Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460503/bmid_odvracena-tvar-lasky-c0S-460503.jpg 4 2894 2894

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Ugly Love, 2014

senvknize
07.07.2019 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha! Tohle si musí přečíst každý :).

Natysknihou
24.06.2019 5 z 5

Taaak dlouho jsem na ni čekala... A vyplatilo se! Doporučuju!

Angiee88
04.06.2019 5 z 5

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností....
Pravdivé uvedení do knihy. Colleen je prostě nej. Těším se na další příběh.

Zlá-Ňufie
03.06.2019 5 z 5

Wow... Moje první kniha od autorky a jsem nadšená.. Kniha je čtivá, postavy dobře vykreslené a zajímavá zápletka.
Kniha je.. krásná, silná a taky teda smutná. Nedokážu říct, jestli si ji někdy přečtu znova, i když sem dočítala na jeden zátah.. Rozhodně budu nad knihou ještě nějakou dobu přemýšlet..

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Skvělá jednohubka.
Čtení jsem si opravdu užila a rozhodně si to znovu přečtu.
Milese i Tate jsem si oblíbila a i když mi při čtení docela rychle došlo, jaký je tam problém, i tak to bylo velice dojemné. Rozhodně doporučuji.

kikikrat
31.05.2019 5 z 5

Nechápu to ... nechápu jak někdo může napsat něco tak krásného, vzrušujícího a zároveň bolesteného. Colleen to umí... i tahle kniha mě dokázala zasáhnout, donutila mě se zamyslet... donutila mě se smát i brečet.. Čtete romantiku a najednou příjde něco tak nečekaného a vy se s tím chcete i nechcete smířit.. Pokud hledáte něco na zamyšlení a zároveň něco romantikého sáhněte po ní!

SiMa996
27.05.2019 5 z 5

Bola to moja prvá kniha od tejto autorky a musím povedať, že som sa do nej hneď zamilovala :) prečítaná už niekoľkokrát a určite nie naposledy ❤

KnihomolkD
27.05.2019 5 z 5

Odvracená tvář lásky je tu se mnou už dva roky,za ty dva roky už byla tolikrát přečtená.
K životu mi dala docela dost,pobrečela jsem si u ní opět,dostala se do mého oblíbeného prostředí,mezi mýma oblíbenýma postavama.
Colleeen,já tě žeru!
5/5*

ivedoo
16.05.2019 5 z 5

Nádherná a dojemná knížka ❤️ Připravte si kapesníčky, budou potřeba :)

marketa4469
12.05.2019 5 z 5

Velmi krásná kniha, tak jsem se těšila na to, co se vlastně stalo, že jsem ji ani nechtěla dočíst :-D rozhodně si přečtu od této spisovatelky další.

haha_ja
12.05.2019 3 z 5

Moje druhá kniha od této autorky. Četla jsem už knihu "Možná jednou" a ta mě zaujala mnohem více. Pohled Milese byl psán zvláštní formou a pro mě ne zrovna vyhovujícím. Něco mi na knížce chybělo. Byly části, kdy jsem četla s velkým nadšením a pak i pár míst, kde mi přišel děj příliš natahován a ne tolik atraktivní. Ale příběh na pozadí je "krásný" nebo spíše hodně smutný.

Ivet1990
11.05.2019 5 z 5

Dlouho jsem knihu nemohla sehnat a tak jsem to chtěla vzdát. Pak díky náhodě jsem knihu sehnala a jsem ráda, že jsem si jí pořídila. Kniha mě zaujala hned od první stránky. Hltala jsem každé slovo. Po dlouhé době jsem zase narazila na knihu, která mě vzala dech.

rene.rn
14.04.2019 5 z 5

Za mě super, nemám co dodat ...

leník511
02.04.2019 5 z 5

První knížka od Colleen a rozhodne nezklamala.

JanickaP
18.03.2019 5 z 5

Super knizka...cetla jsem od zacatku az do konce a nemohla se odtrhnout.

anibeni
17.03.2019 5 z 5

Tak to byla jízda!! Ráno jsem začala číst a tak moc mě zajímalo, co bude dál, že jsem knihu přečetla na jeden zátah...

Tsunamirka
11.03.2019 3 z 5

Řekla bych že je to jedna ze slabších kousků autorky, ale i přesto velmi vydařená.

SleepyAllDay
05.03.2019 4 z 5

V této knize bylo něco, co mi chybělo v Možná jednou - sex. Možná ho tam bylo až moc. Každopádně moc se mi knížka líbila, opět jsem hodně dlouho čekala co se tomu Milesovi stalo tak strašného. Napínavé, krásné, zamilované. A chtěla bych poznat Kapitána.

teepe
04.03.2019 5 z 5

jediné co mi vadilo byl ten Milesuv pohled psaný takovou divnou formou...

Radka1911
28.02.2019 3 z 5

Příběh zajímavý, styl psaní autorky také. Ale vzhledem k tomu, že se z 90% jedná o popis erotických scén, mě kniha příliš nenadchla.