Temné hlubiny

Temné hlubiny
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539075/bmid_temne-hlubiny.jpg 5 3297 3297

Některá tajemství mají raději zůstat hluboko skryta... Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře. Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Grada

Dark Water , 2016

Interpreti: Martin Stránský

Sammy.Boy
04.09.2020 5 z 5

Víc emocí. Víc napětí. Víc možností kdo a proč? Robert nezklamal, opět válí a přiznám se, že tentokrát jsem si nechal slušně zamotat hlavu! Nejdřív jsem nad tím vším laboroval, ale jakmile nade mnou TEMNÉ HLUBINY uzavřely svou hladinu, tak jsem to vzdal. Už teď jsem zvědavý, s čím přijde příště!

ydnac
04.09.2020 5 z 5

Bryndzovky :-) čtu všechny, děj je svižný, Erika mě baví. Jen tak dál :-)

Címa
26.08.2020 5 z 5

Celkově se mi líbí Bryndzův pisatelský styl. Knihy jsou velmi čtivé. Temné hlubiny jsou za mě zatím nejsilnější pribeh z jeho tři knih, není prvoplanovy, pořad se něco děje, až se nemůžete dočkat, jak to teda všechno bylo a co se přesně stalo.

Venny345
18.08.2020 5 z 5

Také jsem byla stáhnuta do hlubin slov a vět další knihy s Erikou Foster...
Je až neskutečné, jak vás někteří autoři neustále překvapují, Bryndza je jedním z nich. Chvílemi jsem byla napnutá jako kšandy a jen tak tak jsem nepraskla...A konec? Výborně napsaný a hlavně smysluplný závěr knihy podtrhl exkluzivitu autora.

Ver1982
15.08.2020 5 z 5

Je to má čtvrtá kniha od Bryndzy a všechny jsou si hodně podobné. Další díly si určitě přečtu, ale tím, jak jsou si podobné ztrácí pro mé to napětí, které mám na thrillerech ráda, neboť je brzy zřejmé, jak to vše dopadne.

i.stefany
12.08.2020 5 z 5

Temné hlubiny jsou další skvělý příběh od Roberta. Nesou se na stejně dobré vlně jako předešlé knihy, napínavé, svižné, čtivé, Erika se svou partičkou ve svém živlu a mě prostě baví jejich policejní práce. Moc se těším na další případ. Čekají mě ještě dva, než se poznám s Kate Marshallovou. :-)

0323
08.08.2020 4 z 5

Asi jako..."dalsi" Bryndza...byla jsem natesena po Dívce v ledu, ale konec jsem tentokrát vzala dost hopem, protože vše bylo předvídatelné.

tess.de.veles
07.08.2020 3 z 5

Bylo to průměrný čtení..... Nic proti Robertovi, je mi moc sympatický...., ale zdá se mi, že ty jeho knihy jsou takový průměr.... Nemůžu si pomoci.... Pro mě je jedničkou Musso....a Clare Mackintosh.... Ty opravdu 'žeru'.

niknikita
05.08.2020 3 z 5

Přečteno jen do poloviny a pak jen prolistování ke konci, který se dal tušit. Tentokrát se moje nadšení nekonalo...
Mám pocit, že příběh byl plný nesympatických postav a zbytečných slov, takže můj zájem byl postupně ten tam.

Zase jdu proti proudu, ale s tím nic nenadělám.

Knihomolka506
02.08.2020 5 z 5

To bylo něco!! před měsícem to  byl rok , kdy jsem si knihu půjčila z knihovny a začala ji hltat a nepřestala dokud jsem nedocetla. Opravdu nerada jsem se s ní loučila ♥️

Monika1717
27.07.2020 4 z 5

Kniha je opět velmi čtivá, čtenář je vtažen do děje a čte a čte, aby se dozvěděl, jak to s tou malou holčičkou bylo. Rozuzlení bylo pro mě překvapivé.

Eviku-miluna
26.07.2020 5 z 5

Moje druhá knížka od R.B. a musím říct, že nezklamala... Zajímavé rozuzlení, rychlý spád, čtivé, prostě super ????

Ráčkajda
24.07.2020 5 z 5

Erika Fosterová mě prostě baví a R.Bryndza píše skvěle :-), jdu na další.

HanulkaK.
24.07.2020 3 z 5

Přečteno opět za pár dní, bavilo mě stejně jako předchozí díly, těším se na pokračování.

tanecnica
11.07.2020 5 z 5

Já snad kvůli Bryndzovi začnu číst detektivky! Moc mě baví, že se nejedná jen o děj kolem případu a vyšetřovaní, ale že se paralelně rozvíjí i příběh samotného detektiva.
A konkrétně tento díl je fakt skvělý, chytne a nepustí.

Ajrad1981
11.07.2020 4 z 5

(SPOILER) Tentokrát mě Erika štvala o něco míň, vlastně jen tehdy, když obešla šéfa a vydyndala si ten starý případ. Skoro jsem jí přála, aby si na něm vylámala zuby. Jinak na ten kobereček kvůli události před policejní stanicí šla dle mého neprávem, tohle čekat nemohla.

Nechápala jsem ale jiné věci.

SPOILER!!
Když už si někdo dává tu práci, aby vraždu maskoval jako sebevraždu, proč to neudělá pořádně? Naaranžovat to jako sebevraždu, přestože je hned zřejmé, že to sebevražda být nemohla, je zbytečná ztráta času a energie! A jak mohl jít vrah zabít Eriku, když měl nainstalováno odposlouchávací zařízení a musel tedy vědět, že není doma??

Buchtolap
06.07.2020 5 z 5

Jedná velká, dokonce obří jízda Eriky Fosterové. Neuvěřitelný, jak mě R.Bryndza dokázal udržet napnutou jako kšandy tlusťochovi!!!

LenkaGonn
01.07.2020 3 z 5

Knihy od Roberta Bryndzy mám ráda. Odpočinkové, rychle ubíhající, zajímavě pojaté, vždy něčím překvapující krimi. Eriku, Petersona i Mossovou musíte mít prostě rádi. Určitě mohu doporučit dál a už se těším na další díl.

evincz
16.06.2020 5 z 5

Erika opět vyšetřuje další případ. Hruzostrasne napětí. Musite vědět, co se stalo a kdo je vrah. Opět graduje kniha až na samém konci. Úžasné...

99jana99
15.06.2020 4 z 5

Opět dobře napsaná kniha tohoto autora.