Zatracená láska

Zatracená láska
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/437130/bmid_zatracena-laska-fXi-437130.jpg 4 300 300

Zatracená láska série

Devatenáctiletá Anna Laneová má přísné rodiče, a tak na rozdíl od svých vrstevnic nemůže chodit na večírky ani randit s kluky. I přesto hledá kličky, jak domácí pravidla obcházet a zároveň dál zůstat hodnou dcerou. Jednoho dne se stane svědkyní přepadení. Nepříjemná událost ji svede dohromady s Maddoxem, o dva roky starším klukem, který se rozhodne, že Annu získá. Podaří se mu to?... celý text

lusitta05
19.07.2020 3 z 5

Kniha naozaj pre mladé dievčatá, ale bolo príjemné preniesť sa do mladých čias a problémov so začínajúcou láskou,aj keď tá hovorová čeština je otrasná. Mám rada potetovaných "zlých chlapcov". Bolo to fajn, oceňujem pekný koniec príbehu.

Perlivav
15.07.2020 3 z 5

Dost mi vadilo, že jsem jeden děj musela číst 2x, i když to bylo pokaždé z jiného pohledu. Už jsem věděla, co tam bude a znovu už se mi to číst nechtělo. Jinak to bylo celkem fajn.

kukoviky
15.07.2020 5 z 5

Naozaj je to čítanie pre mladé dievčatá, sexuálne scény a pod. záležitosti tam nehľadajte - preto sa kniha poväčšine aj predáva v kategórii romantika pre mladých :-) Ale mne sa kniha veľmi páčila, pripomínalo mi to mňa a mojich rodičov, vedela som sa do hl. hrdinky úplne vcítiť a pochopiť ju a to mám už 40 a pripomenula mi moju mladosť :-D Štýl písania tejto začínajúcej autorky bol pre mňa prekvapivo veľmi svieži a plynulý ani mi nevadilo, že sa opakovali kapitoly len z iného uhlu pohľadu, naopak, sa mi to páčilo :-D Dúfam, že autorka ešte niečo napíše :-)

JanaSustr
14.07.2020 2 z 5

Čtení pro velice mladé dívky, čtení dvakrát jedné kapitoly sice z jiného úhlu me opravdu nenadchlo, na mě je to moc přitažené za vlasy hlavně to chování rodičů a její extrémní naivity nebo nevinnosti, podruhé ji číst rozhodně nebudu, skoro lituji že jsem si ji koupila čekala jsem víc ale konec byl moc hezký naštěstí.

EvaSupovic
14.07.2020 4 z 5

Nakonec jsem knihu dočetla , ale pár much má.....je rozhodně pro mladší populaci, a tak to kočkování bych asi brala. Některé momenty se často opakovaly, ale celkový dojem byl dobrý.

jani.ruzicko
11.07.2020 3 z 5

Příbě není špatně vymyšlený, jen to chtělo trochu jinak zpracovat =) Čtivost se mu určitě nedá vytknout =)
Ale..., na mě tam bylo až moc červenání... Anna má pocit, že s ní rodiče jednají jako ze 13tiletou, na druhou stranu já mám pocit, že se jako 13tiletá opravdu většinou chová =)

Miluju střídání pohledů hlavních postav, ale v tomto případě to bylo opět špatně uchopené, protože 2x po sobě úplně ta samá kapitola jen z pohledu toho druhého, není moc záživné =)

Takže tak 3,5 =) a plus za pěknou obálku