Noční klub. Díl první

Noční klub. Díl první
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1057/bmid_nocni-klub-nocni-klub-i-ZEv-1057.jpg 5 2546 2546

Noční klub série

Chcete přežít příštích tisíc let? Potom byste si měli přečíst tuto knihu. Nechcete-li, i pro vás mám dobrou zprávu - místa na hřbitovech výrazně zlevní. První polovina nového příběhu Jiřího Kulhánka je plná sveřepých slov, sveřepých tajných organizací, sveřepých zabijáků, sveřepého černého humoru a samozřejmě nemohu opomenout neméně sveřepý recept na dlouhověkost. Vy, kteří dáváte přednost ekonomicky výhodnému místu pod tisem, nebuďte smutní, my ostatní na vás příštích tisíc let nikdy nezapomeneme...... celý text

Kampino
24.01.2014 5 z 5

NO... jako luxusní styl psaní.
Moje první kniha od pana Kulhánka. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, perfektní čtení. Nečekané zvraty, napětí, humor... Nic tomu nechybí. Prostě sekec mazec!

Neo1tex
12.12.2013 5 z 5

Dočetl jsem první a hned se pustil do druhé... co víc dodat? Neskutečná jízda.

Misan1993
01.12.2013 5 z 5

No ty jo.. právě jsem tuhle knížku dočetl a jsem rád za to, že mám po ruce hned druhý díl. Zvláštní to tvor ten Kulhánek, ale píše libově!

Bača
10.11.2013 5 z 5

Noční klub... Po Vládcích strachu jsem se vrhl i na toto zpracování o upírech a ... A jednoduše se nemohl odtrhnout, dokud jsem to za odpoledne nepřečetl =)... Nejen, že se mi líbil skvělý nápad se samotným Nočním klubem (škoda jak celý nakonec dopadl), ale následné propojení s tématikou upírů, klobou dolů!!! Neskutečně čtivé dílo, které vás nenechá chvilku oddychnout a stále žene zvědavost dál a dál... =D Skvělé dílo, kde Mistr Kulhánek opět dokázal podat nekonvenční pohled na upíry. A přiznávám, sarkasmus a černý humor Kulhánka mi začíná být bližší. Navíc, ¨Ten druhý¨ je mým favoritem a těším se, že v druhém pokračování dostane více prostoru! =D

Juliatta
15.10.2013 5 z 5

Takovou knížku bych si podle obalu a popisu děje nikdy nepůjčila, zkusila jsem ji po přečtení zde zveřejněných recenzí čtenářů a určitě si přečtu druhý díl. Tak moc se mi to líbilo, napínavý příběh, více než nečekané zvraty a zápletky, líbil by se mi i samotný celý příběh Nočního klubu, jeho hrdinů, škoda, že tak brzy skončili. Čtu úplně všechny žánry, střídám to, a pokud bude čas na sci-fi, tak přijde na řadu další "Kulhánek" dokud je nepřečtu všechny :-D

KitaB
12.10.2013 5 z 5

Skvělá kniha, skvělý příběh! První kniha, kterou jsem od tohoto autora četla. Nikdy jsem takový žánr předtím nečetla, ale tohle mě naprosto uchvátilo. Druhý díl jsem také měla přečtený hned. Prostě hltáte a hltáte a nedá vám to spát, dokud se nedozvíte, jak to vlastně bude pokračovat a jak se to vyvine!

Eigis
02.10.2013 5 z 5

Hlavní děj je v podstatě kravina, ale v Kulhánkově provedení proměněná na český literární skvost. Napětí, akce a kopec černého humoru v záplavě krve.

jarah
22.09.2013 5 z 5

Milujem autorov humor. Nemohla som sa odtrhnúť od čítania.

BaSiNi
08.09.2013 5 z 5

Pro mě první kniha od p. Kulhánka !!!!! Dvě noci sem nespal abych ji dočetl a další den byl jako na trní než se ke mně dostal druhý díl!!! Akcí nabitá četba!!! Těm, kteří se na ni chystají doporučuji se před začátkem čteni pořádně, zhluboka se nadechnout a dojít si na záchod, protože až začnete čist na nic už nezbude čas!!!!!!!!

arkel
07.09.2013

Nejsem čtenář knížek tohoto druhu..Nikdy jsem snad sci-fi nečetl, neřkuli, abych četl o upírech..Ale noční klub je opravdu dobrý!!!...Líbilo se mi to od začátku, a proto mě trochu mrzelo, že noční klub dopadl, jak dopadl a rozvinula se upírská story...Taktéž je první díl NK vlastně bez konce...Ale už čtu druhý díl a je to fakt čtivé...Myslím, že mě čekají i další knihy páně Kulhánka....

