Noční klub. Díl první

Noční klub. Díl první
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1057/bmid_nocni-klub-nocni-klub-i-ZEv-1057.jpg 5 2546 2546

Noční klub série

Chcete přežít příštích tisíc let? Potom byste si měli přečíst tuto knihu. Nechcete-li, i pro vás mám dobrou zprávu - místa na hřbitovech výrazně zlevní. První polovina nového příběhu Jiřího Kulhánka je plná sveřepých slov, sveřepých tajných organizací, sveřepých zabijáků, sveřepého černého humoru a samozřejmě nemohu opomenout neméně sveřepý recept na dlouhověkost. Vy, kteří dáváte přednost ekonomicky výhodnému místu pod tisem, nebuďte smutní, my ostatní na vás příštích tisíc let nikdy nezapomeneme...... celý text

miasa01
13.09.2014 4 z 5

Takže přečteno ... bylo zajímavé tuto sérii číst po Vyhlídce na věčnost. Spoustu věcí to objasnilo a strašně ráda jsem si zpětně přečetla o tom, co se stalo Karolíně, Tobiášovi a spol. Za mě 4 a půl hvězdičky, protože některé pasáže na mě byly trochu zdlouhavé.

dracek666
16.08.2014 5 z 5

Naprosto úžasné. Za mně plný počet.

fiona007
13.08.2014 3 z 5

Hezký upírský příběh tentokrát z našeho prostředí. Rozhodně zajímavé pojetí, a jsem ráda, že konečně něco z Česka o upírech.

kuska
12.08.2014 5 z 5

Konečně pořádná upírská knížka, kde nejsou upíří jenom nezničitelní playboyové. Knížka se velice dobře četla a uměla vtáhnout do děje. Nejlepši na to bylo, že podstatná část se odehrávala v České Republice. Musím ale říct kdo nemá rád jatka, tak až to radši ani nečte, pro mě ale super

Freedyn
11.08.2014 5 z 5

Během krátkého období (tři dny) jsem ji přečetla znova, a hledala jsem, co mi kdysi na této knize přišlo tak skvělého. No, asi když už člověk tak nějak ví, kam kniha směřuje, tak ho to tolik nebere. Což mě mrzí, knihu jsem četla po delší odmlce, bude to i pár let. Každopádně Kulhánek je pro mě výborný autor, právě díky NK. To se nezmění :-)

Jo a ještě něco.. pamatuji si, jak mi při prvním čtení docela vadilo, že se autor od docela možné reality odpoutal právě upíry. Ke konci knihy už mi to ale tolik nevadilo :-)

Nelis
06.08.2014 5 z 5

Začala sem číst Kulhánka teprve nedávno, ale noční klub je dokonalej ... smát se uprostřed ulice nad knížkou je prostě něco, co se stane málo kdy :)
Takže za mě 1+

Monnyska
04.08.2014 5 z 5

Asi jsem se zamilovala :D bože... čekala jsem něco úplně jiného.... mohu říci, že jsem mile překvapena... samá krev a pistole... (nikdy jsem si nemyslela, že budu mít ráda i knihy s popisem střelby apod... jsem ráda, že se ale zbraně měnily) .... zaujala mě postava Tobiáše jako upíra, který není dokonalý (hlavně po upírské stránce, vidíte... i upíři cítí bolest) ... A také hlavně ten Noční klub :) sladké to Čechy :)

galadrielin
23.07.2014 4 z 5

Už mě otravovalo pozorovat svoji rodinu, která každý večer netrpělivě čeká na televizní předpověď počasí a nebavilo mě poslouchat jejich jásot, když se tam objeví paní Taťána. Takže jsem se do Nočního klubu pustila taky. Nemůžu dát 5 hvězd, protože Noční klub mi byl předhazován příliš často a všichni se o něm zmiňovali jen v těch nejlepších superlativech. Já to ale zase za takovou "pecku" nepovažuji. Nicméně humor výtečný, příběh taky a já se s chutí pustím do dalších děl pana autora. A dneska večer si zapnu předpověď!

vlkodlaq
15.07.2014 5 z 5

Noční klub 1 a 2 byly mé první knihy od kulhánka, půjčila mi je kamarádka před cca deseti lety, říkal jsem si co je to za jméno? Přebal je pěkný, tak to zkusím :-) Výsledkem bylo, že jsem Kulhánkovi úplně propadl a vášnivě hltal vše, co jsem od něj sehnal, až jsem přečetl úplně vše. Nelze doporučit nejlepší knihu od Kulhánka, nejlepší je vše! Potažmo Kulhánek.

