Ála1968 Online Ála1968 komentáře u knih

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Od začátku to mělo děj i spád.Moc se mi to líbilo.A ta zápletka mě dostala

Šéf Šéf Vi Keeland

Bylo to krásné.Úžasně vtipné a romantické.Prostě nádhera

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Začátek trošku pokulhával,ale jsem ráda,že jsem to nevzdala a vydržela.Stálo to za to

15.09.2021 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Byla jsem hodně natěšená,protože jsem předtím četla Důvodné pochybnosti a ty neměly chybu.Trošku jsem zklamaná.Obyčejný příběh,který mě moc neoslovil

Bentley Bentley Melanie Moreland

Tak na začátek musím říct, že to není jako Kontrakt,oba díly byly prostě úžasný,ale vůbec to nebylo špatné a mě se to líbilo.Bylo to romantické s detektivním dějem a já si to užila. Těším se na další díly Objevila jsem autorku,která bude patřit k mým oblíbeným.

Láska online Láska online Penelope Ward

(SPOILER) Že by si bohatý kluk vzal holku,která předvádí porno online,je dost přitažené za vlasy.Mělo to děj,ale to je asi tak všechno.

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Tak nevím,číst se to dalo,ale to je asi tak všechno.Žádný dojem nezůstal

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Záčátek byl opravdu super,myslela jsem,že se to rozjede,ale opak byl pravdou.Celkem potom už jen nuda

15.09.2021 4 z 5

Manžel nikdy nespí Manžel nikdy nespí Alena Jakoubková

Oproti včerejší knize-Chytrá žena pro manžela přes plot skočí,která byla totální fiasko,byla tahle super skvělá.Strašně se mi líbila.Byla nabitá dějem a myslím,že se opravdu povedla.

26.08.2021 4 z 5

Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Alena Jakoubková

Klára byla rozmazlený zbohatlický spratek,který dostal,co si usmyslel.Bydlela u rodičů a maminka jí poskytovala servis.Zřejmě se nudila a střídala jednoho ženatého chlapa za druhým.A s každým si udělala děti.Proč ne,když se rodiče postarají.Jen se jí vrátilo,co sama zasela.Rozvrátila rodinu a stejně zůstala sama.Tohle se mi tedy vážně nelíbilo,nejen obsahem.

25.08.2021 2 z 5

Než milenec na střeše… lepší manžel v hrsti Než milenec na střeše… lepší manžel v hrsti Alena Jakoubková

Bylo to celkem fajn.Příběh byl o něčem a bylo to i vtipné

25.08.2021 3 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Příběh židovské dívky před válkou a po ní.Kniha byla super.Určitě doporučuji k přečtení.

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Byla to prostě taková zvláštní erotická kniha.

25.08.2021 2 z 5

Zapomeň na minulost Zapomeň na minulost Magda Váňová

Jako vždy super.Mám moc ráda tuto autorku a ještě mě nezklamala.

Dotkni sa ma, láska Dotkni sa ma, láska Katarína Gillerová

Další kniha od této autorky a opět super.Bylo mi moc líto obou hrdinů,kteří svou lásku obětovali zbytečně.

Kdo pohne osudem Kdo pohne osudem Jane Stubbs

Jako samostatný historický román to nebylo špatné.Ale s Janou Eyrovou to moc nesouviselo,ta se tam jen mihla.A nerada bych přišla o iluze.Že pan Edward byl lump se mi moc nelíbilo.Ve filmu ,kde ho hrál Jan Kačer byl úžasný.

25.08.2021 3 z 5

Odříkaného manžela největší krajíc Odříkaného manžela největší krajíc Alena Jakoubková

Bylo to milé počtení u kterého nemusím přemýšlet.Na odreagování skvělé

09.08.2021 3 z 5

Rodinné prokletí Rodinné prokletí Laura Martin

Bylo to moc hezký.Harlequinky moc nemusím,přijde mi,že se stále opakuje to samé,ale tahle se vážně povedla.

09.08.2021 4 z 5

Navzdory zlu Navzdory zlu Anne Herries (p)

Přišlo mi to hodně podobné jako předcházející díl,který byl o něco lepší.Hodně věcí se tam opakovalo.Je to škoda.

08.08.2021 3 z 5

Krása jako věno Krása jako věno Anne Herries (p)

Vůbec to nebylo špatné.Jako správná romantika bylo v příběhu napětí,láska a zloduch.Mě se to líbilo

08.08.2021 3 z 5