Ukradené životy

Ukradené životy
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539308/bmid_ukradene-zivoty.jpg 4 719 719

Silniční dělník objeví ve výkopu tělo těhotné dívky. Téhož dne se u dveří inspektorky Lottie Parkerové objeví cizinka se synkem a prosí o pomoc při hledání ztracené přítelkyně. Když tentýž kopáč najde další mrtvolu, vyšetřovatelka musí mobilizovat veškeré síly a vypátrat, jak jsou tyto dvě oběti propojeny. Jenže záhy zmizí další dvě dívky… Ukradené životy jsou druhou knihou z celosvětově velmi úspěšné detektivní série s inspektorkou Lottie Parkerovou, která se teď střetne s takovými zrůdnostmi, jako je obchod s bílým masem a lidskými orgány či sebepoškozování. Tento případ je tak snad ještě temnější než ten předchozí, který se u našich čtenářů a čtenářek setkal s velkým ohlasem.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: audiokniha , Radioservis

The Stolen Girls , 2017

Interpreti: Lukáš Hlavica

Drahuš
02.08.2020 4 z 5

Skvělá detektivka, napínavá, čtivá. Trochu jsem čekala lepší závěr, za ten hvězda dolů.

Ossinky
30.07.2020 5 z 5

Bylo to super, napínavé od první stránky.

AnetaKor
28.07.2020 2 z 5

Hraje si to trochu na detektivku, ale přitom je to celé zmatené...

misaC
26.07.2020 4 z 5

Určitě řadím mezi dobré detektivky, ale inspektorka mě často rozčilovala. Posuzuje rodiny a chování druhých a ve vlastní rodině je slepá.

zdendula31
24.07.2020 5 z 5

Bezva,ale Andělé smrti jsou lepší.

maličkán
17.07.2020 5 z 5

Tak tohle se povedlo. Přečteno jedním dechem. První díl jsem nečetla, ale už půjdu určitě po té věci. Řadím si Patricii mezi oblíbené autory. Kdo má rád thrillery, vřele doporučuji.

michaela7087
13.07.2020 5 z 5

Taj tohle nemělo chybu, dokonalé, doporučuji.

SimonaP
21.06.2020 3 z 5

Knížka byla čtivá, to určitě, ale chování Lottie bylo divné. Zanedbávala své děti i když věděla, že mají problémy, o chlapečka se nestarala už vůbec a hodila ho na hrb svým dětem a do akcí se vrhala nesmyslně na svou pěst. Ale jako celek celkem dobré i když překombinované.

perpe2a
14.06.2020 3 z 5

Druhý díl po knize Andělé smrti. Bohužel ani tady se mi nelíbily useknuté kapitoly, přeskakování z dějů. Chybělo mi hlubší rozpracování kapitol a dějů, i když toto bylo malinko lepší než první díl. Za mě slabý průměr.

Ivka14
29.05.2020 4 z 5

Druhý díl se mi líbil více. I když mě někdy inspektorka štvala. Doporučuji si přečíst, velice dobrá detektivka.

karolfebe
20.05.2020 5 z 5

Knihu řadím mezi nejlepší, jaké jsem kdy četla!

Theresa.2679
16.05.2020 5 z 5

bezvadný děj, skvěle se mi četla, těším se na další knihy téhle autorky

Katania
15.05.2020 4 z 5

Příběh napínavý a konec dojemný. Jen ta Lottie mi trochu leze na nervy. Ale Boyd je mi sympatický, tak se to vyrovná. Jsem zvědavá na další díl.

Tweety92
08.05.2020 5 z 5

Kniha mě pohltila hned od začátku. Další zajímavý a napínavý příběh od této autorky. Doporučuji

Simčuch
30.04.2020 5 z 5

Knihu jsem hltala od začátku až do konce

Martiiiik
27.04.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila, byla čtivá. Ale občas mi přišla až trochu zmatená, moc prolínajícího se děje najednou.. sice vše na konci do sebe zapadne, ale jednu hvězdu dolů musím dát právě za zmatenost.. ale určitě se najdou čtenáři, kterým právě toto vyhovuje :-)

adaba
24.04.2020 4 z 5

Přečteny obě knihy této autorky a moc se mi líbí. Lottie a Boyda jsem si oblíbila a už se těším na další díl, jak se to všechno vyvine :)

Janaves
20.04.2020 5 z 5

Přečteno za tři večery. Napínavé, drsné, ale moc se mi to líbilo.

c.svetlana
17.04.2020

Ať dělám, co dělám, nedokážu to přečíst...prolog mě tak odboural a asi jsem měla živější fantazii, ale nedokážu ten hnus dostat z hlavy. Tedy bez hodnocení a odskočím si teď asi k nějaký romantice:)))

astra3
11.04.2020 5 z 5

Velmi napínavé a děsivé. Každá válka je hrůzná a následky ještě horší.