Zlodějka příběhů přehled

Zlodějka příběhů
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539494/bmid_zlodejka-pribehu.jpg 4 1753 1753

Josef Bergman série

Šéfka televizního scenáristického týmu Anna Valentová je výrazná osobnost – lidé ji buď milují, nebo nenávidí. Anna chce být ve všem nejlepší, jenže teď se jí pracně vybudovaná pověst hroutí pod rukama: její dcera je nezvěstná a navíc neznámý vyděrač odhalil všechna její tajemství. Co s tím vším mají společného její dvě kamarádky z dětství? Pak dojde k vraždě a je na charizmatickém inspektorovi Josefu Bergmanovi, aby rozpletl složitě zamotané klubko přátelských a mileneckých vztahů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlodějka příběhů. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (418)

Rowana
09.10.2024 audiokniha 4 z 5

Podezírala jsem kde koho. Zajímavě napsané i rozvedené. Od poslechu jsem se nemohla odtrhnout.

soupik2012
09.10.2024 audiokniha 4 z 5

Protože se dostávám k této sérii na přeskáču, mohu si dovolit napsat, že paní Klevisová zraje jako víno. Úvodní díly z této série totiž nedosahují takové úrovně, jako díly které následovaly. Tento příběh mi přišel z celé série nejslabší. Nikoliv však vyloženě špatný. Líbilo se mi jak nám poměrně věrohodně přiblížila zákulisí tvorby seriálů. Ano, přesně tímto způsobem nekonečné seriály vznikají. Téměř, až vražená rivalita a dost nepřátelské prostředí. Hercům z těchto seriálů není co závidět, opravdu ne. Píši to poměrně často, ale paní Klevisová je vynikající vypravěčka. Umí upoutat příběhem hned od prvních řádků. Ale velkou slabinou je samotný detektivní případ. Málo věrohodné, žádné indicie k dopadení vraha a nezodpovězené otázky. Audiokniha je načtena velice dobře a načetla ji paní Jana Stryková.

ŽralokPeet
06.10.2024 5 z 5

Líbí se mi, jak to M. Klevisová celé promyslela, dobře se to čte a nenudí.

10 nejprodávanějších eknih (srpen)

22.09.2020

Kniha Zlodějka příběhů v seznamech