Pomocnice

Pomocnice
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514983/bmid_pomocnice-YqF-514983.jpg 4 1316 1316

Pomocnice / Pomocníčka série

Práce u Winchesterových je moje poslední šance začít s čistým štítem. Jenže se ukáže, že jejich tajemství jsou mnohem nebezpečnější než ta moje Každý den uklízím jejich krásný dům, vyzvedávám jejich dceru ze školy a vařím pro celou rodinu. Sama pak jím ve svém pokojíku v podkroví. Snažím se nevnímat, jak Nina dělá nepořádek, jen aby se mohla dívat, jak ho uklízím. Jak o vlastní dceři vypráví podivné lži. A jak se její manžel Andrew zdá být den ode dne ztrápenější. Ale když se dívám do jeho krásných očí, je těžké si nepředstavovat, jaké by to bylo, žít Ninin život. Winchesterovi nevědí, kdo doopravdy jsem. Nevědí, čeho jsem schopná... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Housemaid , 2022

Pauline23
02.12.2023 5 z 5

Tato kniha se čte jedním dechem. Krátké kapitoly a musíte pokračovat. Říkala jsem si co to je?? Takový gaslighting...No holka nevím nevím, ale chápu a musíte číst a pak už jen valite oči kam se to dostává. Za mě pecka, takhle rychle přečtena kniha. Doporučuji

Lexie321
02.12.2023 4 z 5

4/5 Bola to dobrá kniha a páčila sa mi, ale nemyslím si, že bola taká fenomenálna, ako ju niektorí ľudia opisovali.

MaggieR
02.12.2023 5 z 5

Výborne. Asi moja najrýchlejšie prečítaná kniha. Nie je to žiadne umelecké dielo ale je zaujímavá. Oddýchnete si pri nej. Veľmi pripomína Dievča vo vlaku.

daja51
29.11.2023 3 z 5

Knize nelze upřít super přebal i tu "čtivost", ale opravdu nechápu to vysoké hodnocení - od kapitoly 29 jsem dokonce chtěla knihu odložit, pak se to kapku rozjelo, ale můj šálek kávy to teda není - na thrillery např. od Adrease Grubera tato kniha nemá - proto jen 3 hvězdičky.

Grohlinka
28.11.2023 3 z 5

Pomocnice mi sedla do nálady, nejedná se o nijak náročnou četbu, možná ani originální, ale jako odpočinkové čtení na dva večery je to fajn. Krátké kapitoly, pár příjemných, ač ne zcela neočekávaných zvratů a skvělý konec a povedený thriller je na světě. Ne, nechci to zlehčovat, fakt jsem se bavila a místy byla i napnutá, body k dobru, že mi to nepřišlo úplně nereálné.

harena
27.11.2023 5 z 5

Hodně dobře napsaný psychothriller, zápletka sice není nijak originální, ale co se tak asi ještě dá vymyslet, že. Už v úvodu přestaneme napětím téměř dýchat a to vydrží až do překvapujícího konce. Díky skvělé čtivosti a krátkým kapitolám doporučuji jako nenáročné čtení na víkend.

Daenerys
26.11.2023 5 z 5

Už dlouho jsem nic tak nehltala. Za mě super.

PetraBery
25.11.2023 4 z 5

Jak je uvedeno v některých komentářích, kniha je dost podobná jiným knihám se stejným tématem, kterými se možná autorka inspirovala. Příběh ale za přečtení stál, první část slabší, druhá lepší a konec skvělý.

simona g.
24.11.2023 5 z 5

Za mě super knížka, čtivá, má spád, frčí si ke konci fofrem a pořád se v ní něco děje. Spokojenost! Určitě doporučuji!

Paja1709
22.11.2023 5 z 5

Skvělé čtení.Od začátku napínavé. Můžu jen doporučit.

gordon13
21.11.2023 5 z 5

Super thriller...sice chvilkama tradičně přitažený za vlasy, ale parádně čtivý, s humornými poznámkami a bezva koncem.
Jsem spokojena!

Zdenas5
21.11.2023 3 z 5

Asi jsem podle hodnocení čekala trochu víc, ale kniha je docela čtivá. Ve srovnání s jinými opravdu neodložitelnými thrillery je to takový průměr.

klarence
20.11.2023 3 z 5

Kniha se četla dobře, krátké kapitoly. Podobou knihu jsem již četla , ale tahle mne v druhé polovině přeci jen více překvapila a doslova jsem ji spolkla.
I když mi to místy přišlo krapet přitažené za vlasy. Kniha mne bavila.

Jaklová.katka
19.11.2023 5 z 5

Mazec.
Tohle bylo skvělý.
1000% prostě špička
Jak se dá udělat super příběh bez (no skoro bez) krve.

katst
18.11.2023 5 z 5

Od tohoto psychologického thrilleru jsem se nemohla odtrhnout.
Žádný dramatický krvák, ale o napínavé momenty není rozhodně nouze.
Kapitoly jsou poměrně krátké, mají spád a v knize se stále není děje. A navíc, nic není tak, jak se na první pohled zdá

ninano
17.11.2023 3 z 5

Kniha je čtivá, čemuž nahrává i řazení textu do krátkých kapitol. Jinak mi ale příběh připomínal množství béčkových americký filmů, které na nás chrlí některé TV stanice.

sonkovaj
16.11.2023 5 z 5

Tato kniha se vážně povedla. Autorku jsem neznala a ke knize mě dovedla zajímavá a neobvyklá obálka.
Po cca 90 stránkách jsem myslela, že mám jasno, co se týče zápletky i pachatele a pak jsem byla velmi mile překvapená, jak všechno bylo jinak.
Úžasné.
Strhující.
Udělejte si na tuto knihu čas a taky pořádné kafe.
Spát totiž nepůjdete, dokud to nedočtete. Nedá se odložit

MiraRunaway
16.11.2023 5 z 5

Strhující thriller, který vtáhne a nepustí. Nic není, jak se na první pohled zdá. Bavilo mě všechno. V poslední kapitole přehnané, ale tak zajímavé a k zamyšlení, že odpouštím. Mám moc ráda knihy, kdy čtete, bavíte se, relaxujete a zároveň zažíváte napětí a po odložení přemýšlíte o postavách z psychologického hlediska. Perfektní.

Evaho73
14.11.2023 4 z 5

Thriller, ktorý dokáže upútať čitateľa a udržať v napätí od začiatku až do konca, hoci nevyniká jedidečným námetom, lebo je autormi obdobných žánrov pomerne často používaný. Okrem toho, že rozprávanie je veľmi jednoduché a dobre sa číta, vyzdvihujem dobrú stavbu príbehu, postavy a dejový zvrat, ktorý spĺňa všetko, čo takáto kniha musí mať, lebo nič nie je také, ako by sa mohlo zdať...

petra3242
13.11.2023 5 z 5

Po dlouhé době zase kniha od které jsem se nemohla odtrhnout. Skvěle napsaná (i přeložená), místy jsem měla i trošku strach. První část je za mě nejlepší, jak rychle si (ne)oblíbíte postavy, tak rychle zase v dalších částech vystřízlivíte, protože nic není takové, jaké se na první pohled může zdát.