) a Hardym. Zbytečné kapitoly a odvádění pozornosti jinam. Kdyby si autor tohle odpustil a trošku dal Carlovi a Asadovi bystřejší mozky, mohl se případ uzavřít minimálně na straně 400.

Ivet7
02.09.2020 5 z 5

Do první půlky mi přišel děj těžkopádný, ale pak to dostalo spád a nemohla jsem se odtrhnout. Konec a rozuzlení bylo hodně zajímavé.

ydnac
26.08.2020 5 z 5

SUPER jako vždy :-)

Asterixxka
08.08.2020 5 z 5

Oddělení Q miluju jak knižně, tak filmově - doteď jsem měla největšího oblíbence Carla, ale po dočtení Nesmírného ho zaručeně troufnul Asad, nešlo jinak :-) Hodně překvapivě jsem si svým způsobem oblíbila i Pirjo, i když možná to spíš byla lítost. Kniha má jako vždy skvěle vyobrazeny obě dějové linky a moc mě baví, že nikdy nedopadne tak, jak člověk předpokládá. Dám si teď chvilku od Q pauzu ale za měsíc to vidím na další díl!