Ukradené životy

Ukradené životy
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539308/bmid_ukradene-zivoty.jpg 4 719 719

Silniční dělník objeví ve výkopu tělo těhotné dívky. Téhož dne se u dveří inspektorky Lottie Parkerové objeví cizinka se synkem a prosí o pomoc při hledání ztracené přítelkyně. Když tentýž kopáč najde další mrtvolu, vyšetřovatelka musí mobilizovat veškeré síly a vypátrat, jak jsou tyto dvě oběti propojeny. Jenže záhy zmizí další dvě dívky… Ukradené životy jsou druhou knihou z celosvětově velmi úspěšné detektivní série s inspektorkou Lottie Parkerovou, která se teď střetne s takovými zrůdnostmi, jako je obchod s bílým masem a lidskými orgány či sebepoškozování. Tento případ je tak snad ještě temnější než ten předchozí, který se u našich čtenářů a čtenářek setkal s velkým ohlasem.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: audiokniha , Radioservis

The Stolen Girls , 2017

Interpreti: Lukáš Hlavica

Anette99
18.02.2020 5 z 5

Druhý případ inspektorky Parkerové ještě o chlup lepší, než první. Do poslední chvíle jsem nevěděla, jak to tedy je. Kniha psaná čtivě, každá kapitola ukončená tak, že musíte číst dál. Líbilo se mi prolínání Andriho vzpomínek a současnosti. Příběh zajímavý, nejen vraždy, ale i obchodování s lidmi a orgány. A do toho problémy v rodině Parkerových. Už se těším na další díly.

Albi94
17.02.2020 5 z 5

Musím říct, že tato série mě hodně baví a hltam každou stránku. A je ubijející, že v originále už je 7 knih a my máme zatím předložený jenom 2.

putpuda
14.02.2020 5 z 5

Ještě lepší než první díl.
Strašně dobře se mi to četlo :D
Už jsou další dva díly, doufám, že brzy vyjdou i u nás.

RADOST
13.02.2020 4 z 5

Kniha ve mně vzbudila hodně emocí. Nejen její děj (napínavý, týkající se závažných problémů) , ale i jednání vyšetřovatelky Lottie. Nesmírně mě rozčilovalo, že dovede být tak vnímavá k osudům obětí, ale do poslední chvíle tak zaslepená a přezíravá k problémům vlastních dětí. Nedovedu ji mít ráda.

wendulka321
11.02.2020 5 z 5

Opět, skvělý.

Lucai
09.02.2020 5 z 5

Autorku si pridávam do obľúbených....Príbehy napínavé až do konca a plné zvratov....Lottie a Boyda som si obľúbila a rovnako aj jej tri pubertálne deti :-)

lalaserka
07.02.2020 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Čtivé, mrazivé a napínavé. Lottie jsem si zamilovala.

Enxinka
07.02.2020 5 z 5

Ctive, napinave, mrazive.. co vic si od detektivniho thrilleru prat? Postavu Lottie mam rada. Tesim se na dalsi dily - nejen na pokracovani dejove linie inspektoru, ale i na jejich dalsi pripad!

Leniii
30.01.2020 5 z 5

Autorka nezklamala! Kniha mě chytla od začátku a ten konec? Vážně nečekané finále! Lottie a její rodina mne velmi baví..těším se na další díl a doufám, že se tam rozvine vztah mezi Lottie a Boydem..

katka9574
29.01.2020 2 z 5

S touto knihou to mám podobně jako se spisovatelčinou prvotinou Andělé smrti. Čtivý příběh, stránky se obracejí samy... ale těch závěrečných cca 50 stran :-( Taková snůška absurdních situací a hloupých dialogů! Jsem ráda, že mám dočteno a do třetího pokračování už určitě nepůjdu.

kofola33
26.01.2020 5 z 5

Tohle me dost bavilo i kdyz misty to bylo opravdu brutalni a necetlo se to lehce, zvlast kdyz vim, ze takove veci se v Kosovu i jinde stavaly a stavaji...nicmene knizka je velice ctiva, jsem zvedava, kam nas Lottie zavede priste a co na to jeji rodinka....jo a uz by se konecne mohla zase vyspat s Boydem, libi se mi spolu!

kramlinka88
17.01.2020 5 z 5

Nemůžu jinak, než doporučit, sice hned na začátku jsem si říkala, jestli to vůbec zvládnu dočíst, bylo to vážně hodně brutální, ale pak už to tak hrozné nebylo (nebo jsem si zvykla?) Každopádně kniha je čtivá a velmi dobře napsaná, rodinný příběh na pozadí je také velmi zajímavý, jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. Těším se na další díl, snad to nebude dlouho trvat :-)

gad
16.01.2020 5 z 5

Být soudcem v tomto případu, asi bych byl označen za předpojatého, neboť by hlavy odsouzených padaly jedna za druhou. Obchod s bílým masem, brrr. Lottie Parkerová se po zotavení z předchozího případu (Andělé smrti) právě vrátila do práce a rovnou do předchozího sprintu. Tentokrát jde opravdu o čas i o její rodinu.
Napínavé, drsné čtení.

bookcase
15.01.2020 5 z 5

Ještě lepší než první díl, i brutálnější a smutnější. Lottie, její rodina a tým mě baví čím dál víc. Těším se na pokračování.

alexis818
15.01.2020 5 z 5

Na tuto knihu jsem se velmi těšila a dostala jsem to,co jsem očekávala.Příběh,z kterého mrazí,který je svižně napsaný s krátkými kapitolami,což se dobře čte.Prostě už se těším na další knihu od této spisovatelky.

JustWomen
10.01.2020 3 z 5

Nebylo to špatné, ale kromě bombastického začátku mě to nějak nevtáhlo a nevyvolal žádné velké emoce. Děj se trochu vlekl a dialogy mezi Lottie a Boyden mi často přišly na úrovni základní školy, Podle hodnocení jsem čekala víc.

Titas9001
09.01.2020 4 z 5

Oproti prvotině přidáno na brutalitě. Pasáže odehrávající se v Kosovu se nečetly lehce. Přesto oceňuji, že kniha vás vtáhne a nepustí. Těším se na další díl.

zuzana2599
08.01.2020 5 z 5

Velmi ráda jsem svůj čas strávila s Lottie Parkerovou, líbí se mi její svérázné děti a v tomto díle jsem si zamilovala roztomilého chlapečka Milota ! Ten byl miloučký !
Určitě se ráda pustím i do třetí knihy této série. Příběh byl čtivý, napomohly tomu krátké a svižné kapitoly, měl spád, napětí a nečekaný závěr. I dopis od autorky na závěr mě mile potěšil. Tuto sérii s inspektorkou Lottie můžu čtenářům jen doporučit !

Ceeca
07.01.2020 5 z 5

Autorka opět nezklamala, za mě kniha výborná, četla se sama. Jsem nadšená, těším se na další knihy.

Ajuszka
06.01.2020 5 z 5

Po Andělé smrti jsem chvíli váhala, jestli si další díl přečtu. Nakonec jsem se do něj pustila a můžu říct že nelituju. Kniha mě chytla od samého začátku, bylo to napínavé, konec už jsem doslova zhltla. Díky krátkým kapitolám se kniha skvěle četla a já se už těším na další díl a doufám v rozvinutí vztahu mezi Lottie a Boydem