Nick a Charlie

Nick a Charlie
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491273/bmid_nick-a-charlie-tv6-491273.jpg 4 262 262

Stýskání lásku jenom umocňuje, že jo? Všichni ví, že Nick a Charlie jsou dokonalý pár – jsou nerozdělitelní. Ale teď Nick odchází na vysokou školu a Charlie zůstane na střední sám. Všichni se ptají, jestli zůstávají spolu, ale co je to za hloupou otázku?! Vždyť tohle je Nick a Charlie, proboha! Jak se však nezadržitelně blíží chvíle, kdy se budou muset rozloučit, oba začínají pochybovat: je jejich láska opravdu dost silná na to, aby vydržela i vztah na dálku? Nebo jen oddalují nevyhnutelné? První láska koneckonců málokdy vydrží věčně…... celý text

Literatura světová Novely Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Nick And Charlie, 2015

terryaknihy
27.06.2022 4 z 5

Nick a Charlie jsou krásnou a velmi útlou novelou k známému komiksu Srdcerváči. Sama jsem četla i komiksovou podobu a moc se mi líbila, ale pokud vás komiksy minuly, určitě jste narazily na celosvětově známou seriálovou podobu.
Tato novela je tedy takové volné pokračování komiksů, kdy Nickovi se blíží nástup na vysokou školu, ale Charlie zůstává ještě rok na středí. Vyvstává nám tu tedy téma blízkého odloučení a jak moc silný je jejich vztah, aby zvládli vztah na dálku? Jak moc to ovlivní jejich lásku a přátelství?
Je to stejně jako komiksy krásné, něžné, vtipné a romantické. Ideální pro všechny, co mají rádi YA žánr nebo si chtějí udělat příjemné čtení u odpolední kávičky.
Čte se to jedna báseň, kluci se chovají na svůj pubertální věk a ani v této knize nejsme ochuzeni o hezké grafické zpracování :).

Libris_Na_Ex
04.06.2022 4 z 5

Prostě další Srdcerváči. A přesně to jsem teď potřebovala.

Komaeda
04.06.2022 4 z 5

Krátké, velká písmena a řádkování, ilustrace. Dobrá povídka

Elion
26.05.2022 5 z 5

Tohle byla nádherná novela k Srdcerváčům.
Za mě to byla nádherná doplňková kniha. Krátký příběh o strachu jich obou z nových věcí a zároveň ze strachu že zůstane každý sám. Pro Nicka a Charliho to ale nikdy nemůže skončit špatně a jeden zná druhého tak dobře, že vědí, že všechno zvládnou. Že tu budou vždycky jeden pro druhého.