Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Jako rtuť Jako rtuť Amanda Quick (p)

Opět nádherná romantická detektivka z viktoriánské doby.Tuhle sérii miluji

10.06.2023 4 z 5

Dokonalý jed Dokonalý jed Amanda Quick (p)

Já prostě tyhle příběhy z viktoriánské doby miluji.Opět nádhera. Upřímně,na Caleba jsem se těšila od začátku.

10.06.2023 5 z 5

Třetí kruh Třetí kruh Amanda Quick (p)

Opět úžasné.Nemůžu si pomoct,ale trochu mi vadí to střídání současnosti a minulosti.Každý díl z jiné doby.Mě se líbí hlavně viktoriánská doba,ty díly jsou opravdu skvělé.

09.06.2023 5 z 5

Na druhý pohled Na druhý pohled Amanda Quick (p)

Tahle kniha patří bezesporu mezi ty nejlepší co Amanda napsala.Jsou většinou všechny krásné,ale některé opravdu převyšují ty druhé.Tato paří určitě mezi ty převyšující

09.06.2023 5 z 5

Čekej do půlnoci Čekej do půlnoci Amanda Quick (p)

Další detektivní romance od mé oblíbené autorky.Sice byla tahle trošku slabší,ale přesto mám pro autorčiny romány slabost.Byly první, které mě přivedly ke čtení romantiky.

08.06.2023 4 z 5

Řeka to ví Řeka to ví Amanda Quick (p)

Nádherná detektivka s romantikou dohromady.Amanda umí, zatím všechny,co jsem četla byly skvělé.

07.06.2023 4 z 5

Tajuplná zahrada Tajuplná zahrada Jayne Ann Krentz

Bylo to super.Zase něco jiného než obvykle,ale Amanda píše krásně a má styl.

07.06.2023 4 z 5

Ostrov kvetov Ostrov kvetov Johanna Lindsey

Nebylo to takové jako předchozí knihy od spisovatelky.Přišlo mi to zbytečně natahované.Ale nebyl to propadák

06.06.2023 3 z 5

V moci lásky V moci lásky Suzanne Enoch

Nádherná romantika.Bylo to skvělé a těším se na Rafa.

05.06.2023 4 z 5

Vévodovy hříchy Vévodovy hříchy Suzanne Enoch

Na Sebastiana jsem se moc těšila.Milovala jsem ho hned na začátku.Moc mě mrzí, že příběh nebyl nic moc.Jsem zklamaná a vlastně celá série mě zklamala a přitom první díl byl tak úžasný.

04.06.2023 2 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství Suzanne Enoch

Bylo to lepší než předchozí díl,ale první díl vítězí . Tato série mi přijde nějaká slabší.

04.06.2023 3 z 5

Výzva k hříchu Výzva k hříchu Suzanne Enoch

Jsem celkem zklamaná .Myslela jsem, že to bude lepší.Zatím nejslabší že série

04.06.2023 2 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek Suzanne Enoch

Že začátku mě Isabella strašně štvala,jak byla arogantní.Nakonec to bylo tak krásně romantické až jsem slzela.

Plamen v srdci Plamen v srdci Suzanne Enoch

Bylo to krásné, romantické a vtipné.Moc se těším na další díly.

Anglický hrdina Anglický hrdina Suzanne Enoch

Tohle byla prostě nádhera.Na Roberta jsem se moc těšila.Milovala jsem ho od 1.dílu.Krásné propojení s minulou sérií.Moc se mi líbí jak všichni spolu dohromady drží.

Londýnský prostopášník Londýnský prostopášník Suzanne Enoch

Trochu slabší než předchozí díl,ale jinak to bylo hezké.Moc se mi líbí propojení s předchozí sérií.

Pokořený svůdce Pokořený svůdce Suzanne Enoch

Prostě nádhera.Nasmála jsem se a romantiky tam bylo vrchovatě.Paní spisovatelka prostě umí.Určitě bude patřit k mým oblíbeným.

Skandál Skandál Suzanne Enoch

Za mě nejslabší díl i když až tak špatné to nebylo.Ale oproti předchozím dílům slabší.

04.06.2023 3 z 5

Půlnoční setkání Půlnoční setkání Suzanne Enoch

Tak tohle bylo super.Mělo to děj,napětí a ještě to bylo i vtipné.Jsem hodně překvapená,jak spisovatelka umí.

Lekce lásky Lekce lásky Suzanne Enoch

Bylo to skvělé,moc jsem se nasmála.Těším se na další díly.