Vzpomínky na něj

Vzpomínky na něj
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531527/bmid_vzpominky-na-nej-65c2186762d9a.png 5 1194 1194

Co musí Kenna udělat, aby se mohla opět stát součástí života své dcery? Kenna Rowanová si odseděla pět let ve vězení za tragický omyl. Nyní se vrací do města, kde se vše zvrtlo, a doufá, že se znovu setká se svou čtyřletou dcerkou. Ukazuje se však, že mosty, které za sebou tehdy spálila, už není možné obnovit. Dostat se k dceři je proto pro Kennu téměř nadlidský úkol. Všichni od ní drží malou Diem co nejdál. Jediný, kdo ji ještě úplně neodsoudil, je Ledger Ward, majitel místního baru. Kdyby ale vyšlo najevo, že k sobě mají tihle dva blízko, riskovali by ztrátu důvěry všech, na nichž jim záleží. Přesto se vztah mezi nimi vyvine v něco víc. Ale s tím, jak roste jejich láska, roste i riziko. Kenna musí najít způsob, jak odčinit chyby z minulosti, aby si mohla vybudovat novou, lepší budoucnost. Mladá matka bojuje o místo v životě své dcery. Má však vůbec šanci?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

Reminders of Him, 2022

Interpreti: Marek Holý , Anna Fixová

Radka1727
20.09.2024 4 z 5

Emocionální smršť jako vždy. Díky Coleen .....

BoženaN
10.09.2024 2 z 5

Asi půjdu proti proudu, ale klišé, předvídatelnost. Výborný námět, ale zpracování ála červená knihovna.

mschmidtova
07.09.2024 5 z 5

Uf! Dlouho se mi nestalo, že bych knížku přečetla takhle rychle...

Chvíli mi bude trvat, než všechno vstřebám. Zasáhlo mě to hodně a často jsem si při čtení říkala, jak moc autorka dokáže vystihnout pocity postav. Jak hezky popisuje jejich motivy. Dlouho jsem se s tím nesetkala.

Tohle je moje první knížka od autorky, jen jsem viděla film Námi to končí. Už teď mám ale chuť koupit si všechny její knížky a všechny je přečíst.

Myslím, že tohle ve mně zůstane dlouho.

Simona99
02.09.2024 4 z 5

Oddechové, milé čtení. Příběh byl i na zamyšlení. Občas v životě každý cítí nejistotu a osamělost - a snad proto tato knížka může být připomínkou toho, že zase bude lépe :-)

munka
13.08.2024 5 z 5

Moje prvé stretnutie s touto autorkou. Pekný príbeh, ktorý stál za prečítanie. Teším sa na ďalšiu knihu.

LusSyNDA
11.08.2024 4 z 5

Silná kniha, čtivá a s opět s příběhem, který má nějakou netradiční rovinu navíc - tentokrát nám Colleen představuje Kennu, která si odseděla 5 let za neúmyslné zabití a snaží se po propušnltění dostat do života své dcery. Tentokrát milostná linka, s kterou u Colleen předpokládám, že všichni počítáme, není vůbec jednoduchá.
Příběh se mi však jako celek líbil, těším se na další Colleen knihu :-)

Mr.Pajek
02.08.2024 3 z 5

Vlastně trochu zklamání, nejdřív se to tak nějak táhlo a konec pak byl ve dvou kapitolách a zalitý sluncem (až moc) :(

whiolet
31.07.2024 3 z 5

Rozhodně jsem čekala od této knihy něco víc.
Bohužel dej byl předvídatelný a celkem málo k uvěření.
Hlavní hrdinové a jejích činy jsem moc nechápala po celou dobu čtení a ke konci se i fakt těšila, že už konečně budu mít to čtení za sebou.
I když Coleen píše dobře,tahle kniha od ní mě dost zklamala.

lorelai947
29.07.2024 5 z 5

Úžasná kniha, skvěle napsaný příběh, který ve mně vyvolával tolik pocitů! Smála jsem se, zuřila i plakala.... Byla to teprve třetí kniha, kterou jsem od Colleen četla, a opět naprosto famózní. S touto autorkou rozhodně nekončím!

