Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Trochu v pokušení Trochu v pokušení Mary Balogh

No to byla taková nádhera, nasmála jsem se a i slzy ukáply. Myslím , že tato série bude patřit k mým oblíbeným.

30.04.2023 5 z 5

Trochu svoji Trochu svoji Mary Balogh

No bylo to krásné.Doufám, že zbývajících díly budou stejné.Zatím je to nadějné.Jen mě štve, že některé díly nevyšly v češtině, ale jsou ve slovenštině.Ještě že jí ovládám.

30.04.2023 4 z 5

Utajený poměr Utajený poměr Mary Balogh

Na příběh Cona jsem se těšila,ale tak nějak mě to moc nezaujalo.Když si vezmu předchozí dva díly, přijde mi tento takový obyčejný.Je pravda, že se tady spousta věcí objasnilo a dořešilo,ale čekala jsem víc

29.04.2023 3 z 5

Svedený anděl Svedený anděl Mary Balogh

Tak si Mary Balogh napravila reputaci a musím říct, že tentokrát to byla taková nádhera, až jsem i nějakou slzu upustila.Za mě prostě úchvatné.Nebýt prvního dílu, který se moc nepovedl,byla by to krásná série.Tak doufám, že mě poslední díl nezklame.

28.04.2023 4 z 5

Tajomný dar Tajomný dar Johanna Lindsey

Bylo to krásné , přestože tam nebyla žádná pořádná zápletka,ale zase konečně víme jak to doopravdy bylo s jejich babičkou.Jsem ráda, že jsem starší generace a nedělá mi problém slovenština.Nevím proč některé knihy nevydali i v češtině

27.04.2023 4 z 5

Vše končí láskou Vše končí láskou Mary Balogh

Tohle byl zatím nejhezčí díl ze série.Byla jsem mile překvapená a jsem ráda, že jsem to po prvním díle nevzdala.Tak snad bude pokračování ve stejném duchu.

27.04.2023 4 z 5

Vášnivé námluvy Vášnivé námluvy Mary Balogh

Za mě tedy rozhodně lepší než první .I když tomu něco chybělo, rozhodně to nebylo špatné.Hlavně první půlka knihy byla super

26.04.2023 3 z 5

Nečekaná svatba Nečekaná svatba Mary Balogh

Moc jsem se na tuto sérii těšila.Popravdě jsem tak nějak zklamaná.Přišlo mi to dost nudné.Nebyl tam žádný pořádný zvrat.A neustálé opakování jak je Vanessa ošklivá mi taky dost vadilo.Pochybuji, že by se s ní Elliott oženil,kdyby byla tak nehezká.Jsem zřejmě po přečtení knih od J.Lindsey,J.Deveraux,S.Johnson a J.McNaught, které jsem četla v poslední době nějaká zhýčkaná . Vypadá to, že je zatím nikdo nepřekoná.

26.04.2023 2 z 5

Svůdkyně Svůdkyně Susan Johnson

Mě to přišlo krásné.Bylo tam spousta děje, nejen erotiky ,ale i romantiky a indiánů a lotrů, prostě nádhera

25.04.2023 4 z 5

Skandální vztah Skandální vztah Susan Johnson

Bylo to úžasné.Konec jsem obrečela.Bylo to zase něco jiného,ale přesto krásné

25.04.2023 4 z 5

Síla vášně Síla vášně Susan Johnson

Bylo to skvělé.Romantika, napětí a přestože je to erotické,jako příběh úžasné.

25.04.2023 5 z 5

Vábivý jako hřích Vábivý jako hřích Susan Johnson

No nebylo to vůbec špatné.Je pravda, že tam nebylo nic vzrušujícího ani žádná pořádná akce.Prostě obyčejný příběh s trochou erotiky.

25.04.2023 3 z 5

Náhodný hřích Náhodný hřích Susan Johnson

Hezký příběh, některé erotické scény přehnané a nepravděpodobné ,ale jinak dějově super.

Nevěsta Nevěsta Barbara Cartland

Bylo to romantické, dobrodružné a i slza ukápla.Jedna u lepších od autorky.

Vězeňkyně lásky Vězeňkyně lásky Barbara Cartland

Bylo to hezké,jen mě mrzí, že většina příběhů od autorky jsou takové krátké, určité věci zůstávají nedořešené, což je škoda, protože náměty jsou super.

Obraz lásky Obraz lásky Barbara Cartland

Tato kniha rozhodně patří mezi ty lepší od autorky .Bylo to romantické a mělo to děj.Nakonec i překvapivé rozuzlení.

Kouzlo lásky Kouzlo lásky Barbara Cartland

Taky nesnáším ty koktavé věty a nevím proč ty hrdinky jsou tak hloupé a omezené.A když k tomu připočtu ty přeslazene konce,kdy se chlap úplně znemožňuje, nemůžu dát víc jak dvě hvězdičky za nápad.

24.04.2023 2 z 5

Trpělivý ženich Trpělivý ženich Barbara Cartland

Přišlo mi to podobné jako Škola lásky,jen tady aspoň Ansella nebyla tak strašně hloupá jako tam Kristin.A dějově lepší

24.04.2023 3 z 5

Láska zvítězí Láska zvítězí Barbara Cartland

Konečně zase jedna z těch, které měly nějaký děj.Bylo to napínavé, romantické a dotažené až do konce.Za mě super.

Škola lásky Škola lásky Barbara Cartland

Já nevím,ale takhle hloupý příběh jsem dlouho nečetla.Kristina byla jako malé dítě.Žádný děj to nemělo,za mě ztráta času

23.04.2023 1 z 5