Přiveď mě zpátky

Přiveď mě zpátky
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537853/bmid_prived-me-zpatky-663768191917f.jpg 4 1672 1672

Byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Aspoň tak vypovídal na policii. O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Jenže najednou zavolala policie, že někdo Laylu spatřil. Začaly se objevovat dávno ztracené věci z její minulosti, tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Motto

Bring Me Back , 2018

Interpreti: Tereza Dočkalová , Martin Pechlát

Grety
22.05.2019 4 z 5

I když jsem už v půlce tušila, jak to dopadne, pořád jsem byla na pochybách, zda mám pravdu. Přečtena rychle s radostí. Styl se mi líbí, pohled z více stran a časů knize dodává napětí.

prcek19
22.05.2019 4 z 5

Četla sem všechny tři knihy od autorky a i přesto si při čtení nejsem jistá, co je pravda a co lež..v tomhle je autorka fakt skvělá..když už si myslíte, že ste něco uhodli, tak je zase všechno jinak, což nutí číst dál a dál..musím říct, že tahle kniha mě bavila více než předešlá (V pasti lží), ale na tu první tu přece jen nemělo..i tak se ale nemůžu dočkat dalších knih

hey123
22.05.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi jsem přečetla jedním dechem. V pasti lží za mě bohužel nebyla moc dobrý kniha. Bála jsem se tedy koupit tuto nejnovější autorčinu knihu. Ale jsem za to velmi ráda! Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, navíc mě velice baví, že se kapitoly střídají z jiných pohledů (minulost X přítomnost, žena X muž). Knihu jsem přečetla za den. Je to velice příjemné čtení pro odreagování se. Vtáhne vás od první strany a na konci se jen divíte, jak to vlastně celé bylo. Za mě tedy velice povedený příběh.

iška
22.05.2019 3 z 5

Velmi dobře se to četlo. Ale ne všechny detaily mě se ly.

nakavusterezou
22.05.2019 3 z 5

Kniha je opět stejně čtivá, jako předešlé dvě autorčiny knihy. Co mě potěšilo bylo, že obětí je zde muž a ne žena. Ale abych byla upřímná, přišlo mi, že se kniha tak do 200 stránky hodně táhla, čekala jsem tam nějaký "boom" a ten nepřišel. Ovšem závěr knihy to celé zachránil a musím opět před autorkou smeknout. Připravila si to na nás, na čtenáře, opět výborně.

Přijde mi, že kniha je mezi čtenáři (především na soc. sítích dost přechvalovaná), ve skutečnosti kniha nabízí mnohem méně než od ní čekáte.

Knize dávám 3,5*

Lenka_S
21.05.2019 4 z 5

Zpočátku jsem si říkala proč je tahle kniha zařazena mezi thrillery, ale jak jsem četla dál tak mi to došlo. Autorka velmi dobře stupňuje napětí, takže se s každou stránkou dostavate hloub do příběhu, až nakonec potrebujete vedet jak to bude dál, kde je pravda a jak to tedy vlastně skončí :-) .

romana0733
21.05.2019 5 z 5

Opět autorka nezklamala. Sice dvě předchozí knihy byly o něco lepší, ale i tahle stála za přečtení. Tentokrát byl příběh z pohledu muže. Až do samotného konce mě nenapadlo, jak to celé dopadne. Jen ten konec byl smutný. To jsem nečekala, takové rozuzlení.

Falda
21.05.2019 4 z 5

Autorčin styl psaní mám moc ráda. Je má oblíbená... Všechny knihy od ní byly super. Tato ovšem byla prozatím nejslabší, i když se výborně a rychle četla.

LadyCarousel
21.05.2019 4 z 5

Opět nečekaný konec... Akorát mě štvaly Finnovy neustálé teorie. Plus dávám navíc za takový nejistý závěr:)

Ticiana
21.05.2019 4 z 5

Tentokrat se mi kniha libila. Byla ale docela nerealna. Je velice ctiva. Za mne ale lepsi nez V pasti lzi.

monci6485
20.05.2019 5 z 5

No jak se říká "Pod svícnem bývá největší tma". Opět skvělé dílo autorky.

