Přiveď mě zpátky

Přiveď mě zpátky
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537853/bmid_prived-me-zpatky-663768191917f.jpg 4 1674 1674

Byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Aspoň tak vypovídal na policii. O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Jenže najednou zavolala policie, že někdo Laylu spatřil. Začaly se objevovat dávno ztracené věci z její minulosti, tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Motto

Bring Me Back , 2018

Interpreti: Tereza Dočkalová , Martin Pechlát

Didi15
21.09.2019 3 z 5

Tak jsem se těšila , ale výrazné nadšení se nekonalo. Leč je kniha poměrně čtivá,je zřejmě nejslabší, předešlé mě bavily o mnoho více a víc k tomu nemám co dodat.

Dagmar58
17.09.2019 4 z 5

Napětí, spád, čtivost. Nicméně první dvě autorčiny knihy byly pro mě o něco lepší.

ivana1924
14.09.2019 4 z 5

První kniha autorky mě zcela uchvátila, druhá....byla trochu slabší, třetí jak už tu bylo psáno asi nejslabší.Ale i tak jsem ji měla přelousklou za chvilku. Možná, že kdybych nečetla knihy chvilku po sobě, bylo by to jiné.

Kira128
14.09.2019 4 z 5

Co k tomu říct? Mám tuhle autorku ráda. Četla jsem V pasti lží, to mě dostalo. Později jsem se dostala i k Za zavřenými dveřmi, což mě možná chytilo mnohem víc. Není divu, že jsem se chtěla pustit i do tohoto.

Nejsem si jistá, jaké pocity z toho přesně mám. Vím ale, že Přiveď mě zpátky pro mě bude asi nejslabším dílkem od autorky. Nebylo to špatné, naopak, líbilo se mi to. Autorka opět ukázala, že její thrillery mě asi bavit nepřestanou, jenže první polovina se mi zdála taková pomalu ubíhající, jak kdyby B. A. Paris potřebovala zastavit čas a nechtěla nám nic dalšího prozradit, zvláštní zbytečné natahování, které se ale na druhou stranu zase rychle četlo.

Konec mě překvapil, měla jsem pár teorií, které mi vyšly, ovšem to hlavní rozuzlení mi uniklo. Protože... nevím, nedokážu si to představit. Oči se přeceňují? (Kdo četl, mou narážku jistě chápe :d).

Každopádně jsem si čtení užila a B. A. Paris mě opět přesvědčila o tom, že je to má thrillerová královna, ale bohužel... asi je to z mého pohledu její nejslabší dílko. Už se ale moc těším na nějakou další pecku od ní, její knihy jsou skvělé, donutí vás na všechno zapomenout a uvažovat, občas se chytat za hlavu a proklínat dějovou linku. Jo, mám to ráda.

magic11
10.09.2019 2 z 5

První polovina pěkně odsýpala, dobře se četla, od druhé půlky už se to táhlo a měla jsem problém to dočíst - v podstatě jen proto, abych si potvrdila, že je to opravdu slabota.... Takže pro mě nakonec zklamání

Marcse
09.09.2019 3 z 5

Předvídatelné kniha, ale poutavá... Dobře se cetla

Sazinek
09.09.2019 3 z 5

Kniha se čte dobře, má spád. Bavilo mě prolínání předtím a nyní. Ačkoliv tu spousta lidí píše, že závěr je překvapivý, tak já sem toto nečekala. Ano je to neuvěřitelné, ale na toto jsme u této autorky zvyklé. Poslední věta mě celkem překvapila. Stojí za přečtení, to napětí je fajn.

Mandlevest
07.09.2019 3 z 5

V tomto žánru je prostě konkurence víc jak velká a navíc já tak nějak tušila, skoro od začátku, jak to dopadne. Není to úplně špatné čtení, ale nějak to nemělo ten správný spád a napětí, asi proto, že zápletka byla dost banální ,a jak je u této autorky zvykem, dosti neuvěřitelná. Tři hvězdičky s odřenýma ušima.

