Na vrcholu

Na vrcholu
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119468/na-vrcholu-119468.jpg 4 792 792

Sukuba série

Že láska bolí, to ví Georgina Kincaidová lépe než kdokoli jiný. Miluje talentovaného spisovatele Setha, ale kdyby ho třeba jen políbila, vysaje tím z něj život. Není divu, že se tím trápí – tím spíš, že Seth její city opětuje. Ona je však sukubou, a jako taková čerpá sílu z mužů, kteří podlehli jejímu kouzlu. Samozřejmě, schopnost libovolně měnit vzhled i nesmrtelnost jí mohou běžní smrtelníci jen závidět, navíc nedávno složila slib, že bude svou práci sukuby vykonávat co nejsvědomitěji, ale jí zkrátka přijde nespravedlivé, že právě ona – nadpřirozená svůdkyně – nemůže navázat milostný vztah s člověkem, který ji má rád přesně takovou, jaká je. A jako by toho ještě nebylo dost, musí Georgina začít řešit i jiné trable než zapovězený milostný život. Nad Seattlem se totiž opět stahují mračna a děje se cosi podivného, co zasahuje nejen nesmrtelné bytosti, ale i obyčejné lidi: Georginin kolega a kamarád se zčistajasna chová nějak divně, a ona se nemůže zbavit dojmu, že za tím stojí mnohem víc než jen přemíra vypitého kafe… ... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Domino

Succubus on top

Richelle
06.03.2017 5 z 5

Georginu mám radši více než na začátku serie. Dokonce mě i tento díl zaujal o malinko víc než díl první. Je tu více zápletek. Ani touto knihou mě R. Mead nedokázala zklamat.

--Eri--
13.01.2017 5 z 5

Úžasné. Mnohem lepší než 1. díl. Nejvíce se mi líbil konec knihy. Bylo to.....neobvyklé. Všem doporučuji.

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Navíc velice neobvyklá tematika a její zpracování.Vřele doporučuji!

teer.h
01.09.2016 4 z 5

Abych řekla pravdu, moc jsem nevěděla, co od tohoto dílu čekat. Bylo mi jasné, že se bude něco díl mezi Georginou a Sethem. Trošku mě mrzelo, že to nebylo více o tom jejich začátku, kdyz z něho na konci prvního dílu vysávala život. Byl tam hned jejich vztah

Georgina mi po čase přišla trošku naivní ve vztahu se Sethem i jak se chovala, ale to mi nevadilo, nemusí být stále hl. hrdina dokonalý :-)

Co se týče toho, že v tomto díle se objevil Inkubus, tak to bylo zajímavé, ale Bastien mi moc nesedl, až na konci se mi zalíbil :-)

To, co se ukázalo s Danou, jsem v průběhu čtení tak trošku odhadla :-)

A trošku mě mrzí, že se tam více neobjevila Carter, toho jsem si oblíbila v minulém díle :-)

Zápletky super, ale mrzí mě, že to vždy všechno hned končí v prvním díle a nemá to otevřený konec (asi už jsem si na ně zvykla :-D) proto dávám 4 hvězdičky :)

Ale opět díl stal za to, hlavně ten konec :-D

kacaaba
31.08.2016 2 z 5

Tento díl byl o něco lepší než první, ale stejně mě to nechytlo. Prostě pořád zklamání. Do pokračování se mi vůbec nechce. Zatím se mi líbil jen Carter. Asi si dám pauzu a uvidím, jestli se k tomu vrátím.

Lalina3
21.07.2016 5 z 5

V tomto díle mi byla Georgina o malinko míň sympatická, než v prvním díle. Dost mě zarazila ,část' s Danou, u té jsem tedy zůstala naprosto v šoku. Její přítel inkubus se mi líbil. Setha jsem si oblíbila o něco víc, líbilo se mi, že poodhalil i svoji ,divokou' stránku. Doufám, že v tom bude pokračovat. :)
Pořád se snažím zjistit, kdy Georgina byla člověkem :D
Okamžitě se pouštím do třetího dílu. :)
Doporučuji a za mě zatím super série! :)

Evule114
19.05.2016 5 z 5

Pokračování sukuby neměl chybu. Líbil se mi její dávný přítel. No nevím, jestli bylo dobře, že se proměnil v Setha, ale i tak mi byl sympatický. Děj mě bavil od samého začátku až do posledního řádku. Víc k tomu nemím co dodávat, tato série je prostě báječná.

