Ála1968 Online Ála1968 komentáře u knih

Fake Fake Kylie Scott

Super romantika na jedno odpoledne.Bylo to bez nějakých zvláštních zvratů,ale nemusíte nad ní složité přemýšlet.Oba byli sympatičtí,což bylo jen ku prospěchu

30.09.2023 4 z 5

On On Carey Heywood

Nebylo to až tak špatné.Takový obyčejný příběh na odreagování.Ale druhý díl si asi nepřečtu

On On Carey Heywood

Nebylo to až tak špatné,takový obyčejný příběh na odpočinek.Na druhou stranu druhý díl si asi nepřečtu.

28.09.2023 3 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Není to vyloženě špatné,ale.......Chloe mi lezla na nervy,všechno odmítala,hrozně negativní a Tyler to bohužel nezachránil.Musel mít teda pevný nervy,když se Chloe chovala jako husa.

On On Carey Heywood

Mě nepřijde, že by byla kniha zase tak špatná.Není to nic,z čeho bych si sedla na zadek,ale četla jsem i horší. Takový obyčejný příběh,na odreagování dobrý.Ale je pravda, že druhý díl číst nebudu.

27.09.2023 3 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Krásné zakončení celé série.Ani se nedivím, protože autorka patří mezi Topky a její knihy jsou úžasné

27.09.2023 5 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Skvělý konec.Myslím, že se celá série povedla.Autorka patří mezi Topky, takže se ani nedivím

27.09.2023 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Wau to byla jízda.Nádherný.Já vím,že Vic byl arogantní blbec,ale na druhou stranu měl kouzlo.Sedla bych si z něj na zadek.Já nevím proč ty arogantní hajzlíky tak miluju

26.09.2023 5 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Musím upřímně říct,že po přečtení Sparrow,jsem čekala opět nabušený příběh emocemi.Jsem trošku zklamaná.Nebyl to popravdě můj šálek kávy.Nějak mě to neuchvátilo.Samotný příběh Aryi a Christiana nebyl špatný,ale to okolo mě nechytlo.Ale za to nemůže autorka,ale je to moje vina,nemůže se trefit každému do chuti.Tak snad příště

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

S knihou jsem šla na jistotu,protože autorku miluju a nikdy mě ještě nezklamala,až ted.To snad ani nepsala ona.Nemůžu upřít,že příběh byl humorný a romantický,ale jinak to bylo takové nic moc.Byla jsem hodně překvapená a myslela jsem,že byla mezi jejími prvotinami,což by to vysvětlovalo.Není to tak.Vlastně její prvotiny jsou skvělé.Tak doufám,že to nebude pád dolů,což by byla ohromná škoda

Jax Jax Kristen Callihan

To bylo skvělý.Všechny díly zatím jsou bezva,Jax i Stella Knoflíček byli na sebe krásně naladění.Úžasný příběh.I když musím říct,že Manažer-Scottie vede

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Mě se to líbilo,Lizzy i Ben byli oba sympatičtí a moc fajn.I když Mala a Ann-Tykvičku to nepřekoná-to byl asi nejlepší díl,přesto celá série stojí za přečtení

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Super oddychovka na odpoledne.Za mě ale byl první díl lepší.Přesto nelituji a koupím si pokračování.Je to takové uklidnující čtení u kterého nemusíte přemýšlet,jen se odreagovat

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Prostě opět nádhera.Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a četla ji až do rána.Autorka prostě umí.Já miluju ty drsný chlapy a i když je to mafián,to kouzlo tam prostě bylo.Troy byl nebezpečný,drsný,chladný zmetek,ale byl k sežrání.A Sparow?Nádherně drzá a nebojácná holka,která se mu dostala pod kůži.

25.09.2023 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Za mě to asi byl nejslabší díl.Lena mi vůbec nesedla a přestože tyhle kluky miluju,Jimmy to prostě nezachránil

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Byla to taková jednohubka,neurazí,nenadchne,za pár dní si asi ani nevzpomenu o čem byla

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Bylo to milé,nenáročné čtení.Je to takové uklidňující na vyčištění hlavy,něco,u čeho nemusíte přemýšlet

20.09.2023 5 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Poslední díl byl vlastně takové shrnutí za celou sérií BAM a příběhem Jordana a Sandy.Vlastně tam jen ten příběh plynul bez nějaké zvláštní zápletky.Samozřejmě nejlepší byl konec,kde se dozvíme jak jsou na tom všichni po 8 letech.Celá série byla neuvěřitelná a získala si moje srdce.Bude patřit mezi moje oblíbené a já se k ní budu rozhodně ráda vracet,zrovna tak jako k oboum Kontraktům.No a ted už se těším na potomky a sérii ABC-Corp.Doufám,že bude stejně skvělá.

18.09.2023 3 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

I když Hal nepatřil přímo k BAM,bylo super si přečíst jeho příběh.Sice nebyl tak zajímavý jako předchozí příběhy,ale zase byl takový svým způsobem obyčejně milý.

18.09.2023 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Tak to zase bylo tak úžasný.Myslím, že je série BAM příběh od příběhu lepší a lepší.Každý obrečím, tohle bude moje nejoblíbenější čtení a určitě se k ní po čase vrátím.

18.09.2023 5 z 5