Zlodějka příběhů

Zlodějka příběhů
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539494/bmid_zlodejka-pribehu.jpg 4 1753 1753

Josef Bergman série

Šéfka televizního scenáristického týmu Anna Valentová je výrazná osobnost – lidé ji buď milují, nebo nenávidí. Anna chce být ve všem nejlepší, jenže teď se jí pracně vybudovaná pověst hroutí pod rukama: její dcera je nezvěstná a navíc neznámý vyděrač odhalil všechna její tajemství. Co s tím vším mají společného její dvě kamarádky z dětství? Pak dojde k vraždě a je na charizmatickém inspektorovi Josefu Bergmanovi, aby rozpletl složitě zamotané klubko přátelských a mileneckých vztahů.... celý text

Martule44
03.04.2023 4 z 5

Další detektivní zápletka z pera paní Klevisové, která se mi četla svižně. Oblíbila jsem si autorčin styl, který putuje od jedné postavy ke druhé, svádí k mylné domněnce a až v samotném závěru odkrývá rozuzlení.
Těším se na další " Bergmanovku" :-)

March
02.04.2023 4 z 5

Druhá kniha od autorky a opět bych změnila žánr "detektivní povídka ".
Zajímavý příběh, skvěle vykreslené postavy , servírování děje mělo spád, příběh byl taková milá jednohubka.

Francisella
27.03.2023 5 z 5

Není to klasická detektivka. Ale mě se toto líbí,jak autorka nejdřív nás vezme do děje, že popíše souvislosti mezi postavami. Že si mužem udělat názor a jednotlivé postavy. Za mě skvělé.

icezero
07.03.2023 2 z 5

Nedetektivní část mi přišla docela reálná a rozhodně si dokážu představit, že dost podobně může zákulisí některých nekonečných seriálů vypadat. Jenže dik tomu, že tenhle úvod do příběhu je skoro polovina knihy, jsem si přišel jako v červené knihovně. Potom uz to bylo lepší. Tak snad dám autorce jeste třetí šanci

lenkaabooks
06.03.2023 4 z 5

Druhé setkání s paní Klevisovou a zase bylo fajn. Poctivé vykreslení postav, vlastně se zdá že jde jen o příběh a najednou - vražda. Tento zvláštní styl se mi fakt líbí a už teď se těším na další.

karelk
25.02.2023 3 z 5

Knížka se mi líbila, ale stejně jako u předchozího dílu jde spíš než o detektivku o "román pro ženy"...

pepa4081
24.02.2023 3 z 5

Na rozdíl od prvního dílu série, se mi knížka líbila. Jen mi vadilo množství velmi nesympatiských lidí.
Uspokojivé.

Kopretinka784
19.02.2023 4 z 5

Knihu jsem četla na doporučení kolegy z práce a musím potvrdit jeho názor. Opravdu se hezky četla. Určitě sáhnu po dalších dílech série. Po čtení severských a jiných detektivek, plných drsných popisů způsobů vražd - opravdu nenáročné čtení.

mataaskorice
11.02.2023 4 z 5

Tohle byla teda banda nepříjemných lidí! :-) Knížky Michaely Klevisové se čtou dobře. Žádné wau ohromení, ale příjemné počtení, takže za mě v pohodě čtyři hvězdičky.

attila1
05.02.2023 5 z 5

Druhý díl ze série Josef Bergman se opravdu povedl. Kniha která se čte sama, přečteno za dva dny.

simona8022
15.01.2023 4 z 5

Fajn čtení, občas trochu mrazí ze všech těch zvláštních osudů.

marketa6511
31.12.2022 4 z 5

Příjemná detektivka na vánoční čtení... a trochu i k zamyšlení, o vztazích, o tom, že vše nás v životě jednoho dne doběhne, o pozlátku i hranicích přátelství.

sahha
25.12.2022 5 z 5

Paní Klevisová mě zatím nezklamala. Na knížku jsem se těšila a byla jsem spokojená. I když jsem už ke konci tušila, kdo vraždí, tak mi to vůbec nevadilo. Knížka je čtivá, napínavá a těším se na další.

Cheynn
19.12.2022 4 z 5

Zezačátku jsem si říkala, jestli nečtu spíš román, než detektivku. Od půlky knihy se děj ale začne hýbat a konec je nečekaný.

VeruHoráková
03.12.2022 4 z 5

Moje druhé setkání s Michaelou Klevisovou a opět to bylo skvělý. Začátek byl sice trochu pomalejší, ale pak se příběh rozjel a při čtení jsem si v knihovně rezervovala rovnou další díl. Opět to byl čtivý, svižný psychologický román s detektivní zápletkou a víte, co se mi na těchto knihách líbí nejvíc? To postupné odkrývání karet, několik možných pachatelů, a že do poslední chvíle nevíte, kdo je vrah. Knihy od Klevisové mě opravdu baví a můžu je tak doporučit.

lifeoptimist
11.11.2022 5 z 5

Pro mě rozhodně mnohem lepší než první díl :-) určitě se pustím i do dalších

netopýrek1985
07.11.2022 5 z 5

Ty jo další povedený příběh

Calibra
05.11.2022 4 z 5

17/22 Knihy Michaely Klevisové nejsou detektivky, jsou to prostě příběhy s velkým P. Opět chválím promyšlenost celé knihy a v nejbližší době si ráda přečtu pokračování.

Kačison
31.10.2022 5 z 5

Moje první kniha od této autorky. Klasická, poctivá české detektivka. Jediné s čím mám drobný problém - polovina knihy vlastně popis lidí, situací všeho, samotný čin se stane zhruba v polovině knihy. Je to jiný styl, ale dobrý

Nofar197
14.10.2022 4 z 5

Kdo čím zachází..... Anně jsem násilnou smrt přála. Nic jiného si nezasloužila.