Pavlnka
07.09.2019 3 z 5

Ze začátku mě kniha nadchla, ale pak jsem měla problém ji dočíst. Námět se mi líbil, i když byl těžce uvěřitelný, ale přišlo mi to zbytečně zdlouhavé.

Vakalik
06.09.2019 4 z 5

Trochu jsem se zděsila, když jsem knihu chtěla začít číst a viděla jsem hodnocení na databázi. Kniha mě ale mile překvapila. Děj měl spád, bylo to čtivé, postavy mi byly sympatické a konečný stav překvapením. Měla jsem přečteno za dva dny.

Silwinka87
05.09.2019 3 z 5

Knížka se četla dobře,děj plynul,ale zase mi to přišlo přitažené za vlasy( jako všechny knížky téhle autorky). Takže za mě,slušná oddychovka..

Asterixxka
02.09.2019 4 z 5

Tento styl psaní mě baví, takže možná proto hodnotím vysoce kladně. Občas mě kniha i mile překvapila, že to, co jsem si myslela, že za tím bude (i co si následně myslel Finn), nakonec bylo jinak. Někdo tady píše, že konec byl jasný hned...no ono těch variant, jak by to mohlo dopadnout moc není při tak nízkém počtu ústředních osob, takže já to spíš měla jako výběr z 1-3 scénářů a rozhodně jsem nebyla zklamaná z rozuzlení (jak to někdy u těchto thrillerů bývá, když se vysvětlení či závěr odbyde). Takže klidně doporučuji na víkendové čtení.

janina66
01.09.2019 5 z 5

Pro mě absolutní pecka. Líbilo se mi střídání "před tím" a nyní. A pak střídání Finn A Layla. Kdybych mohla dát více hvězd, tak je dám. Přečetla jsem za jeden den. Ale ten KONEC???? Obou mi jich bylo líto. Těžko ovšem pochopitelné, že ji nikdo, ani Finn nepoznali.(tvar hlavy, oči)

ETEL2018
31.08.2019 2 z 5

Knihu jsem měla přečtenou za dva dny, ale předešlé dvě knihy od autorky jsou lepší.

raty
30.08.2019 4 z 5

Skoro nevím, jak hodnotit. Kniha se opravdu dobře čte a špatně se odkládá. Příběh je ale téměř od začátku dost průhledný a na konci jsem si říkala, jestli tohle čtení nebylo jen ztrátou času.

gordon13
30.08.2019 5 z 5

Líbilo se mi to, výborný námět, skvěle napsané, poruchy osobnosti mě vždycky hodně zajímaly- v knihách i ve filmech a že spousta lidí jimi trpí je známé a vědecky doložené, autorka dokázala téma výtečně zpracovat, perfektní kniha!

klarinka9974
29.08.2019 4 z 5

Knihu sem měla za dva dny přečtenou. Hodně mě lákal konec, až se dozvím celou pravdu. Nakonec sem jen trošku nechápala. Bylo to dobře napsané, četlo se to samo, jen mě to moc nepřekvapilo. Předešlé díly se mi líbili víc.

natii-vanilkova
28.08.2019 5 z 5

Nejsem náročný čtenář. Mě se knížka moc líbila. :) Mám ráda autorčiny knihy snad všechny, tak mi bylo jasné, že se mi bude líbit i tato. :)

Lenoulinka
23.08.2019 4 z 5

Opět velmi živě napsaná kniha, která stále nutí číst. Že je děj nevěrohodný, to pominu, protože to ke stylu spisovatelky asi patří. Všechny její knihy jsou si i podobné.
Mě čtení bavilo. Přemýšlela jsem, jak to vlastně s Laylou a Ellen je. Ta možnost, která to byla, mi taky přišla na mysl, ale zavrhla jsem ji. Našeptávání "Zbav se Ellen" mě o tom nepřesvědčilo.. A ejhle, jak se to vyvrbilo.

Daskak
22.08.2019 4 z 5

Zapletka predvidatelna, ale knizka ctiva, dobre tempo, zase jeden magor do sbirky :)