Zlodějka příběhů

Zlodějka příběhů
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539494/bmid_zlodejka-pribehu.jpg 4 1753 1753

Josef Bergman série

Šéfka televizního scenáristického týmu Anna Valentová je výrazná osobnost – lidé ji buď milují, nebo nenávidí. Anna chce být ve všem nejlepší, jenže teď se jí pracně vybudovaná pověst hroutí pod rukama: její dcera je nezvěstná a navíc neznámý vyděrač odhalil všechna její tajemství. Co s tím vším mají společného její dvě kamarádky z dětství? Pak dojde k vraždě a je na charizmatickém inspektorovi Josefu Bergmanovi, aby rozpletl složitě zamotané klubko přátelských a mileneckých vztahů.... celý text

Simulinka
17.02.2021 5 z 5

Druhá detektivka od p. Klevisové a opět super

simaja
03.02.2021 5 z 5

Moje první kniha od autorky, ale určitě si přečtu další. Sympatické postavy, příběh pěkně odsýpal, za mě 5☆.

MartikB
16.01.2021 5 z 5

Kdo mě sledujete déle víte,že čtení je má vášeň a hlavně relax. Spisovatelku Klevisovou jsem si opravdu oblíbila a myslím,že už jsme od ní přečetla všechno (ach jo ). Tuhle poslední dotčenou bych zařadila mezi její - pro mě - nejlepší kousky. Bylo mi hlaveň hodně blízké i téma - psaní . Sice šlo o scénáře k seriálu,kdy hlavní hrdinka kradla a používala opravdové příběhy lidí, některé opravdu smutné a bolestivé, což se jí jedno dne vymstilo a byla zavražděna na pracovním víkendu se svou skupinou scénáristů. Kdo ji zabil a jak? Přečtěte si v kníže ZLODĚJKA PŘÍBĚHŮ ????????

tereza1526
07.01.2021 4 z 5

Slušná detektivka. Ale mám i oblíbenější od této autorky.

Booky84
06.01.2021 5 z 5

Skvělá a čtivá detektivka. Autorčin styl se mi moc líbí.

Lehrerin
04.01.2021 5 z 5

Zlodějka příběhů byla moje "poslední"Klevisová. Přečetla jsem všech 7 detektivek za sebou a nepřestaly mě bavit. Což je samo o sobě nejvyšší ohodnocení, které můžu dát. Série s Josefem Bergmanem má jen jedno minus - není další pokračování. :-(

Lucissia
31.12.2020 5 z 5

Donesl Ježíšek. :-) Paní Klevisová opět nezklamala, dokáže detektivku pěkně rozehrát, miluju její popisy přírody, povahy lidí v knize... Sice mně připadala z dosud čtených "nejslabší", přesto si pět hvězd právem zaslouží. A jdu se vrhnout do další detektivky od Ježíška. :-)

kasavubu
30.12.2020 4 z 5

Opět skvělá Klevisová, oproti prvnímu dílu uvěřitelnější rozuzlení i pachatel.

marli58
29.12.2020 5 z 5

Fakt dobrá česká detektivka :)

zdehan
28.12.2020 5 z 5

Pěkná kniha která se čte sama přečteno za jeden den.

Vlaďkaa4
22.12.2020 5 z 5

Tak ten konec byl dost nečekaný.

tonysojka
23.11.2020 4 z 5

To postupné odkrývání karet zamíchaných autorkou, podrobný popis postav a pomalé plynutí děje se mi líbí. Nevím, jak to spisovatelka dělá, ale i přes tu pomalost jsem se nedokázal od čtení odtrhnout.

Annannas
22.11.2020 5 z 5

Pro mě jednoznačně nejlepší kniha této autorky. Skoro jsem se nedokázala odtrhnout.

Mychaela
28.10.2020 5 z 5

Naprostá bomba!
Po Sněžném měsíci byla laťka nastavena vysoko, ale Zlodějka příběhů ji naprosto zadupala :)
Kniha mě hrozně moc bavila, byla čtivá, svižná, žádné prázdné dialogy o ničem, (pro mě) zajímavé prostředí, téma i životní peripetie jednotlivých postav a hlavně jsem fakt až do posledních pár stránek netušila, kdo je "vinen". Autorka rozehraje tolik variant, že vás drží v napětí až do konce...
Říkala jsem si to už po zmiňovaném Sněžném měsíci, ale po Zlodějce to platí tuplem - těžko věřit, že jde fakt o českou detektivku, leckterá americká nesahá Klevisové ani po kotníky!

iva2111
26.10.2020 5 z 5

Výborné, čtivé :)

Lenoulinka
16.10.2020 2 z 5

Na to, že čtu s oblibou detektivky a thrillery, tohle bylo pro mě utrpení.
Tak nezazivnou knihu jsem dlouho nečetla. Děj mě nebavil a to je Ulice můj oblíbený seriál. Na to jak je Klevisova oblíbená, já ji na chuť nepřišla a hodně dlouho po ní nesáhnu.

Evule *
16.10.2020 5 z 5

Za mě opět výborné čtení, autorku jsem zařadila mezi mé oblíbené autory a v knihovně hned zamlouvám další v řadě.

martineden
07.10.2020 5 z 5

Další román od Michaely Klevisové a opět super!

Lumír23
05.10.2020 5 z 5

Kniha mě velmi bavila, milé bylo, že šlo odhadovat kdo a co, ne jak v jiných knihách, že není ani náznak možností a stejně je to zahradník, aniž by v okolí byla zahrada. Opravdu jsem si knihu užil.

wooloong
04.10.2020 5 z 5

Opět čtivý psychologický román s detektivní zápletkou. Dvě vraždy, několik možných pachatelů a překvapení na závěr. Líbí se mi, že se v autorčiných románech objevují kočky.