99jana99 99jana99 komentáře u knih

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Samotný příběh by asi nebyl špatný , ale styl psaní této spisovatelky mi vůbec nesedí. Druhá kniha a opět jen smutek, hádky, nikdo v mém okolí tak nežije, neznám to a jsem ráda.

17.04.2022 2 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Příběh by byl krásný i na pět hvězd,ale styl psaní byl trápením, vůbec mi to nevyhovovalo, četlo se to špatně.

29.12.2021 2 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Tohle se mi hodně líbilo. Opravdu nešlo přestat číst, je to napínavé, dojemné, krásný pohádkový konec a dopisy od matky psané CeeCee - Eve byly skvělé. Knihu určitě doporučuji.

19.07.2021 5 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Nádhera. Kniha se čte moc dobře, paní Körnerová prostě umí. Myslela jsem, že Heřmánkové údolí je top, ale není. Tohle je ze života, smutné, pozitivní, dojemné.... Určitě doporučuji přečíst a těším se na další knihy této spisovatelky.

05.07.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Přečteno, kniha se četla dobře, ale něco mi chybí, momenty překvapení, vodítka k odhalení, najednou na konci je odhalen viník.

17.01.2021 4 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

Posloucháno na českém rozhlase 2 a bavilo. Kniha plná zvratů.

22.04.2024

Špitál Špitál Josef Veselka

Za mě bohužel úplně zbytečná knížka s krátkými kapitolami, které nijak nekončí. Přečetla jsem jen, protože to byl dárek.

01.08.2023 1 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Obsahově kniha není vůbec špatná, jen dost smutná a depresivní, ale styl psaní mi vůbec nesedí a to zatím u každé knihy paní Soukupové.

03.10.2022 3 z 5

Má veselá jitra Má veselá jitra Ivan Klíma

Nebýt výzvy , tak po knížce nesáhnu. Nakonec to nebylo vůbec špatné, ale po další knize Ivana Klímy bych sáhla zase jen na základě výzvy.

11.01.2022 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Kniha se čte dobře, krátké kapitoly jsou plus. Zkusím i druhý díl.

26.07.2021 3 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Nejdřív jsem se trochu ztrácela, potom jsem se nemohla odtrhnout od knihy.

04.07.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Nemohla jsem přestat číst,tak moc mě kniha bavila.

04.08.2018 5 z 5

Před bouří Před bouří Diane Chamberlain

Kniha se četla moc dobře. Vyprávěno z pohledu všech postav bylo skvělé.

04.04.2022 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Hororové knihy nevyhledávám, tuhle jsem si vybrala v seznamu čtenářské výzvy a musím říct, že napsaná je dobře, opravdu jsem se i bála a napnutá jsem byla až do úplného konce. Přesto po další nejspíš nesáhnu.

25.04.2021 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Velmi čtivě napsaná kniha, pokud se to dá napsat o knize, která popisuje hrůzy, co museli někteří zažít. Líbí se mi styl, kterým autorka píše.

14.03.2021 5 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Další skvělá kniha této autorky, krásně napsaný příběh, dojemný konec.

14.05.2020 5 z 5

Suchý hadr na dně mořském Suchý hadr na dně mořském Ivana Chřibková

Oddychovka. Vtipně vyprávěný příběh jedné holky od dětství do dospělosti. Kniha je dobře napsaná, krátké kapitoly jsou plusem.

15.03.2020 5 z 5

Tak to bylo něco. Kniha se mi moc líbila, Sheilu jsem si oblíbila hned, smutné jak musí některé děti žít a smekám před učitelem, který s nimi umí pracovat tak, jako Torey v knížce. Dlouho jsem se na knihu chystala a teď je mi líto, že je v přečtených.

02.06.2024 5 z 5

Člověk má dělat to, nač má sílu Člověk má dělat to, nač má sílu Pavel Kosatík

Počet hvězd dávám hlavně osobě paní Olze Havlové. Knížka byla pro mě celkem těžká na čtení, bavily mě části, kde se psalo o Olze, zbytek mi tam překážel. Nicméně kniha ve mě vyvolala spoustu otázek, takže si budu muset přečíst další knihy, abych našla odpovědi. Určitě doporučuji k přečtení. Olga Havlová musela být silná žena.

01.05.2021 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Skvělá oddychovka, už se těším na další jeho knihu.

25.02.2019 5 z 5