Nikdykde

Nikdykde
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534047/bmid_nikdykde-65ed7bc595978.png 4 2277 2277

Audiokniha Nikdykde od Neila Gaimana vás vezme do neskutečného světa Podlondýna... Vypráví Matouš Ruml. Vítejte v Podlondýně, světě oživlých mytologií, o kterém se vám ani nesnilo Richard Mayhew je docela obyčejný mladý Londýňan, který jednoho dne při cestě na důležitou večeři se svou snoubenkou pomůže otrhané zraněné dívce. V tom okamžiku se však jeho život obrátí vzhůru nohama. Labyrin Podlondýna, drsného světa pod slupkou všedního velkoměsta, Richarda vtáhne jediným kmitnutím krysího ocásku a on brzy zjišťuje, že cesta zpět nebude vůbec jednoduchá. Zvlášť když se tak osudově zapletl do záležitostí lady Dvířky. Pomůže mu šarmantní markýz de Carabas, inteligentní krysy nebo snad padlý anděl, uprchlý ze zničené Atlantidy? A chce se vůbec vrátit?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: audiokniha , Tympanum

Neverwhere , 1998

Interpreti: Matouš Ruml

Alix
30.11.-0001 4 z 5

Velice originální příběh, kde nic není takové, jak se zdá a skoro nikdo není takový, jak jste čekali.

Wishkah
30.11.-0001 5 z 5

Výborná a perfektně čtivá knížka s dvěma nejbrutálnějšími, nejodpornějšími a nejcyničtějšími nájemnými vrahy jaké sem měl tu možnost poznat ať už v knížce nebo filmu.

Lenka142
30.11.-0001 5 z 5

Gaiman je skvělý autor a tohle je mé nejoblíbenější dílo z jeho tvorby, je originální, zábavné a čtivé. Croup a Vandemar jsou nezapomenutelné postavy, jejichž chladnokrevné výroky snad nejdou zapomenout, rozhodně stojí za to si knihu přečíst

Lithin
30.11.-0001 4 z 5

Jedna z nejlepších knih, které jsem z fantasy četla. Je velmi originální, tajuplná a to i přesto, že se vlastně celá odehrává v Londýnském metru! :)

Skrew
30.11.-0001 4 z 5

Pěkná fantasy, ale přišlo mi to takové "plytké". Strašná spousta nápadů na jednu jedinou knihu. Celý seriál se do ní prostě nevešel :(
A coby fanda Jiřího Kulhánka jsem si samozřejmě oblíbil pány Croupa a Vandemara.

Dia_linn
30.11.-0001 5 z 5

Jízda londýnským metrem je po přečtení téhle knížky skoro tajemný zážitek :-) nejsem fanda fantasy, ale tohle vřele doporučuji!