Padesát odstínů temnoty

Padesát odstínů temnoty
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235649/bmid_padesat-odstinu-temnoty-235649.jpg 3 5022 5022

Poté co Anastasia Steeleová na vlastní kůži pocítí, jak temná jsou tajemství Christiana Greye, opouští ho. Přese vše, co se mezi nimi stalo, na něj stále nemůže zapomenout. Když jí tedy Christian předloží novou smlouvu, nemůže odolat a vrací se k muži, kterého miluje. Postupně odhaluje všechna tajemství a zjišťuje, že jeho padesát odstínů šedi je temnějších, než si kdy dovedla představit. A zatímco Christian bojuje se svými démony, Ana musí učinit nejdůležitější rozhodnutí ve svém životě…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Fifty Shades Darker, 2011

Alouette
09.06.2013 2 z 5

No jednička se mi líbila víc, ale neodradilo mě to od přečtení si trojky:)

sumcicka
08.06.2013 1 z 5

První díl se mi nijak zásadně nelíbil, ani nevím, proč jsem začala číst ten druhý. Nicméně ten byl ještě horší, musela jsem se přemáhat, abych ho vůbec dočetla a třetí rozhodně číst nebudu.

Miru
03.06.2013 3 z 5

Teda, já nestačim zírat. Grey nám nějak vyměknul. A to tak, že pořádně. Od BDSM jsme se jako mávnutím kouzelného proutku přesunuli ke sladké vanilce. A ani to "nebolelo" :-)) oceňuji, že dějová zápletka se tentokrát netočila jen kolem postelových hrátek, přibylo i jistého děje a především pak tolika lásky, až jsem se obávala, že přes všudypřítomnou přeslazenost a neustálé vyznávání hlubokých citů nedojdu konce knihy. Jsem holt cynik :-)

Kamilajznik
27.05.2013 5 z 5

Tak i "dvojka" mě totálně dostala. A nějak si teď nedokážu představit, že bych měla číst něco jiného než třetí díl této série. Jsem zvědavá, jak to dopadne.....jinak jsem z knihy nadšená. Líbily se mi obě knihy a opět jsem neudržela své emoce na uzdě.Jen se mi nechce čekat až do září, než vyjde třetí díl. Nějaké tipy, kde se dá sehnat už teď? Pokud možno v CJ? :-)

Mirkaha
26.05.2013

Druhý díl byl pro mě čtivější než první, protože ubylo erotických scén a přibylo více děje. Určitě si přečtu i třetí díl. S postava jsem se už trochu sžila a tak mě zajímá, jak to celé dopadne.

gabca007
25.05.2013 3 z 5

Nechápu proč tolik lidí nadává na 1. díl a přitom hned čte 2. díl a nadává opět. Koupila jsem si erotický román, tudíž neočekávám žádné dílo s nadějí na nobelovku a jsem spokojená. Rozhodně si přečtu i trojku.

danuska
22.05.2013 2 z 5

Lepsie ako prva cast, ale tiez strasne vela zbytocnych pasazi. Ak by tam autorka nevlozila tu napinavejsiu cast, bolo by to uplny des.

JajaAP
21.05.2013

Mě se líbil i druhý díl. Sice po literární stránce docela slabé, hlavně kvůli pořád se opakujícím výrazům, ikdyž co bych čekala u tak dlouhého románu, ale obsahově jsem spokojená. Ráda bych řekla, že mě kniha nijak neovlivnila, ale mě se četla nádherně a fakt mě pobavily všechny ty komentáře, co jsem si tady přečetla o knize. Je s podivem kolik jich je negativních a přesto jí četlo tolik lidí. Z toho si nechápavě koušu spodní ret. Já si trojku rozhodně přečtu.

Tchumatchek
21.05.2013 2 z 5

Po strhujícím prvním díle mě druhý vyloženě zklamal. Ztratil na zajímavosti.. Třetí díl už se ani nechystám číst. Je mi to ale líto, mělo to velký potenciál.

Bibinky
19.05.2013

Doporučuji, velmi čtivě a nakažlivé :)

vladuš
16.05.2013 5 z 5

Super knížka, ještě lepší,než první díl,doporučuji přečíst,mě se moc líbila....

felia
14.05.2013

Autor musí chrlit další padesátky odstínů, dokud je o ně zájem. Za čas se nepodaří knihu udat v žádném antikvariátu a před návštěvami ji budeme schovávat jako důkaz o našem špatném vkusu.

Val
14.05.2013 3 z 5

Tak už mám úspěšně za sebou i dvojku... Nemyslím si, že by byla lepší než jednička, úroveň se mi zdá přibližně stejná. Pro mě byl zásadní rozdíl v tom, že v prvním díle jsem vnitřní bohyni nemohla vystát, ale ve druhém mě začala vyloženě bavit. Je to erotický román a jako takový by měl být o sexu... tudíž nechápu ty rádoby kritiky, co ho trhají na kusy právě proto, že je o sexu..... To by mě zajímalo, co tedy kdo od tohoto žánru čeká.... A pokud někomu vadí méně tradiční praktiky, tak nemusí hned mluvit o úchylárnách a nechutnostech.... Holt pro někoho je nuda v posteli asi zajímavá... ale to zase moc nechápe moje "vnitřní bohyně " :-D

Jajulle
05.05.2013 4 z 5

Druhý díl byl určitě lepší než první, tady se konečně něco děje, teda aspoň z 20%? Trocha napětí a opět přemíra sexuálních scén, které se dokola opakují a začínají být dost nudné.

luciye
04.05.2013 2 z 5

Druhý díl velké, velké zklamání. Postupně se sice blížíme k nutnému happy endu, ale tentokrát mi přišla kniha uměle natahovaná, na každé druhé stránce popis sexu až už mě to nudilo a skoro jsem přeskakovala řádky. Správná erotika má navnadit, ne se vnucovat. Ale třetí díl si přečtu taky:)

danca044
02.05.2013 4 z 5

Druhý díl mě bavil víc než první. Hlavní hrdinka mi není moc sympatická, protože sebou nechá až moc manipulovat a má sklony k anorexii. Těším se, až uvidím film a budu ho moci porovnat s knihou. Snad obsadí do role Christiana někoho kdo je opravdu sexy. A také si určitě přečtu třetí díl, když už mám trilogii rozečtenou. :-)

Clairka
01.05.2013

Není to špatný ..... sice pořád ta samá omáčka dohromady, ale číst se to dá .... :-)

kuky921
29.04.2013 2 z 5

Začala jsem číst trilogií, tak jsem přečetla i druhý díl. Jestli první byl slabší, tak druhý díl byl absolutně mimo. Jako bych dala puberťačce dala za úkol napsat příběh, ovšem s cílem jednoduchý příběh nafouknout, na co nejvíce stran. Zklamání, které ani čtivost nezachránila.

Tinna14
29.04.2013 2 z 5

V podstate ani neviem čo som očakávala od pokračovania. Nedokážem si predstaviť čo bude v trojke ak druhý diel bol celý len o sexe iba s obmenou miesta, čo bola od polovice knihy dosť veľká nuda. Aj napriek sklamaniu z tohto dielu si prečítam trojku, možno prekvapí.

komtesaA
23.04.2013 1 z 5

ani druhý díl mně nijak zvlášť nezaujal, ale dočetla jsem.