Přiveď mě zpátky

Přiveď mě zpátky
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537853/bmid_prived-me-zpatky-663768191917f.jpg 4 1674 1674

Byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Aspoň tak vypovídal na policii. O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Jenže najednou zavolala policie, že někdo Laylu spatřil. Začaly se objevovat dávno ztracené věci z její minulosti, tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Motto

Bring Me Back , 2018

Interpreti: Tereza Dočkalová , Martin Pechlát

LeHor
21.08.2019 4 z 5

Četlo se to skvěle, jednu hvězdičku ubírám za ten trochu "divný" neuvěřitelný konec.

Magdyla.8
21.08.2019 3 z 5

Začátek byl vážně čtivý a napínavý, jak už to bývá prostředek knihy působil nudně a příběh neplynul, hlavní postavy mi přišly dost labilní a konec mě jen přesvědčil, že je to pravda. Hlavní postava určitě byla labilní a v hlavě to neměla v pořádku, jinak by neposlouchala hlasy a nebrala by totožnosti jiných lidí. Líbila se mi závěrečná věta, která nechá čtenáře v hlubokých myšlenkách o lásce.

Vendas
21.08.2019 4 z 5

Kniha se krásně četla,ale dvě predchozi byly lepší.

ArwenAragorn
17.08.2019 3 z 5

Layla, přítelkyně Finna zmizí v noci na odpočívadle ve Francii a Finn už ji nikdy neuvidí. Po dvanácti letech požádá o ruku její sestru Ellen. Jenže pak se začínají objevovat stopy, které ukazují na to, že Layla se možná vrátila.

Finn:
Stýská se mi po Layle, kterou jsem znal před dvanácti lety. Stýská se mi po našem společném životě. Bylo to úplně jiné, než s Ellen. S Laylou jsme někdy byli nahoře a někdy dole, s Ellen je všechno neměnné. Žádné propady, žádné výšiny. Nikdy se nehádáme - ale ani se spolu nesmějeme - ne tak, jak jsem se smával s Laylou.

Čtivý, poutavě napsaný thriller, nedalo se od něj odtrhnout. S napětím jsem čekala na konec, který všechno objasní. Jenže tenhle jsem nedala. To jako vážně??? Finn musel být úplně na hlavu!
Za konec musím ubrat 2 *, předtím bych bez váhání dala plný počet.

Toňula
14.08.2019 4 z 5

Stejně jako předchozí autorčiny knihy napínavá, i když v závěru už trochu překombinovaná, styl vyprávění mi sedí a mohu jen doporučit.

kika 13
13.08.2019 5 z 5

Super napínavé ten pocit jak to dopadne a nakonec jste smutní,že je konec.

melonka
12.08.2019 3 z 5

Dobré čtení na dovolenou. Děj plynul a knížka se četla skoro sama. Je tu docela negativních komentářů k obsahu, ano není to to tak "šílené" jako za zavřenými dveřmi, ale já naopak oceňuji jednoduchost příběhu. Je to prostě odpočinková knížka :)

Manyna
11.08.2019 3 z 5

Nenáročná kniha, těžko uvěřitelná.

HanWali
09.08.2019 4 z 5

Přečtená jedním dechem, líbila se mi moc

Veroba
09.08.2019 3 z 5

Ze tří autorčiných knížek je tato nejslabší. Dřív než v polovině knihy je zřejmé, kdo za vším stojí. Závěr moc překvapivý není.

CathyCat
05.08.2019 2 z 5

Četla jsem všechny knihy od autorky, byly skvělé, ale tahle mě velmi zklamala. Předvídatelný konec minimálně už od půlky knihy, dočítala jsem vlastně vyloženě naštvaná. Kdo si nechce zkazit chuť, doporučuji čas investovat do jiných knih. Tahle je vhodná spíš jen na kvantitativní čtení.

BlankaTr
05.08.2019

Trochu zdlouhavé, ale četlo se to příjemně.

andariel78
03.08.2019 1 z 5

Od autorky jsem četla Za zavřenými dveřmi a bylo to zklamání, ale řekla jsem si, že jí dám druhou šanci. Na začátku to vypadalo na zajímavý příběh, bohužel jen na začátku. Když pominu fakt, že autorčin styl mi nesedí, tak ze zajímavého námětu stvořila slátaninu.

lee5747
03.08.2019 4 z 5

Od autorky jsem četla i předešlé knihy, takže už jsem věděla co čekat. Pro mě je to takový nadprůměr, knížka se čte skoro sama, svižně, do děje se vžijete rychle. Co mě mrzí je to, že poslední stránky knížky jsem dočetla spíš z nutnosti, protože už člověk ví, jak knížka skončí. Rozhodně je to jedna z těch knížek, u které si odpočinete, není nijak náročná na logiku, takže pro odpočinkový víkend ideální.

Musae
02.08.2019 3 z 5

První kniha, kterou jsem od autorky četla a moc jsem se na ni těšila. Nakonec ale celkem zklamání, děj se hýbe pomalu a s hlavnímy postavami je těžké se sžít. Na druhou stranu se mi líbily myšlenkové pochody a nejistota, kterou Finn zažíval.

Jingle
30.07.2019 3 z 5

Čtivě psáno, odsejpá to, knížka na letní odpoledne u vody. Bohužel ale už v půlce je zřejmé, jak se bude dál děj odvíjet a jak to celé dopadne. Navíc mi trochu vadila "vykrádačka" Petera Maye. Ostrov Lewis a jméno hlavního hrdiny Finn - že by snad náhoda?

Nuttelka
30.07.2019 5 z 5

Knihu jsem přečetla za den, chytla mě hned od začátku, styl psaní mi fakt sedl a i když jsem už tak od půlky tušila, co se asi děje, rozhodně zklamaná nejsem...

Mirin1349
30.07.2019 4 z 5

Mám ráda knížky, kde se na příběh můžeme podívat z několika úhlů očima různých lidí. Souhlasím s ostatními, že je diskutabilní, do jaké míry se člověk může změnit, ale nijak mě to při čtení nerušilo. Kniha měla spád a příjemně ubíhala. Ráda si přečtu i předešlé knihy autorky, bavila jsem se.

swayno
28.07.2019 3 z 5

Za mě nejslabší z autorčiných knih. Celá kniha víceméně o ničem a konec pro mě přitažený za vlasy...

adaba
26.07.2019 4 z 5

Hodně povedená knížka. Líbil se mi styl, jakým byla napsána. Závěr hodně překvapivý.