Všetky tvoje prednosti

Všetky tvoje prednosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515244/bmid_vsetky-tvoje-prednosti-nYF-515244.jpg 4 1728 1728

Quinn a Graham si navzájom prisahali lásku, veriac, že všetky nepriazne osudu prekonajú spoločne. Dokonalú lásku však ohrozuje nedokonalé manželstvo. Životy manželov sa od seba vzďaľujú, sny o založení rodiny sa stávajú nedosiahnuteľnými. Obaja začínajú pochybovať o význame svojho vzťahu. Prestať či neprestať bojovať za spásu manželstva, ktoré malo trvať večne? Spomienky, chyby a tajomstvá, ktoré si vybudovali v priebehu rokov, ich trhajú od seba. Budúcnosť závisí od plnenia sľubov z minulosti.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Lindeni

All Your Perfects, 2018

veveronka
11.03.2020 3 z 5

Za me zklamani.Mam pocit,ze nejlip psala autorka ze zacatku

lisell
09.03.2020 5 z 5

Přiznám se, že to byla moje první knížka, kterou jsem od Coleen přečetla. Příběh mě naprosto dostal. Hlavní hrdinka mě dokázala rozčílit a zároveň ve mně vzbudit lítost. Názorně je zde ukázáno, že i nejsilnějším poutem může otřást mlčení. Po dlouhé době knížka, u které jsem neusínala a udržela moji pozornost po celou dobu čtení.

Beruska18
09.03.2020 3 z 5

Příběh manželského páru, který prochází osudovou zkouškou. Není jim dáno mít dítě a tak se s touto skutečností každý vyrovnává jinak. Nakonec však opět najdou stejnou cestu ...

Barussat
08.03.2020 4 z 5

Tohle bylo moje první setkání s autorkou, ale určitě ne poslední. Kniha se mi moc líbila, líbilo se mi střídání tehdy a teď a jak autorka vykreslovala postavy. Každá kapitola končila tak, že jste museli číst dál. Jediné, co je za mě malé mínus je povaha Quinn v části teď. Občas jsem jí tam nemohla vystát a přišla mi děsně protivná. Naopak Graham si mě získal vždycky. I když byl občas někdy až moc emotivní, ale to se dalo odpustit.

warca
08.03.2020 3 z 5

Kniha byla spíš zklamáním.
Strašně depresivní. Chápu, že do takové situace se může dostat každý pár, ale v tomto příběhu se hlavní hrdinka naprosto zcvokla.
Ze čtení mi bylo smutno, úzko. Děj mě až tolik nepohltil.

Také moc nemusím střídání TEHDY a TEĎ, protože po chvíli přestanu číst TEHDY, přeskakuju a soustředím se pouze na přítomnost. Většinou mě nezajímá zpětný pohled. Škoda, že to nebylo psáno normálně chronologicky. Asi by mě příběh více chytl.

Trnula jsem, jak to skončí a upřímně? Potřebuji také jednou takového manžela...

Denisa31
07.03.2020 5 z 5

Nechápu, jak to Colleen děla, ale všechny ty její knihy jsou super. I tahle se řadí mezi mé oblíbence.

Bylo zajímavé číst příběh ve dvou časových osách, kde v jedné se láska teprve tvořila a v té druhé upadala. Líbil se mi styl Grahama v příběhu Tehdy, Škoda ze nebylo tolik prostoru jak využít jeho osobnost i v částech Teď.

ElissBooks
07.03.2020 2 z 5

Tak takhle by to teda nešlo. Asi víte, že Colleen já zbožňuju, ale tato její kniha byla u mě naprostý propadák. Hrozně jsem se na ní těšila a nekoupila jsem si jí ani v angličtině i když mě vyděsila ta hrozná česká obálka. Myslela jsem, že to bude další pecka, ale tohle byl jedním slovem děs. Začátek byl velmi slibný a prvních 80 stran bylo naprosto úžasných, ale potom? Hrůza! Šílená hlavní hrdinka, která dělala nelogické věci. Ano, chápu, nebyla zrovna v příjemné situaci, ale sakra, to její chování bylo příšerné! Chudák Graham. Ten byl jako postava úžasný a asi jedna z mála věcí, co mi bránilo v tom tu knihu spálit. Jako tahle, četlo se to fakt dobře, protože autorka umí psát, ale mně nesedlo téma a ani ta hlavní hrdinka. Navíc na konci mělo být takové velké odhalení a to co z toho vylezlo bylo opravdu špatné. A poselství celé knihy bylo popsané jednou větou v epilogu, za což také palec dolů. Takže za mě jedno velké ne. Zkuste od Colleen jiné knihy, tahle se za mě vůbec nepovedla. Ale je to pouze můj názor.

2,5⭐️/5⭐️ - Za mě bohužel zatím nejhorší kniha od autorky :-( a myslím, že to nebude jen tím, že mi nesedlo téma...