Sabča92
20.05.2019 5 z 5

PANEBOŽE!!! Miluju knihy od této autorky, je to zkrátka mistryně ve psychothrilleru. Její knihy mě velmi baví a Přiveď mě zpátky je její nejlepší kniha. Zápletka je neuvěřitelně skvělá a neotřelá. Je pravda, že mě to napadlo už skoro v polovině, ale i tak jsem si to užila. Pokud máte rádi psychothrillery, B. A. Paris vám nesmí uniknout :-)

adevis
18.05.2019 4 z 5

NEJSPÍŠ SPOILER !!!
B. A. Paris mě moc baví. Opět jsem knihu musela mít rychle přečtenou, protože jsem opět musela co nejdřív vědět, jak to celé dopadne. Kde je Layla. Je mrtvá? Žije? To jsou otázky, které mě při čtení napadaly. Co mě ale absolutně vůbec nenapadlo byla otázka - kdo je Ellen?
Skvělý! Jednou se mi to při čtení mihlo hlavou, mini náznak tam byl, ale nevěnovala jsem tomu takovou pozornost. Konec knihy jsem si užila stejně jako knihu celou.
Takže, B. A. Paris, opět klobouček. Doufám, že napíšete další knihy nebo ještě líp - doufám, že máte další knihy už napsané!

85098211
18.05.2019 4 z 5

Dost dobrá psychárna! Snažila jsem se, aby mi Finn začal být aspoň trochu sympatický - ale fakt to nešlo! ;-) Kromě toho byl hrozně natvrdlý... Začátek knihy byl pomalejší, ale příběh mě i přesto zaujal. Později se to rozjelo a už jsem se od knihy nedokázala odtrhnout, i když autorčina prvotina pro mne (aspoň prozatím) zůstává nepřekonatelná! Konec je poměrně dobře vykonstruovaný a kniha jako taková čtivá - a za to všechno si zaslouží poctivé čtyři hvězdičky. A pokud autorka napíše něco dalšího, já u toho rozhodně budu :-).

Mermaida
17.05.2019 4 z 5

Opět velice působivé čtení.
Přišlo mi že kniha měla docela slabej a rozvláčnej začátek, ale po sléze jsem se do příběhu více ponořila a sem tam jsem se nemohla od čtení odtrhnout, přestože slabá místa by se asi našla. Konec mě dorazil, ale něco jsem z posledních stránek tušila! Musím přiznat, že bych na příbehu našla pár much, které by mě dříve nenapadlo ani hledat. Celkově se mi kniha líbila - Paris, prostš píše čtivě a poutavě. A její knihy jsou chytlavé (i když tahle konkrétně mě nepohltila hned od prvních stránek).

Teresita
17.05.2019 4 z 5

B. A. Paris umí psát tak, že se do příběhu ponoříte a musíte číst pořád dál. Námět knihy Přivěď mě zpátky je rozhodně lákavý, ale málo uvěřitelný. Hlavní hrdina mi nebyl sympatický a konec prostě neberu.

Brembelik745
16.05.2019 5 z 5

Za mně další povedený kousek autora. Po dočteni poslední stránky sedím a koukám s otevřenou pusou, i když takový konec se zdá nejlogičtější a vlastně jsem si něco podobného čekala, ale stejně prostě překvapilo mě to....Možná takhle kniha nebyla tak dobrá jako předchozí, ale těch 5* je za jednoduchost ve stylu psaní autora. B.A. Paris prostě psát umí.

Hope80
15.05.2019 5 z 5

Super, bomba knížka. Nešlo se od ní odtrhnout. Čekala jsem hodně, ale konec překvapující. Všechny tři knihy spisovatelky za mě skvělé a tato geniální.

Lenny.Wolf
15.05.2019 4 z 5

Ty bláho, tak to byl dobrej mindfuck. Takový konec jsem nečekala. Bylo to skvělé, čtivé, ale Za zavřenými dveřmi to nepřekonalo. Nicméně tleskám, dávám 4,5/5*.

Terka18
14.05.2019 5 z 5

Tak to byla paráda. Nic takového jsem nečekala, ten konec. Super. Kniha rychle běžela, žádné zdržování a ten konec. Říkala jsem si jak je možný, že to Finn nepoznal. Ale lidé jsou slepí, když mají něco přímo před sebou.