Ála1968 Online Ála1968 komentáře u knih

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

I když tento díl nebyl tak akční, přesto byl úžasný.Stef s pověstí potvory a záhadný Nick,to nemělo chybu.Tahle série bude patřit mezi moje oblíbené

03.01.2024 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Tahle série prostě nemá chybu.Každý příběh je skvělý a moc se mi líbí,jak se předchozí páry objevují v dalším a dalším příběhu.

02.01.2024 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Tak to zase byla bomba.Bylo to úplně skvělý, přijde mi, že každý další díl je lepší a lepší . Myslela jsem si,že nic lepšího než příběh o Tereze a Jaseovi už nebude a tohle bylo tedy překvapení. Prostě nádhera

02.01.2024 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Tenhle díl byl o mnoho lepší než první díl s Camem.Tess byla úžasná a Jase si toho sebou v životě nesl tolik, že se nedivím, že byl vyděšený, když se zamiloval. Nádherný příběh

31.12.2023 5 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Tohle fakt bylo boží.Moc dobře se to četlo,bylo to něco jiného než jsme u Elle Kennedy zvyklí a myslím, že to patří rozhodně k tomu nejlepšímu,co napsala.Jen mě štve, že teď budu muset čekat,než budou další díly a i když si myslím, že zřejmě tuším,co se stalo a kdo to udělal,jsem napnutá a nedočkava.Kniha si plným právem zaslouží 5 hvězdiček

30.12.2023 5 z 5

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

Celkově to nebylo špatné,ale když si vezmu Elle Kennedy a její hokejisty, přišlo mi to trochu nudné,i když jsem se občas i zasmála.Tak snad budou i další díly

30.12.2023 4 z 5

Vánoční dárek Vánoční dárek Katie Price

Krásný, romantický příběh o Tiff a její nevlastní sestře.Je to příjemná oddychovka na jedno odpoledne.

28.12.2023 4 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Skvělý čtení, nádherný romantický příběh,je to nabušené dějem a vůbec jsem se nenudila

14.12.2023 5 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Ach to bylo tak krásný i když neskutečný.Nádherná romantická pohádka jak si chudou holku vzal princ.No je to nereálné,já mám raději ty příběhy, které se sice nestaly,ale mohly by, přesto to bylo úžasný

12.12.2023 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Je pravda,že jsem předtím četla příběh z pohledu Cama a přišlo mi to,že tato kniha byla zbytečná.Kdyby byla Camova o trochu delší,nemusela tato být.

11.12.2023 4 z 5

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

Musím říct,že první díl byl o moc lepší.Ze záčátku jsem se musela hodně nutit,abych knihu neodložila.Gianna mi přišla nesympatická a hlavně jsem chtěla knihu dočíst kvůli Christianovi.Nakonec to byl moc hezký příběh a asi od třetiny to nabralo grády

11.12.2023 4 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Já nevím,ale já ty mafiány prostě zbožňuju.Tady to bylo naprosto dokonalý

11.12.2023 5 z 5

Evvie Drakeová začíná znovu Evvie Drakeová začíná znovu Linda Holmes

Na knihu jsem se moc těšila,ale nějak mi nesedla.Ne, že by byla špatná, námět byl výborný,ale přišla mi místy hrozně utahaná a taky styl psaní nebyl nic moc

10.12.2023 3 z 5

Pýthie Pýthie Veronika Černá

Na to, že to psala česká autorka,si myslím, že to bylo moc dobré. A na to,jaká je to tlustá kniha,se to četlo dost dobře

10.12.2023 4 z 5

Každé další léto Každé další léto Carley Fortune

Tak tohle je tak krásně napsané.Pro romantičky jak dělané.Konec jsem samozřejmě obrečela

09.12.2023 5 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Melanie Harlow

To bylo tak krásně jednoduchý a milý.Nádherný romantický příběh, který chytí za srdce a určitě i rozpláče každého,tak jako mě.Těším se na další díly

09.12.2023 5 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Tohle byla fakt bomba.Moc se mi to líbilo.Mělo to skvělý děj ,Lucy byla úžasná a Asher takový drsný miláček.Doufám, že další díly budou stejně skvělé

08.12.2023 5 z 5

Svědek v pokušení Svědek v pokušení Jennifer L. Armentrout

Tak jsem se na knihu těšila a celkem jsem zklamaná.Ona ho chce,on ji chce,ale nemůže, protože je to sestra jeho kamaráda.Celou knihu se řeší jen toto.Bylo to takové jednoduché,bez zápletky

07.12.2023 3 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Tak to byl nářez.Bylo to skvělý.Ava i Knox byli úžasní a proto se příběh četl pohádkově,i když to žádná pohádka nebyla.Tahle paní spisovatelka prostě umí!

07.12.2023 5 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

No bylo to skvělý.Celý příběh byl nabitý dějem a vůbec jsem se nenudila.Moc se těším na další díly

07.12.2023 5 z 5