Přiveď mě zpátky

Přiveď mě zpátky
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537853/bmid_prived-me-zpatky-663768191917f.jpg 4 1674 1674

Byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Aspoň tak vypovídal na policii. O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Jenže najednou zavolala policie, že někdo Laylu spatřil. Začaly se objevovat dávno ztracené věci z její minulosti, tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Motto

Bring Me Back , 2018

Interpreti: Tereza Dočkalová , Martin Pechlát

Lenysek
17.06.2019 2 z 5

Předešlé dvě autorčiny knihy se mi líbily, bohužel toto dílo mě zklamalo :(

teli9845
16.06.2019 2 z 5

Předvídatelné, průhledné, pro člověka trochu ovládající logické myšlení zcela jasné už na cca 70 straně. Ach jo. Nadruhou stranu čtivé a napínavé. I tak! Thrillery přece čteme, aby nás šokovaly. Špatně.

mirka71
14.06.2019 4 z 5

Zatím nejslabší z autorčiných knížek, celou dobu se motáme kolem matrjošek, už mi pily krev. A konec divně překombinovaný, tak jako do zmatena....A Finn není schopen poznat, s kým žije????
Souhlasím s petula22: přitažené za vlasy.
A proč název ,,Přiveď mě zpátky?" Styl psaní výborný, ale tím to asi tak končí.

Beruska18
14.06.2019 3 z 5

Přijde mi, že ze začátku se dej trochu táhl, pořád jsem čekala, kdy přijde nějaký ten zvrat a ono pořád nic. Až závěr knihy to zachránil, ten byl opravdu neobvyklý.

Luciecii
13.06.2019 2 z 5

Nejslabší kniha od autorky. Chvílemi jsem měla pocit, že čtu dokola pořád jednu a tutéž stránku. Pořád matrjošky, pořád konspirační teorie, hrozně moc otázek a pořád dokola. Závěr byl sice trochu překvapení, ale strašně mě zklamal. Mám totiž sto chutí se Finna zeptat, jestli byl fakt tak hloupej nebo slepej......
Poslední stránky jsem už jen tak lehce přelétavala očima.
Pro mě určitě zklamání.

petula22
13.06.2019 2 z 5

Sice čtivě napsané, ale ....trochu přitažené za vlasy...

Demi
12.06.2019 1 z 5

Za mě naprosté zklamání. Kniha postrádá napětí, v podstatě i dramatickou vlnu. Po pár stránkách je děj rozvleklý, únavný . Závěr nedopracovaný, velmi málo uvěřitelný.
Ani thriller ani drama, prostě nic. Dočetla jsem , ale věřím, že rychle zapomenu. Škoda, předchozí kniha " V pasti lží" byla úplně někde jinde. Tak snad příště ...

biairicia
12.06.2019 2 z 5

Jakože cože?! Autorka píše čtivě, to ji vzít nikdo nemůže, ale co to jako bylo? To rozuzlení snad musela psát pod práškama, protože takovou krávovinu nevymyslíš. Nedoporučuji.

zaru0878
12.06.2019 5 z 5

Kniha se četla jedním dechem. Opravdu mohu jen doporučit.

monika0356
12.06.2019 5 z 5

Přečteno na jeden zátah, chvilkami to bylo už trošku moc překombinované, ale nutilo mě to číst dál a dál..

PetraBery
08.06.2019 3 z 5

Třetí kniha autorky a i tato mě bavila. Kam se ztratila Layla, přítelkyně hlavního hrdiny Finna? A kdo po letech oživuje vzpomínky a zasahuje Finnovi s novou partnerkou Ellen, která byla Laylinou sestrou, do života? Svižné čtení s celkem překvapivým závěrem. Přesto pro mě o něco málo slabší než předchozí knihy.

Lethania
08.06.2019 2 z 5

Uf, tak tohle byla nuda od začátku až po samotný závěr. Jestli se tomuhle říká thriller, tak já jsem v tom případě japonský bůh srandy. Všechno bylo špatně - příběh, postavy, konečné rozuzlení, které bylo do očí bijící už od poloviny knihy. Kdybych věděla, že to bude tak hrozné, tak bych to ani nečetla, ale když už něco rozečtu, tak mám ve zvyku to dotáhnout do konce, i přes to, že jsem při čtení trpěla. Nedoporučuji.

misha4005
06.06.2019 3 z 5

Kniha se mi líbila, byla čtivá, ačkoli jsem pointu prohlídla asitak v půlce:)

Askarinka
05.06.2019 2 z 5

Čekala jsem asi něco víc, ale i tak byla kniha čtivá, přečtená jedním dechem... Byla jsem zvědavá jak to nakonec všechno dopadne, konec takový hodně překombinovaný, ale dobrá... Asi to autorce prominu :-)

Marosusu
05.06.2019 5 z 5

Ďalší skvelý námet ..knihy sa čítajú samé a záver super ;-)

M100
04.06.2019 5 z 5

Líbí se mi autorcin styl psani a i tato kniha me nutila cist stale dal a dal. Konec me prekvapil.

aleza1
04.06.2019 3 z 5

Námět knihy dobrý, začátek s očekáváním psychopříběhu, ten se však nekonal. Spousta nedořešených a zbytečných domněnek...Konec...snaha o vygradování celého příběhu...taky však o ničem. Předchozí knihy jsou určitě lepší. Za mě 2,5 hvězdičky.

kiraa
04.06.2019 2 z 5

Nerada, ale musím. Strašná slátanina. Zajímavý a záživný asi tak do třicátý strany. A potom šel ten zbytek totálně do kopru. Děj zbytečně natahovanej jako kšandy s naprosto šílenými dedukcemi zúčastněných. Jedinej normální byl jen pes. Konec a finální rozuzlení trapas. Mám fantazii, ale takovej blábol bych nevyplodila ani po půl litru vodky.

barbara5604
03.06.2019 4 z 5

Kniha velice čtivá bavila mě. Za jeden den přečteno. Konec mě ale zklamal..byl pro mě prostě neuvěřitelný..

tanecnica
03.06.2019 3 z 5

Dobré čtení, typické pro autorku. Není to její nejlepší kniha, ale za přečtení stojí. Někteří v recenzích píšou, že věděli už od poloviny, ale myslím, že konec nebyl až tak průhledný, jak jsem podle recenzí myslela... Určitě kniha zaujme, doporučuji po ní sáhnout.