Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Moje paličaté IQ Moje paličaté IQ Stanislav Rudolf

Trošku jiný styl psaní než na jaký jsem zvyklá,ale nebylo to špatné

03.11.2023 3 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Za mě rozhodně jedna z nejlepších sérií.Aiden sice byl vyšinutý psychopat-možná-,ale taky ochranitelský a milující a která z nás by ho popravdě nechtěla?Já tedy ano.Sice tento díl byl trošku slabší,přesto stál za všechny hvězdičky.Ještě ,že jsem měla všechny tři knihy pohromadě a mohla je číst hned za sebou.Bylo to božííííí.........

03.11.2023 5 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Přestože předchozí díl byl zajímavější,stále se veze i tento na stejné vlně úspěšnosti.I když je zvrácený temný,mrazivý a hodně romantický,jsem ráda,že mám všechny díly pohromadě a můžu je číst hned za sebou.

03.11.2023 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Tohle bylo úžasný. Nemám ráda násilí jakékoliv,ale tohle bylo vážně kruté, mrazivé,ale i nádherně romantický.Nejsme každý stejný, každému se líbí něco jiného a pro mě tohle bylo uhrančive nádherné . Aiden sice vypadal jako psychopat, přesto ho zbožňuju

02.11.2023 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Mě se to líbilo, taková milá oddychovka na odpoledne.Sebastian sice byl chvílemi na zabití,ale jinak jsem si oba oblíbila

02.11.2023 4 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Tak třetí díl byl úplně nejlepší.Byl nabitý dějem a krásně zakončil celou sérii

02.11.2023 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Tak tohle byl nejlepší díl.Nic nemůže přebít scénu z bytu v New Yorku.Tam jsem se strašně nasmála, stejně jako s kachnami nebo kozlem.Prostě úžasný

01.11.2023 5 z 5

Její keřík Její keřík Penelope Bloom

Tak tohle mě moc neoslovilo.Z celé série je to takové vždycky napůl.Něco skvělé,něco méně.

01.11.2023 3 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Tak tohle se mi líbilo.Bylo to vtipné a romantické zároven

01.11.2023 4 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Tak tohle mě moc neoslovilo.Předchozí díly byly lepší.

01.11.2023 3 z 5

Co když zůstaneme Co když zůstaneme Sarah Sprinz

Krásný.Další nádherně romantický příběh,i když první díl byl hezčí.Emmet mi přišel takový hodně jemný a já jsem spíš na ty tvrďáky

31.10.2023 5 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Prostě nádhera.Miluji příběhy z muzikantského prostředí.A tenhle se vážně povedl.Doufám, že další díly budou o zbytku členů kapely a taky o Alli.

30.10.2023 5 z 5

Rivali Rivali Vi Keeland

Romantický příběh protnutý erotickými scénami.Oba hlavní představitelé byli sympatičtí,což jen umocnilo příjemný pocit že čtení

30.10.2023 4 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Když vezmu,že mělo jít o erotický román,splnilo to veškeré očekávání.Růže je rozhodně o mnoho lepší než první díl.Je to vlastně erotická pohádka pro dospělé,ale musím uznat,že řeckou mytologii autorka zmákla dobře.Celý příběh byl takový hodně příjemný,citlivý a i dějově obsáhlý.Tohle bylo fakt super

29.10.2023 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Já jsem celkem na rozpacích.Mám ráda erotické knihy se zajímavým dějem.Ale musí to být trochu reálné.Tady byla nějaká fantasy,dejme tomu, nějaký děj taky,ale 100 ran a celá pěst?No to si myslím bylo hodně přes čáru.

23.10.2023 3 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Skvěle jsem se bavila.Bylo to hodně vtipný,jen ke konci jsem měla pocit, že už je toho až moc.Za mě druhý díl byl nejlepší

21.10.2023 4 z 5

Před námi Před námi Anna Todd

Bylo fajn dozvědět se něco o ostatní a konec byl skvělý,ale na druhou stranu půl knihy byla sice z pohledu Hardina,ale byla to část prvního dílu,takže nic nového

20.10.2023 4 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Ten závěr byl vážně skvělý.Ke konci,kdy už Hardin nebyl takový cvok,to bylo krásný.No a závěr,ten byl opravdu úžasný

20.10.2023 5 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Tak nějak podvědomě jsem tušila, že tam něco takového bude.Ale i tak to byl šok.Tenhle díl byl fakt super

20.10.2023 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Tak kdyby tenhle díl autorka vynechala,asi by se nic nestalo.Jen samé rozcházení, usmiřování a rozcházení a odpouštění.Celkem nic podstatného se tam nedělo

19.10.2023 3 z 5