Na vrcholu

Na vrcholu
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119468/na-vrcholu-119468.jpg 4 792 792

Sukuba série

Že láska bolí, to ví Georgina Kincaidová lépe než kdokoli jiný. Miluje talentovaného spisovatele Setha, ale kdyby ho třeba jen políbila, vysaje tím z něj život. Není divu, že se tím trápí – tím spíš, že Seth její city opětuje. Ona je však sukubou, a jako taková čerpá sílu z mužů, kteří podlehli jejímu kouzlu. Samozřejmě, schopnost libovolně měnit vzhled i nesmrtelnost jí mohou běžní smrtelníci jen závidět, navíc nedávno složila slib, že bude svou práci sukuby vykonávat co nejsvědomitěji, ale jí zkrátka přijde nespravedlivé, že právě ona – nadpřirozená svůdkyně – nemůže navázat milostný vztah s člověkem, který ji má rád přesně takovou, jaká je. A jako by toho ještě nebylo dost, musí Georgina začít řešit i jiné trable než zapovězený milostný život. Nad Seattlem se totiž opět stahují mračna a děje se cosi podivného, co zasahuje nejen nesmrtelné bytosti, ale i obyčejné lidi: Georginin kolega a kamarád se zčistajasna chová nějak divně, a ona se nemůže zbavit dojmu, že za tím stojí mnohem víc než jen přemíra vypitého kafe… ... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Domino

Succubus on top

danca044
18.12.2012 3 z 5

Pořád postrádám nějakou hloubku. Georgina mi prostě nepřirostla k srdci a myslím, že se to ani v budoucnu nestane.

xxiixxi
28.09.2012 5 z 5

Perfektní! Přesně takovou knihu jsem v tuhle chvíli potřebovala. Seth je mi hrozně sympatický, úplně z něho sálá dobrý charakter, láska a inteligence. Dobře byly napsané i erotické části, které bývají často v knihách odbyté a tady jich bylo tak akorát. Chválím i zápletku s ambrosií.

Vlocka
14.09.2012 5 z 5

SUPER! Asi je to typ knih, které jsou přesně pro mě:) V první půlce se sice nic moc nedělo, skoro žádná akce - pro ty, co si na akci potrpí, bude tato kniha nic moc, ale já na ty akčňárny moc nejsem, takže se mi první půlka knihy četla dobře tak jako tak a hezky to čtení plynulo:) No ale druhá půka? To bylo ale teprve něco. Nečekaný zvrat a pak najednou další a další a zároveň se prolínali zajímavé části z Georgiiné minulosti. Nestačila jsem se divit :) Za mě 5 hvězdiček. Není to kniha pro náročné, ani s žádnou hloubkou, ale tohle je to, co se mi líbí. Těším se na další díly, ikdyž se bojím, jak dopadne Georgiin vztah se Sethem:)

Dandulka
18.08.2012 5 z 5

Druhý díl..... Líbil se mi, ale..... Spád to dostalo až ke konci, který zůstal otevřený. Tak jsem zvědavá na třetí díl.

Temsiss
11.07.2012 3 z 5

Knížka byla dobrá, zajímavá, ale děj nic moc. Přišlo, že se to rozjelo až ke konci. Začátek mi přišel takový... utahaný. Jinak se mi to líbilo a byla jsem celkem překvapená některými scénami. ;)

dqenisa
25.06.2012 5 z 5

Knížka se mi líbila. Docela mě překvapila ta scéna s Bastienem. Autorka opět postavila knížku s dobrou zápletkou. Těším se na další díl.

Adulina12
30.03.2012 4 z 5

kniha sice dobrá a měla sem ji zachvilku přečtenou, ale co se týče Richelle Mead tak sem od ní zatim četla VA (1) a sukuba trápení. Tahle kniha mi zatim od ní přešla asi nejslabší.. u mead sem si zvykla na to, že pořádná akce je až na posledních několika stránkách a v průběhu knihy tam je taky plno zajímavých a napínavých scén.. ale tady.. přijde mi že to už docela připomíná červenou knihovnu (ne že by mi to vadilo) a je tam z tohoto žánru víc, než sem u Mead byla zvyklá.. ale i tak sem spokojená, protože intimní scény taky nejsou na škodu.. jenom tam mohlo podle mě být víc scén a větší milostná zápletka s Bastienem..

trynitrix
15.02.2012 4 z 5

Jj líbila se mi knížka i když nějaká akce tam pořádně nebyla ale i tak jsem knížku slupla za dva dny.

Vendulik
11.01.2012 5 z 5

Skvělá kniha :D akurát bych ji dala 18let.

KateCullen
06.11.2011 5 z 5

Plná očekávání na třetí díl! A trocha ambrózie by neuškodila :D