vendy6619
19.03.2016 5 z 5

První knížka na kterou jsem u části Georginy a Dany zůstala zírat s otevřenou pusou. Nikdy jsem takhle překvapená nebyla :D rozhodně daleko lepší jak ten díl předtím.. i když ten se mi taky četl sám :) Sukuba je rozhodně jedna z nejlepších knížních sérii co jsem kdy viděla.. a četla vůbec! :)

mišule5
14.03.2016 5 z 5

Musím uznat, že tento díl mě bavil víc než ten předešlý :-) bylo tam více zábavy a hlavně plno milostných zápletek.
Těším se na další díl :-)

HannaFuchs
05.03.2016 3 z 5

První díl se mi líbil víc. Přesto se chystám číst další.

petra4080
23.02.2016 4 z 5

Tenhle díl je snad ještě lepší než první.

Haňulec
27.10.2015 5 z 5

Krásné pokračování knih. Opět příběh plný odhodlání, zábavy, plný lásky a jiskry. Nenechá vás to knihu odložit. Mohu jen doporučit.:-)

stepka3765
08.06.2015 4 z 5

Musím přiznat, že tenhle díl mě bavil víc, než ten první. Jsem zvědavá, jak bude série pokračovat!

kklepkaa
06.05.2015 2 z 5

Ta jiskra se kterou Richelle dokázala v prvním díle nové série přijít se nějak vytratila a z hlavní hrdinky se stává fňukna. Škoda. Nápad se mi velmi líbil.

julliette
27.04.2015 5 z 5

Krásné pokračování. Georgina se sice nemůže stýkat s Sethem, ale když do města přišel její kamarád Bastien, inkubus, on na sebe vzal jeho podobu, a ona mu podlehla a ulevila si na něm. On svádí ženy, na rozdíl od ní, ale když měl svést jednu ženu, ona mu ne a ne podlehnout, jeho démon vyhrožoval, že ho potrestá, a tak mu Georgina pomohla, zjistila totiž, že ta žena, je lesba. On byl zachráněn, ale byl stejně přeložen jinam, tak se zase rozloučili, dali si pusu, a doufají že se zase setkají, vždyť jsou kamarádi už věčnost.
Sethovi překvapivě nevadilo, že si to rozdala s Bastienem v jeho podobě.
Její kamarád Doug se chaval divně, nakonec zjistila že je zdrogovaný, ale ne jen tak něčím, ale potravou Bohů, kterou mu dodával Alec, člen skupiny, a který to dostával od Sola, boha. kterému proudí v žilách. Georgina ho našla, s pomocí anděla, nevycítil její nesmrtelnost a tak se dostala k němu tak blízko, že zabila jeho smrtelnou formu těla.

135
20.04.2015 2 z 5

Georgina je velmi sympatická, ale v tomto dílu se nic nedělo. Ani mužný Bastien nic nezachránil! Seth...byl v tomto dílu nevýrazný a takový nijaký. Nevím co víc dodat. Můj oblíbený Roman se tam ani neukázal.Zápletka nebyla nijak moc dobrá. Co to Richelle napadlo??? O Douga jsem se trochu bála, ale ani ten tento díl nezachránil. Několikrát jsem s tou knihou chtěla praštit a vykašlat se na to. Jediná má motivace byl Carter.Dávám dvě hvězdy, protože jedna je až příliš zlé hodnocení a tři je moc.
P.S.: Toto hodnocení píšu později. Už jsem celou seriii dočetla.

Samira
05.01.2015 4 z 5

I druhý díl série se mi moc líbil, i když o trošku míň, než díl první. Rozjezd byl pomalejším, ale zápletka byla skvělá a závěr také. Vůbec si mě však nezískala scéna s Bastienem, neměla jsem z toho nijak příjemný pocit. Jinak, ale knížku chválím a těším se na další díl, doufám, že tam bude více Cartera!

deedulka
28.12.2014 4 z 5

Georgina je pořád milá postavička, i když se trochu plácá v osobním problému se Sethem. Rozhodně jsem jí situaci nezáviděla. Předchozí díl mne nadchnul o něco víc. Všechno bylo nové a neokoukané, zjišťování co všechno sukuba umí...I tak se kniha četla dobře a snad i další díl bude vzrušující a zase něčím originální.

1259
10.12.2014 5 z 5

Tohle byla zatím moje druhá nejlepší přečtená knížka vůbec. Tady tu autorku si čím dál více oblibuju a její knížky hltám jednu za druhou.

dexeded
27.08.2014 4 z 5

Líbila se mi víc než první díl, možná tam bylo víc akce. Rozhodně dobrá knížka, doporučuji, přečteno za den.