Luciett.ka
07.03.2020 5 z 5

Knihou jsem nadšená. Jde o "romanťák" ale narozdíl od jiných mi nepřišel tak stupidní. Líbilo se mi střídání děje "Teď" a "Tehdy".
Autorka mě dokázala tak vtáhnout do děje a hltala jsem každé slovo.
Na mě působila hodně emočně, málokterá kniha mě rozbrečí, ale tady se to povedlo.
Bylo to mé první setkání s Colleen a řadím ji mezi své favotity a budu určitě pokračovat v dalších titulech.

daniela4689
06.03.2020 5 z 5

Něco neuvěřitelného. Nechápu, jak to autorka dělá, ale každá její knížka mě tolik zasáhne a v každé z nich je kus mého života. Doufám však, že mi tedy v této nepředpověděla budoucnost.
Hrozně se mi líbilo, jak se z přítomnosti vrací do minulosti a jak se to prolíná a vysvětluje. Dopisy, které Graham Quinn napsal mě tolik chytly za srdce. Tolik lásky, touhy, nadějí, zklamání a všeho s tím spojeného... Nemohu se dočkat další knížky. Díky Colleen

Pine
04.03.2020 4 z 5

Romány pro ženy obvykle nečtu. Ani nepatřím k těm, kteří dojetím nad Quinn a Grahamem plakali, ale uznávám, že kniha je velmi emotivní. Zvlášť, pokud řešíte problémy s neplodností. Kniha mi silně připomíná můj osobní život. I to, že bez komunikace není vztah. Moc se mi líbilo střídání „teď“ a „tehdy“.
....
„Naše manželství není dokonalé. Žádné manželství není dokonalé. Byly časy, kdy to má žena vzdala. A ještě víckrát se stalo, že jsem to vzdal já. Celé tajemství je v tom, že jsme to nikdy nevzdali současně.“

evelýny
03.03.2020 4 z 5

Tuctový příběh manželského páru, který prochází osudovou zkouškou
Matka hlavní hrdinky krůta, manžel Graham je ozdoben svatozáří a Quinn, patologicky posedlá svojí nedokonalostí. Rozumím a chápu, ale…
Přesto pokračuji setrvačně ve čtení.
Najednou se můj text začne vlnit, rozpíjet a emotivní příběh opouští hranice knihy, na jejíž stránky dopadají první kapky… Nevíte, co se to děje?
To jen Colleen Hooverová nastavuje zrcadlo. Pořádně do něj nahlédněte. Co vidíte?
To nejlepší v nás…

P.S: Colleen Hooverová je zdatnou architektkou nastavených zrcadel…

perpe2a
03.03.2020 3 z 5

Romantika, trable v manželství a hodně sexu. Průměr, malinko lepší.

Ellinek
02.03.2020 5 z 5

Moje první kniha od Colleen. Zpočátku jsem byla vůči tomuto žánru skeptická, ale po přečtení To nejlepší v nás jsem doslova uchvácena!

Ženské romány nejsou zrovna moje parketa, ale námět mě zaujal, proto jsem se do toho nakonec pustila. Nemohla jsem se odtrhnout. Polovinu knihy jsem zhltla najednou, protože mě to tak bavilo, že se mi nechtělo až do rána.

Nejde o typický příběh, kde se dostáváte z akce do akce. Je to spíše psychologický popis manželského soužití, ale já zase na tu psychologii hodně slyším. Neposouváte se svižným tempem dopředu, jde spíše o zásadní úsek života dvou manželů. Střídání kapitol tehdy a teď pro mě bylo geniální, protože díky tomu krásně vylezly ty kontrasty mezi sluníčkovým začátkem manželství a jeho krizí v sedmém roce života. Autorka skvěle zachytila duši hlavní hrdinky a její motivy a názory. Líbilo se mi, že v podstatě nešlo o to běžné už tě nemiluji, jak to u rozvodů často bývá, ale šla opravdu hodně do hloubky a motivace Quinn k jejímu jednání byla zcela přirozená a uvěřitelná. A Graham. Ach, Graham! Takový chlap snad neexistuje, ale přesto mi přišel úplně skutečný a uvěřitelný. Jeho dopisy mě nakonec totálně rozložily a jsem za ně ráda, protože nám autorka dovolila vlézt také do jeho hlavy a podívat se na celou problematiku z jeho úhlu pohledu. A Graham opravdu nebyl nevšímavý chlap, kterému ujde třeba i jen změna účesu jeho manželky.

Opravdu půvabný, čtivý a hlavně lidský příběh, který podle mě dokáže zasáhnout toho správného čtenáře na tom správném místě. Ještě nějakou dobu po dočtení jsem sama hloubala, jaká jsem a jaké je moje jednání ve vztahu a že existují špatné věci, na kterých bych měla zapracovat, a naopak dobré věci ve mně, které bych měla více vynést na světlo.

