1moniccka 1moniccka komentáře u knih

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Příběh byl fakt dojemný a hlavne.jsem to nečekalane toto fakt ne. Mam rada tuhle spisovatelku mam ji rada a nikdy nezklamala. Jsem rad ze byla aspon ve slovenském jazyku to se aapon da

15.02.2020 5 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

Proste bezva jako fakt nechapu ona to proste umi. Dlouho jsem odolávala s ctenim ze jsme nechtela cekat na pokracovani a ted hura na dalsi nemuzu se dočkat.ale spoustu veci tam nechapu

22.11.2019 5 z 5

Dokážete udržet tajemství? Dokážete udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Prvni jsem zahlédla upoutavku na film ale prvni jsem si chtela precist knihu a vubec se nedivím ze s toho udělaly i film je to skvely super taká pecka fakt bezva ted du skouknout film ale knížka je vzdy lepsiii

15.10.2019 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

knížku jsem začala číst když jsem vyděla ukázku na film v kinech hned jsem začala číst, knížka byla super bezvadná nedokázala jsme jí odložit a film byl hodně zkrácený a ne uplně podle knížky.Postava Hardina byla velmi tajemná a Tessa hrozně naivní

16.05.2019 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

knížka byla povedená děj byl klasicky teda nečekala jsme že o to přijdou ale to jejich pak vyznaní lasky bylo pěknyy

26.03.2019 5 z 5

Nejvíc sexy chlap Nejvíc sexy chlap Julie James

tahle knížka mě bavila to jejich poštarovaní i když někdy mi přišli jak puberťáci ale knížka byla super.

22.02.2019 4 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Luxus úplně jsem do to pohltila prostě nádhera něco jsem tušila jak to bude asi a tak to bylo.jsem nadšená že bude pokračovaní i když si strašně dlouho počkáme u ní má vycházet až příští rok v březnu což je dlouho na mě už teď jsem četla úryvek a dost dobry už aby to bylo i unáss

16.11.2018 5 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Hodně krasný,Mia byla hrozně silná tohle vše zažít tak nevím.Krásně se to četlo.Dlouho jsem takový příběh nečetla super

24.08.2018 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Byla jsem úplně nadšená bylo to něco jiného než čtu.Vřele doporučuji a konec byl hodně překvapivý a celkem takový zaskočený.už se těším na další díl bude taky tak zajímavý a rychle přečtený

26.07.2018 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Teda predstava byla jina. Cetlo se to pekne ale cetla jsem od tehle autorky lepsii

10.04.2021 4 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Ta se teda povedla takova nenáročná a clovek se uni uklidnil

28.01.2021 5 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Knizka nebyla spatna a ni zas dobra děj byl celkem dobry,trochu nekdy nekde zdlouhavy.prostredi je neco jineho nez je zvykem ale prvni dil mi přišel lepsi aĺe hold to tak byva ze se srovnává ted sup cist dalsi :-)

25.01.2021 4 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Knížka byla zase super jinak to ani neumí. Cely děj byl skvěly jen mi přišlo že celou knížku tam řeší že mu to nemůže říct a pak to bylo strašně sup sup a byl konec ani nic jak proběhl rozchod v Londýně ale jinak bylo to super

18.01.2021 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

taková od dechovka. Knížka se četla velmi dobře děj byl zajímaví a přečtený během dvou večerů rada si ji přečtu znova

16.05.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

knížka byla upíná bomba vřele doporučuji. děj byl dobrý mohly ještě do sebe trochu šít aby to mělo takovou větší jiskru.Ale co se mi velmi líbilo byl konec epilog taková tečka se mi hrozně moc zamlouvala

10.03.2019 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

mám rada tuhle dvojici mají čtivé knížky.Tahle byla něco jiného než božský a vašnívý byla to taková jemná romantik ale mě to nevadilo četlo se to velmi dobře jak budu chtít něco jemného přečtu si to ještě jednou a rada

25.02.2019 5 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Super, na to že poslední dobou nevím co čist tak hledám co číst a narazila na tyhle že jsem nečetla pokračovaní a byla jsem nadšená a nedokázala jsem ji odložit až jsem ji dočetla. Krásná romantika.

21.09.2018 5 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Můj názor na třetí a poslední je dobře že to už skončilo tenhle díl byl hrozně slabí. A málo se tam toho děla jen se potkaly a už bylo skoro vše zapomenuto čekala jsem teda že to bude něco víc po roce odloučení. A hlavně žádná romantika a konce kapitol byly takové useklé a pokračovaní nikde.

31.08.2018 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Super byla jsme nadšená ale přišlo mi že alfa samec byl lepší. Chase a ten jeho příběh byl hodně smutný. Vřele doporučuji čte se to rychle čekáte jak to bude dál

16.08.2018 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Za mě to byl nejslabší díl i když byl s vím způsobem jiný.Poskvrněná korunka byla strašně rychle ukončena.padlý dědic doufám že to nebude podle nazvu knížky pravda skončilo to hrozně už se nemůžu dočkat pokračovaní hlavně ať to skončí dobře jinak to nedočtu bez slziček

13.08.2018 4 z 5