Ocas
07.09.2013 5 z 5

První kniha od autora kterou jsem četl. Psal se rok 2004 a já sloužil jako záklaďák u psovodů v Přáslavicích. Seznámil sem se s gumákem, který se mnou jezdíval vlakem do kasáren. Všiml sem si že čte Gambit Ivanhoe od Simona Hawka a dal se s ním do řeči. Za 14 dní mi na službu dovezl Noční klub. Chudáci psi. Píše se obrat "hltat knihu". Já tuto knihu nehltal já ji otevřel a potom zavřel. Mezi tím nebyla realita ale pouze představivost, čas neexistoval. Když sem se vrátil do vlastního těla, bylo po službě. To se mi nikdy nestalo a už asi nestane. Děkuji autorovi.

Ruxandra
23.08.2013 4 z 5

Tak jsem se nasvoje "stará sci-fi kolena" konečně dostala ke Kulhánkovi a po přečtení této knihy si říkám, jak jsem to tak dlouho mohla odkládat. Už první stránky mě bavili a Kulhánkův humor mi je velmi blízký. Noční klub je fantastická kniha a ihned se vrhám na druhý díl:)

whitelilith
31.07.2013 5 z 5

Díky svému nyní již Ex příteli jsem jej objevila. I. a II. jsou skvělé. Patří ke knihám, které jsem si po přečtení musela koupit, abych měla svou vlastní. Čestné místo v knihovně. A čtení na jeden zátah.

ravenaiko
05.07.2013 5 z 5

Má nejoblíbenější kniha. Poprvé jsem ji četla někdy v 15ti a od té doby jsem ji sháněla. Nakonec úspěšně. Knížku bych mohla číst stále dokola.

mejdlo
31.05.2013 5 z 5

U některých knih si říkáte, že dočtete kapitolu. Jinde si slíbíte, že aspoň ještě stránku, protože ona kapitola skončí ještě napínavěji. Tady vám nepomůže ani jedno... jakmile se totiž Tobiáš dostane na loď je knížka napínavá až do konce... a ani tam nečekejte žádný zázrak, protože hned začnete číst druhý díl jako já. Nejsem čtenář české literatury (alespoň doteď). Ale toto se mi OPRAVDU líbilo.

Azizi
22.05.2013 5 z 5

Noční klub I,II je moja prvá skúsenosť s Kulhánkom a musím povedať, že som úplne nadšená. Veľký podiel má na tom aj to, že ja som v literatúre zaťažená na humor, lenže nájsť fakt dobrú vtipnú knihu je sakra ťažké a teším sa, že pán Kulhánek v tomto smere vôbec nesklamal. Veľmi sa mi páči jeho štýl humoru. Po knihe s podobnou témou by som ja inak určite nikdy nesiahla, ale práve Noční klub je tá výnimka, ktorá potvrdzuje pravidlo. Čtivé a originálne...viac neprezradím. Určite odporúčam!

Toja75
17.05.2013 5 z 5

Toto jen knížka, kterou když u nás doma necháte ležet na stole, tak vám jí do půl hodiny někdo z domácnosti ukradne a zašije se
s ní někde sám :))) I když už jí všichni notoricky známe.

ferda
01.05.2013 5 z 5

Kniha roku. Bohužel nevyhrála ani s druhým dílem.

Rimo3
09.04.2013 5 z 5

Skvelá kniha, veľmi dramatická...Každé slovo, veta, situácia vzbrúsená do dokonalosti - ako diamant. Autora som do teraz nepoznal a podľa všetkého sa jeho IQ nachádza v geniálnej časti spektra, klobúk dole. Za mňa plný zásah 5/5.

Ben Nevis
08.04.2013 3 z 5

Asi jsem s věkem náročnější, ale nebudu dávat plné hodnocení knize jenom proto, že mě pobavila a za měsíc nebudu vědět, že jsem něco takového četla.

Humor je největší plus Nočního klubu, protože kdyby se kniha brala vážně, byla by nechtěně směšná. Děj je však skládán stejným způsobem, jako hlavní hrdina sepisuje své knížky: "Došly mi nápady, co tam ještě přidáme? Co třeba čtyřrukého černého ninju..."
Upíři připomínají Twilight - upírství jim dodává pozitiva a negativa téměř neexistují. A stejně jako u Mayerové na ně letí holky. :-)

Škoda, že autor alespoň nezůstal v českých reáliích místo objíždění celého světa. Cizokrajné prostředí si člověk více užije od spisovatele, který ho zná lépe, a fantasy knížek, které by se odehrávaly v ČR, zase tolik není.