Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Nezkrotná buřička Nezkrotná buřička Gabriele Marie Schuster

Tak jsem dočetla celou sérii a opravdu byla krásná.Přestože byly první dva díly nejhezčí, zbývající dva nebyly špatné.Je to to nejhezčí, co autorka napsala.Budou patřit k mým oblíbeným.

26.06.2023 4 z 5

Hrdá princezna Hrdá princezna Gabriele Marie Schuster

Musím říct, že předchozí díly byly lepší,ale bylo to romantické a mělo to děj u kterého jsem se nenudila.

26.06.2023 4 z 5

Uloupená růže Uloupená růže Gabriele Marie Schuster

I tento díl byl krásný,zrovna jako první.Vypadá to, že tahle série je to nejlepší, co spisovatelka napsala.Četla jsem od ní už hodně knih,ale tohle je opravdu skvělé.

25.06.2023 5 z 5

Zlatá nevěsta Zlatá nevěsta Marie Cordonnier (p)

Bylo to krásné. Úžasný příběh plný romantiky, smyslné erotiky,napětí, zločince a krásný konec.I když konec asi ne, těším se na pokračování.Snad se ponese ve stejném duchu.

25.06.2023 5 z 5

Utajená závěť Utajená závěť Catherine Coulter

Tetička byla mrcha,ale její rýmovačky byly skvělé.Moc jsem se nasmála.Je pravda,že první půlka knihy byla slabší,ale pak to bylo hezký.Za mě bezva.

25.06.2023 4 z 5

Nečekaná závěť Nečekaná závěť Catherine Coulter

Líbilo se mi to.Super zápletka a krásná romantika s napětím.Bavila jsem se.

24.06.2023 5 z 5

Nepravý gentleman Nepravý gentleman Liz Carlyle

Mě se to moc líbilo.Mám autorku moc ráda, zatím jsem se u jejích knih nenudila.I tady to byla správná romantika s napětím až do konce.Kdo chce romantickou oddychovku s krásnou lady a úžasným gentlemanem prošpikovanou napětím, neudělá chybu.Od toho tyto příběhy jsou,aby se člověk odreagoval a odpočinul si od každodenní rutiny.

24.06.2023 5 z 5

Srdce v pasti Srdce v pasti Gabriele Marie Schuster

Většina příběhů od autorky jsou psána trošku jinak,než jsem zvyklá.Není to špatné,ale zase tak velká dramata se tam neodehrávají.Kdo chce oddychovku bez přemýšlení ať po knihách sáhne,nebude zklamán.Za mě tam vždy něco chybí, něco,co by mě chytilo a udrželo mou pozornost.Romantika tam je, což v těchto románech očekávám.I trochu napětí,ale je to takové hodně rychlé.

24.06.2023 3 z 5

Osudové sny Osudové sny Gabriele Marie Schuster

I když zvláštně napsané,bylo to hezké. Přišlo mi to takové obyčejné,nebylo tam žádné zvláštní drama.Romantika ano,ale prostě mi to přišlo málo.

24.06.2023 3 z 5

Urozená dáma Urozená dáma Catherine Coulter

Já myslím, že to byla taková příjemná oddychovka.Celkem mě to překvapilo,ani jsem se nenudila ani nepřeskakovala stránky.

19.06.2023 4 z 5

Nebezpečná vášeň Nebezpečná vášeň Catherine Coulter

Myslím, že to bylo hezký.Když nebudeme nad tím moc přemýšlet jestli je to reálné a hledat chyby,tak je z toho moc pěkná romance.

Vzpomínka na lásku Vzpomínka na lásku Bertrice Small

Bylo to moc hezký.Po celou dobu se něco dělo a děj gradoval až do konce.

Síla osudu Síla osudu Catherine Coulter

Krásný příběh,ale to násilí na hrdince bylo hodně.Autorka se v tom nějak vyžívá,má to skoro v každé knize.

Nežádoucí nevěsta Nežádoucí nevěsta Catherine Coulter

Myslím, že to nebylo vůbec špatné.Mělo to děj,romantiku, padoucha,vše co má správná romance mít.Jedna věc mě vadila,opakuje se v knihách hrozné zacházení s hrdinkou první noc.I když je potom vysvětleno,nemyslím, že by bylo omluvitelné.Proč bylo uvedeno ve více příbězích nechápu.Ale jinak příběh super.

17.06.2023 3 z 5

Zvrhlá láska Zvrhlá láska Mary Balogh

Po velmi dlouhé době jsem sehnala tuto knihu. Vůbec mi nevadí, že je ve slovenštině.Bylo to neskutečně krásné.Rannulf byl úžasný a já prostě mám na všechny Bedwynovi slabost.

17.06.2023 5 z 5

Bohatá nevěsta Bohatá nevěsta Catherine Coulter

Mě to přišlo vtipný a romantický.Je zajímavý,že vrah je vždycky ten nejbližší člověk,jako v předchozích knihách, takže to nebylo zase takové překvapení .

14.06.2023 4 z 5

Búrlivé srdce Búrlivé srdce Johanna Lindsey

Na knihu jsem se těšila, nebyla špatná,ale Sam mě štvala,jak byla rozmazlená a protivná.Bylo mi Hanka líto, měl s ní svatou trpělivost.Ne, že by si nezasloužil dostat trošku za vyučenou,ale až do konce knihy,to bylo trošku přehnané.

13.06.2023 3 z 5

Tvrdohlavá nevěsta Tvrdohlavá nevěsta Catherine Coulter

Dvě hvězdičky za začátek.Potom už to byla hrozná blbost.Neuvěřitelné,co z toho vylezlo. Většinou dávám příběhu šanci,ale tady to opravdu nešlo

12.06.2023 2 z 5

Tajemná nevěsta Tajemná nevěsta Catherine Coulter

Mě se to líbilo.Byla tam romantika a mělo to děj.Stále se něco dělo.Nemyslím, že by to bylo tak špatné.

12.06.2023 4 z 5

Spalující lampa Spalující lampa Amanda Quick (p)

Zase opět skvělé.Jen mě vadí to přeskakování v dílech že současnosti do minulosti.Mělo to být hezký po sobě doba viktoriánská a potom současnost.Takhle je v tom chaos.

10.06.2023 4 z 5