Kdyby běžela

Kdyby běžela https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451374/bmid_kdyby-bezela-mF5-451374.jpg 4 28 28

Záhady Kate Wise série

< 3. díl

Pětapadesátiletá agentka FBI Kate Wise je vytržena z důchodové rutiny poté, co policie nalezne již druhého zavražděného manžela z bohatého předměstí, kterého někdo zastřelil na cestě domů. Může jít o náhodu? Kate už roky pronásleduje a děsí případ, který kdysi nedokázala vyřešit. Nyní, o deset let později, někdo totožným způsobem zavraždil dalšího manžela – ze stejného prominentního městečka. Co obě vraždy spojuje? A dojde Kate konečně vykoupení, nebo jí vrah opět uteče mezi prsty?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Blake Pierce

If She Ran , 2018

marekB78
22.05.2024 4 z 5

Zatím asi nejlepší knížka ze série, ale na 5 hvězd to rozhodně není. Čte se dobře, jednoduchý příběh a sympatická agentka FBI...

dana_vrana
14.05.2024 3 z 5

Stejně jako předchozí díly se tato kniha čte dobře, svižně, má jasně danou linku, žádná velká tajemství nebo překvapení. Bavila mě asi nejvíce, kvůli tomu, že zde hraje skutečně prim případ a ne polemizování Kate nad svým životem. Suma sumárum nenáročná a zdařilá série.

JirkaDrapa
08.05.2024 4 z 5

Povedena serie. Cetlo se to docela dobre, ale neco tomu chybelo.

nai.ivka
07.05.2024 4 z 5

Oddychovka, ale zase chyby a neobratné překlady ... od toho jsem opět musela odhlédnout, ale štvalo mě to méně než ve druhém dílu. Je to taková poklidná detektivka staršího střihu a to je kolikrát lepší než šokující krváky.

Dalgiona
26.04.2024 3 z 5

nečetlo se to špatně, to bylo celkem v pohodě, ale přeci jenom jsem čekala více, zvláště, když je to už třetí kniha. Po pravdě, docela mě to zklamalo.

rumova_kulicka
21.04.2024 4 z 5

Jako takhle, není to žádná terno detektivka, ale množsví stran slibuje, že to rychle uteče. Takže jsem se docela pobavila, nenudila a i ty gramatické chyby vymizely.

monte
10.03.2024 4 z 5

Velmi čtivé s nečekaným odhalením

Nelly
16.02.2024 2 z 5

Poněkud slabší detektivní příběh (podobný námět už jsem četla nebo viděla). Na mne málo zamotané, málo úderné a málo překvapující. Prostě nemastné, neslané.

85098211
11.12.2021 4 z 5

Ani třetí setkání s Kate mne nezklamalo, i když tentokrát zůstává její soukromý život více v pozadí. Hned na začátku knihy dojde k vraždě, která se jako vejce vejci podobá jinému případu z doby před osmi lety, který ovšem zůstal nevyřešený. Kate se tedy vrhá do vyšetřování s velkou vervou, vyslýchá i svědky z minulosti a dojde to až tak daleko, že ji její nadřízení z případu stáhnou. Ale Kate se samozřejmě nedá a vraždy vyšetřuje i nadále na vlastní pěst. A pouze její zásluhou jsou odhalena všechna pojítka, kdy se jednotlivé díly skládačky nakonec spojí a zapadnou na svoje místo. Nevím, jak to měli ostatní čtenáři, ale já jsem po určité době už tak trochu tušila, kdo by za tím vším mohl stát - i když se mi to normálně nestává ;-). Kniha se dobře čte, případ jako takový je spíš poklidný a obejde se bez brutalit. Dávám tedy poctivé čtyři hvězdičky a pokud vyjde další případ s Kate Wise, já u toho rozhodně chybět nebudu ;-).

Duchoslp
15.11.2021 4 z 5

I třetí díl drží laťku hodně vysoko. Kate se vrací k jednomu svému nevyřešenému případů, který se až neuvěřitelně podobá jedné současné vraždě.

metalan
05.05.2021 5 z 5

Perfektní čtení, tento díl měl opravdu nečený vývoj..
Čtení od Blake Pierca,je vždycky napínaví od začatku až do konce..vždy se těším na další díly.

1738
08.09.2020 5 z 5

Dobrý čtení

6209
31.08.2020 5 z 5

Kate Wise mám rád, a i když byl první díl zatím nejlepší, nenudil jsem se ani tady u toho