Kristýnka_28
26.07.2024 5 z 5

(SPOILER) Tak tohle byla jízda od první stránky. Musím přiznat, ze málokdy narazím na knihu, která me baví od první stránky do poslední- a to doslova . Byla jsem smutná , zmatená, ale i stastna. A to vše jsem zažila při čtení jedné knihy. Co se tyče Kenny, vlastně ani doteď poradně nevím, co si o ni vlastně myslet. Rozhodne o tom budu ještě hooodne dlouho uvažovat. Každopádně U Patrika a grace jsem chápala jejich chování , ale byla jsem rada ze nakonec dali na radu Ledgera a dali Kenne šanci. Protože preci jenom každý ma právo na druhou šanci, bez ohledu na to jak velké chyby se dopustil. Což je něco, co by si měl každý z nás uvědomit a už jenom kvůli tomu moc doporučuji tuto knihu vsem. Za me je to Rozhodne jedna z nejlepších knížek, které jsem od Collen kdy četla.

Leona333
26.07.2024 4 z 5

Colleen se i tentokrát předvedla v tom hřejivě zářivém světle. Nezklamala. Vzpomínky na něj, beru za sebe jako velice povedený román, převážně pro ženy, který emocemi opravdu nešetří, nešetřil...
Nakonec, proto je tahle autorka tolik populární, že si vždy dokáže vybrat téma, které se může týkat kohokoliv z nás, na jakémkoliv místě této planety a dát mu hořko - sladký nádech.
A protože je letní čas, tedy čas na takové příběhy jak dělaný..., ráda se pustím do další autorčiny knihy. ; )

Zuzaa
22.07.2024 3 z 5

Velmi, ale velmi předvídatelné. Po prvních 40 stranách jsem věděla přesně jak to bude pokračovat - a ano, přesně tak to i pokračovalo.

Neuvěřitelné a taky neuvěřitelně sladké.

knihovniceS
17.07.2024 5 z 5

Vzpomínky na něj je smutný příběh Kenny, která byla účastníkem dopravní nehody a byla neprávem odsouzená, odseděla si 5 let. Ve vězení porodila dceru, kterou jí odebrali a předali rodičům mrtvého otce. Román plný emocí, který čtenáře nenechá v klidu. Dávám 5 hvězd a doporučuji.

Ellka_77
09.07.2024 5 z 5

kniha mě nadchla od prvních stránek, moc pěkný příběh.

Aktenanka
05.07.2024 5 z 5

Úplná emoční smršť. Dlouho jsem si u knížky tak nepobrečela. Moc krásný a smutný příběh.

Blanka29
20.06.2024 5 z 5

Tak tato kniha byla neskutečná emotivní jízda, kdy ne všichni "zločinci" jsou špatní, a někteří měli jen rozdané špatné karty od života. Měli jsme naservírovaný pohled na jednu nešťastnou událost, jak z pohledu pachatele tak i obětí, kteří se s tím museli vyrovnat.....a za happy end jsem ráda, i když v životě to tak nebývá.....

Magdyla.8
20.06.2024 4 z 5

Ano, máme zde klasickou Collen. Drama, které se mísí s romantikou. Bolest hlavní hrdinky jsem chápala, chtěla se vrátit do života své dcery. Ale zápletka s Ledgerem mi ze začátku nesedla. Bohužel vyústění toho, že všichni odpustí Kenně jen díky dopisu místo toho aby ji vyslechli.. nevím, nepřišlo mi to až tak reálné.

Modrásek16
16.06.2024

Krásná kniha, ostatně jako všechny od HC. Plakala jsem smála se a hrozně jsem si přála aby vše dopadlo co nejlépe. Opravdu doporučuji. Dala bych i více hvězd.

bohejsova
15.06.2024 5 z 5

(SPOILER) Moje první kniha od Colleen, kterou jsem si přečetla. Četla se dobře a rychle. Příběh mě zaujal... Líbily se mi dopisy, které Kenna psala a my si je mohli přečíst s ní, Kennina těžká část života kdy ji každý odsuzoval za to co udělala, ale nikdo si ji nikdy doopravdy nevyslechl a neuvědomil si, že je úplně jiná než si všichni myslí dokud ji nepozná Ledger a nevysvobodí jí od předsudků a pocitu viny. Knihu mohu jedině doporučit!!!

Teddy2023
03.06.2024 2 z 5

Doposloucháno - namluveno skvělé jako vždy, takže čas s knížkou rychle utíkal. Slzy jsem tentokrát neronila...uvidím, jestli k nim dojde během druhému čtení.

Příběh napsaný byl pěkně, klišé s happyendem