Přiveď mě zpátky

Přiveď mě zpátky
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537853/bmid_prived-me-zpatky-663768191917f.jpg 4 1670 1670

Byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Aspoň tak vypovídal na policii. O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Jenže najednou zavolala policie, že někdo Laylu spatřil. Začaly se objevovat dávno ztracené věci z její minulosti, tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Motto

Bring Me Back , 2018

Interpreti: Tereza Dočkalová , Martin Pechlát

Ajuszka
14.04.2019 5 z 5

Prosím paní spisovatelko,můžete své knihy psát rychleji?? Vy to totiž zkrátka a dobře a umíte. Vážení,tohle byla jízda!Já nechápu,kde se to v někom bere,aby napsal něco tak napínavého a zajímavého.Knihu jsem ,,zhltla" za den a půl.Nešlo to jinak,už jsem chtěla vědět jak to celé doopravdy je a na konci jsem,jak jinak,valila oči.

dencazrnu
13.04.2019 4 z 5

To byla ale spanilá jízda! Než jsem se začetla, byl najednou konec. Musím říct, že V pasti lží se mi líbilo o kousek víc, ale i tak tleskám. Skvělá zápletka a autorka ukázala, že má ještě esa v rukávu :) nový styl psaní, kde je více pohledů od hlavních postav je jednoduše boží :) Doufám, že autorka napíše více knih, protože se mi čte velmi dobře :)

Bisdog
12.04.2019 3 z 5

Za mě nejslabší kniha ,vleklá a samá uvaha od hlavní postavy ,bez akce a napětí ,dočetla jsem a konec byl zklamáním .Na knihu jsem se těšila a kniha mě neoslovila , bohužel.........

Lkomrska
12.04.2019 4 z 5

Na knihu jsem se moc těšila. Chvílemi jsem podezírala úplně každou postavu v knize ????. Konec mě trošku zklamal. Podle mě je tahle kniha nejslabší ze všech,ale četla se dobře. ????

ladyka
12.04.2019 5 z 5

Četla jsem v originále minulý měsíc,nechtěla jsem čekat na české vydání. Příběh mě bavil, ostatně jako předchozí knížky autorky. Tahle je lehce jiná,ocenila jsem zařazení mužského hrdiny a líčení z jeho úhlu pohledu. Přestože jsem pointu vytušila během čtení, i tak jsem napjatě četla až do konce. Fanouškům B.A.Paris rozhodně doporučuji!

Lena91
12.04.2019 5 z 5

Parisová prostě umí... Pohlcující příběh, který stránku po stránce graduje k rozuzlení záhady objevujících se matrjošek....opět výborná kniha.

Jana8774
11.04.2019 4 z 5

Tesila jsem na knizku natolik ze jsem ji koupila v eknize jeste pred datem vydani v knihkupectvi. Ze zacatku knihy super napeti a velka zvedavost jak vse dopadne. Posledni strany me trosku zklamaly predstavovala jsem si vetsi happy :). I tak doporucuji precist!

klaraj093
11.04.2019 5 z 5

4 hodinky,dočteno a za mě teda 10z10..Za zavřenými dveřmi bylo super, V pasti lží mě už tolik nechytlo, ale Přiveď mě zpátky bomba.. Takže doporučuji.