Noční klub. Díl první přehled

Noční klub. Díl první https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1057/bmid_nocni-klub-nocni-klub-i-ZEv-1057.jpg 5 2502 2502

Noční klub série

Chcete přežít příštích tisíc let? Potom byste si měli přečíst tuto knihu. Nechcete-li, i pro vás mám dobrou zprávu - místa na hřbitovech výrazně zlevní. První polovina nového příběhu Jiřího Kulhánka je plná sveřepých slov, sveřepých tajných organizací, sveřepých zabijáků, sveřepého černého humoru a samozřejmě nemohu opomenout neméně sveřepý recept na dlouhověkost. Vy, kteří dáváte přednost ekonomicky výhodnému místu pod tisem, nebuďte smutní, my ostatní na vás příštích tisíc let nikdy nezapomeneme...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Noční klub. Díl první. Přihlašte se a napište ho.

petulik330
11.04.2024

Začátek kdy se nám představil noční klub byl pecka. Chvíli jsem nevěděla co si mám myslet o členech klubu. Škoda že druhá polovina knihy byla již o upírech. Kniha by se mi více líbila kdyby pokračoval v duchu první poloviny.
I tak kniha rozhodně nezklame. Popis scén i postav byl věrný. Postavy měly dobře vykreslené povahové rysy. Rozhodně si přečtu další díl.

Loxias
11.03.2024 5 z 5

(SPOILER) Moje prvni a asi neoblibenejsi kulhankova kniha. Obzvlast mam rad ten uvod, kdy ten twist clovek proste neceka :)

viktor4359
05.03.2024 5 z 5

Brutální, vtipné. Lék na duši i tělo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Noční klub. Díl první v seznamech

v Právě čtených22x