Musím se hodně držet, abych nevzala útokem všechna knihkupectví a nekoupila všechny zbylé tituly od Colleen. :D

Ketfl
29.02.2020 5 z 5

Ano! Opět kniha od Colleen, která nezklamala. Krásný, čtivý příběh, který by nás zas a znovu měl ujistit v tom, ze některé osobní otázky směřující k druhým by měly zůstat nevyřčeny. Knihu si řadím ke svým oblíbeným.

Per-quiee
28.02.2020 4 z 5

Na konci až trochu moc přeslazené, ale jinak opět skvělé téma :-)

kiki11
28.02.2020 4 z 5

Asi do tří čtvrtin jsem všeobecné nadšení z knihy nesdílela. Vadilo mi, že se tam donekonečna omílá totéž, v každé kapitole z minulosti byl jen sex a spousta klišé a v přítomnosti zase neustálé fňukání hlavní hrdinky. Chápu, že je to kniha o problémech v manželství, že autorka chtěla popsat, jak se Quinn a Graham seznámili, jak spolu začali chodit a tak, mám ráda romantické příběhy, ale když se tam po celou dobu nerozebírá nic jiného než vztah, tak mě to trochu nudí. Od Colleen jsem četla ještě "Život jedna báseň", která mě úplně uchvátila, a "Možná jednou", která byla taky celá o vztahu hlavních postav, což mi docela vadilo a právě tato kniha mi "To nejlepší v nás" hodně připomíná. Chtěla jsem dát jen 3 hvězdičky, ale potom přišla část s dopisy, která mě úplně dostala, a taky se mi líbil konec, takže jsem názor trošku poupravila a protože nakonec bylo všechno tak hezky promyšlené, dávám 4*.

Maruš.D
27.02.2020 5 z 5

Pane Bože!!! To byl zase nářez.. tak jako u všech knih od C. Hoover.
Zase jsem měla žaludek někde až v krku, slzy v očích a hlavu jak po výbuchu. Jak píšou ostatní, je to kniha o lásce a velmi uvěřitelnému a lidskému neštěstí. Už jsem se chvilku začala bát, že to snad bude mít špatný konec, ale to by nebyla Cooleen :-)
Strašně se mi líbilo přepínání mezi přítomností a minulostí. Tak nějak chytře vás to přinutí číst dále a dále, protože vše dostáváte jen po davkách. Jediné co mě chvilku štvalo, byla Quinn, která si vše nechávala pro sebe a chovala se strašně. Ale vlastně jí chápu a věřím, že se to reálně stát může.
Kéžbych našla tak dokonalého muže, který mě bude milovat s každou mou chybou o to víc.. tady asi narážíme na tu pohádkouvou část hahaha
No za mě rozhodně super! Až si budu chtít rozvířit emoce, sáhnu po knize znovu :-)))

oblakaknih
27.02.2020 4 z 5

Autorka jako vždy nezklamala! Musím říct, že jsem se čtení této knihy trochu bála, protože hlavní hrdinka je zde starší a v úplně jiné situaci, než jsem v jiných autorčiných knihách zvyklá.
Námět je opět dokonalý. Zpracování jako lepší. Takové, že se kniha četla sama, ale zároveň řešila nějaká vážné téma.
To, jak dokáže autorka zapojit do svých příběhů určitou problematiku je opravdu obdivuhodné.
Nemůžu říct, že bych si nezamilovala postavy (Grahama určitě ano), ale hlavní hrdinka mě velkou část příběhu dost štvala. Chápu sice její chování, ale nepodařilo se mi ho přijmout.
Autorka už patří mezi mé nejoblíbenější, ale s každou další její přečtenou knihou se v tom utvrzuji. Tady mi stránky opět utíkaly pod rukama, nemohla jsem se od knihy odtrhnout.
Celou dobu jsem byla napjatá a zvědavá, jak příběh dopadne.
Ze začátku jsem měla trochu problém se střídáním kapitol Tehdy a Teď, ale postupně jsem si na to zvykla a pochopila jsem, že to k příběhu sedí.
Knihu rozhodně doporučuji!

Pája699
27.02.2020 5 z 5

Kdybych mohla, dám i víc jak 5 hvězd. Lásky plný a srdce rvoucí příběh Quinn a Grahama, který mě rozsekal na kousky. A ty dopisy na konci..i přes slzy jsem hltala každé slovo. Doufám, že takových chlapů je více a nejen v knížkách. Co to je endiometrioza vím moc dobře z vlastní zkušenosti.

mevi92
21.02.2020 5 z 5

Je to úžasná knížka, něžná, lidská a plná lásky. Jedna z nejlepších, co jsem kdy četla.