Notting Hill pod sněhem

Notting Hill pod sněhem
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452127/bmid_notting-hill-pod-snehem-tVN-452127.jpg 4 334 334

S láskou série

Najde pravou lásku dřív, než roztaje sníh? Violu v londýnském metru zaujme muž, který musí být tím pravým. Mají totiž spolupracovat na stejném školním vánočním představení, což nemůže být náhoda. Hráčka na violu touží po svátcích plných lásky. Ale Nate není zrovna ideálním adeptem. Kromě dcerky má také manželku, která dala přednost kariéře v zahraničí, ale kdykoliv se může vrátit domů. Vysnila si Viola příliš nereálný dárek? Vánoce jsou přece časem splněných přání… i těch nejodvážnějších.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Notting Hill in the Snow, 2019

Danago
05.12.2020 5 z 5

Moc příjemné romantické předvánoční čtení. Samozřejmě je to oddechovka, ale mě se trefila do ideálního duševního rozpoložení. Rozhodně jsem se nenudila. Myslím, že z knížky by byl super vánoční film.

Lofda
05.12.2020 3 z 5

Mé hodnocení je spíš 3,5*, ale víc už nepřihodím. Je to moc hezký příběh, který naprosto zapadá časově do adventního času. Bylo to trochu jiné než jsem očekávala, o to hezčí, ale na druhou stranu jako kdyby příběh odpovídal nějaké šabloně a tím to postupně ztrácelo šťávu.. Moc milá byla malá Grace, děti vždycky tu romantiku tak nějak okoření. Každá kniha si ale podle mě zaslouží řádnou korekturu, to se tady zrovna nepovedlo. Chyby a překlepy prostě nemám ráda a i ono nešťastné tykání/vykání? Chápu, že angličtina ho nerozlišuje jako u nás, ale tady mi to tak hrozně nesedělo :-( Posuďte sami, i přes mé výhrady celkově řadím k tomu lepšímu, co se mi letos dostalo k přečtení :-)

lusitta05
01.12.2020 4 z 5

Bolo to fajn, také milé, kľudné. V tomto čase treba spomaliť.

Pípasek
21.11.2020 5 z 5

100% souhlas s předcházejícím komentářem. Předvánoční čtení jak vyšité, topíte se ve vzpomínkách

kanitsuj
18.11.2020 4 z 5

Čtení romantického příběhu z vánočního Londýna jsem si moc užila. Je to přesně to, co člověk v tomto ročním období očekává od tohoto typu literatury a řadí se spíše k nadprůměru. Pokud Vás Láska nebeská nenechává chladnými, tuto knížku si určitě zamilujete:-)