Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

RunAway RunAway Anabelle Stehl

Asi nejslabší díl ze série.Celkem to nebylo špatné, zajímavá témata,i když v prvním díle nebyla příliš probrána,jen okrajově,ale řekla bych, že je to takový střed z knih pro mladé

01.12.2023 3 z 5

FadeAway FadeAway Anabelle Stehl

Tenhle díl byl lepší než první,i když Noaha a Liu jsem si oblíbila.Hezky to pokračuje a myslím, že tady je to mnohem lépe propracované

01.12.2023 4 z 5

BreakAway BreakAway Anabelle Stehl

Mám za sebou první díl a musím říct, že jsem čekala víc.Hned od začátku mi přišel příběh hrozně utahaný a nudný.Sice se asi od půlky rozjel,ale potom už bylo zase všechno nahuštěne ve třetině knihy.A přitom to mohlo být hezky rozepsané a rozvinuté v celé knize hned od začátku.A nakonec problémy obou dívek byly napsány v pár větách

01.12.2023 3 z 5

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Na Josepha jsem se těšila a nejsem vůbec zklamaná,naopak.On i EM byli oba moc sympatičtí, což v příběhu hraje podstatnou roli.Hlavně to musíme brát jako erotickou knihu,a že té erotiky tam bylo hodně, přesto to bylo super čtení

30.11.2023 5 z 5

Tři hříšná tajemství Tři hříšná tajemství Nikki Sloane

Za mě zatím nejslabší díl.Asi to není tím,že by to bylo vyloženě špatné,ale Regan mi byla vyloženě nesympatická,zato Silas byl zlatíčko.

30.11.2023 3 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Nebylo to vůbec špatné.Jako erotická kniha to bylo skvělé,ale příběh za moc nestál. První díl byl dějově zajímavější

29.11.2023 4 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Když si uvědomím, že je to erotická kniha,tak se mi to líbilo.Dokonce tam byl i hezký příběh, takže ano,bylo to super

29.11.2023 5 z 5

Rozkoše zimy Rozkoše zimy Eileen Gormley

Je to erotická kniha a tomu taky odpovídal příběh. Mě se to líbilo,je pravda, že v džungli to bylo zajímavější,ale jinak zdařilá erotická romance

27.11.2023 5 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Začátek byl super,ale dál už to bylo takové pomalejší,až zase v půlce to nabralo tempo.Jinak celkem zdařilá romantika

25.11.2023 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Skvělý romantický příběh. Děj byl nabitý zvraty a nádherný konec.Další z příběhů, který se opravdu povedl

25.11.2023 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Krásný romantický příběh,ale oproti předchozím si myslím, že tomu něco chybělo.Trochu nějaká větší zápletka,je pravda, že tu bylo popsáno skvěle Japonsko, různé jeho zvláštnosti,zvyky a tradice i různé nejlepší pamětihodnosti,ale přesto tam chyběl nějaký náboj

24.11.2023 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Zdá se mi, že příběh od příběhu je lepší a lepší.Tenhle byl úžasný. Nádherná romantika na Islandu

24.11.2023 5 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

Tohle byl asi nejslabší díl.Za mě vede první díl, druhý byl taky super,ale tady to trošku drhlo.Žádný extra děj tu nebyl, takové trošku spíchnuté nahonem.

23.11.2023 4 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Myslím, že první díl byl o kousek lepší a bylo tam více zvratů v ději,ale přesto i tenhle měl svoje kouzlo a byl krásně romantický.Skvělý byl epilog

23.11.2023 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Nádhera,tohle vážně bylo krásný.Hodně dojemný příběh,jen jsem celou dobu doufala,že autorka nenechá Isaiaha umřít v Afganistánu,i když to by nebyla pak ta správná romantika.Každopádně poslední třetinu knihy jsem četla rozmazaně od slz.Bylo to úžasný a já doufám,že další díly budou ve stejném duchu

23.11.2023 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Krásná romanticko erotická kniha.Až do konce, přestože bylo jasné, jak to dopadne, jsem se nenudila

19.11.2023 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

První část knihy mě moc nechytala,ale pak už to bylo jen lepší a lepší.Konec jsem samozřejmě obrečela.

19.11.2023 4 z 5

Utajené noci Utajené noci Liv Morris

Tohle bylo o kus lepší než první díl.Mělo to krásný děj a celý příběh byl nabitý dějem.Jen mě štve, že ten kdo navrhuje obálky ani neví,jak má ten chlap vypadat a nakonec je na obálce úplný opak.

17.11.2023 4 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Bylo to takové sladké,růžové a naivní.Celkem žádná velká zápletka,ale mělo to šmrnc a mě se to líbilo

17.11.2023 4 z 5

Dokonalý vzťah Dokonalý vzťah Katarína Harmatová

Bylo to krásně vtipné a romantické.Moc jsem se nasmála při vzájemných přestřelkách.Kniha se opravdu moc povedla

12.11.2023 5 z 5