pobijecmuch
09.07.2014 5 z 5

Český mistr fantasy a sci-fi. Upíři smrdí mrtvolným pachem, ale tady mně to nevadí, protože je to napsáno s humorem a nadsázkou. Tedy hodně ke čtení a žádné sračkové Stmívání.

pauele
25.06.2014 4 z 5

Pár krát som sa veľmi dobre a s chuti zasmial, par krát pristihol, že ma tá kniha dokonca naozaj baví a niekoľko krát som neveril vlastným očiam čo to za záchodovú literatúru čítam. Pustím sa do druhého dielu. Nie s nadšením ale zo zvedavosťou.

karelk
13.06.2014 5 z 5

Klasik by řekl: "To nevymyslíš".
Po dlouhé době kniha, u které jsem hltal řádky a odstavce, četl v mhd i při chůzi a nemohl se dočkat další chvíle, kdy budu moct číst dál...

(dále obsahuje spoilery)
Společenství nočního klubu? Upíři? Tohle je prostě jízda. Stejně jako druhá část této knihy odehrávající se mimo ČR. Přestřelka na letišti je už podle mě překombinovaná a kniha končí tak nějak ničím. Jdu číst další díl :)

veronique.ka
30.05.2014 4 z 5

Čekala jsem nudu o partě lidí v podzmí, kteří bojují se zlem a místo toho ...no nebudu předbíhat, ale kniha je plná zvratů. Moc se mi líbí citoslovce, která autor v knize používá :-). Je zábavná svěží, stejně jako Kulhánkův jazyk. Četla jsem oba dva díly a byla to šílená jízda.

DreamR
25.03.2014 4 z 5

Klasická divočina od Kulhánka. Akorát, že čím víc toho člověk od něj přečte, tím víc může odhadovat směr děje. V podstatě ve všech mnou zatím přečtených dílech se vyskytuje nějaký téměř nezničitelný hlavní hrdina, který najde zásobárnu zbraní a jde likvidovat upíry/zombíky. Ale abych jen nekritizoval, je to prostě Kulhánek a člověk ví co ho čeká a prostě si u těch litrů krve a dalších tekutin odpočine.

vamp
19.03.2014 5 z 5

Skvělé

Tiru
12.03.2014 5 z 5

Nejspíš taky trpím dostatkem pokleslého vkusu, ale tahle kniha byla pecka. Jako test kompatibility bych čtenáři promítnul něco od Tarantina. Vzpomínám si na dávné školní referáty, kdy oblíbeným zakončením bylo "Myšlenkou knihy je pobavit mladé čtenáře" Tady to sedí jak prdel na hrnec. Není třeba žádného velkého přemýšlení, stačí jen číst a nechat se bavit. Je to jako jízda na horské dráze, kdy v první třetině projedeme nečekaným lopingem.
Akce, sympatické postavy, hláškování, navíc tohle všechno zasazeno mimo jiné i do Čech.
Jsou tam samozřejmě i věci, které bych tam zrovna nepotřeboval, ale v tomhle případě je autorovi s klidným srdcem odpustím.
Pátou hvězdičku dávám za Taťánu, tyhle drobnosti prostě dokonale potěší.

Vendidi
22.02.2014 5 z 5

No, prvních několik stran byl mazec. Děsilo mě, co se tam můžu dočíst. Přiznám se, že jsem si pak musela přečíst něco málo z recenzí a dozvěděla jsem se, že nejsem jediná, vydržela jsem číst dál. A nestačila jsem se divit, co všechno je v knize možné. Ale četla se parádně :) . Je to úplně něco jiného, než jsem doposud četla, ale vážně pěkně psané. Krásně se to četlo a občas jsem se i zasmála :) .

Chmur
31.01.2014 3 z 5

Vzhledem k vynikajícím recenzím velké zklamání. Je to čtivé, jenže děj je prosťounký až příliš a někdy vyloženě hloupý. Měl jsem pocit, že si Kulhánek stvořil alter ego, aby si léčil komplexy z normálního života. Doporučuji náctiletým a fanatickým milovníkům upírů:-)

kocvi
27.01.2014 4 z 5

Když jsem začala číst tuto knihu, tak jsem si říkala... pane bože co to čtu? :) Ale stačilo otočit několik stránek, začíst se do textu a neodtrhnete se od toho... Doporučuji

Eneo
25.01.2014 4 z 5

První třetinu knížky jsem byla zmatená jako lesní včela na Václaváku - samá přímá řeč, děj mi unikal, seč mu nohy stačily a scény se střídaly jedna za druhou, aniž by čekaly, až je zpracuju. Pak ale přišla druhá fáze, Kulhánkovi přidávám extra body za postoj nad věcí a jeho suprovou nadsázku.