allyce allyce komentáře u knih

Není zač Není zač Daniel Glattauer

Jsem nadšena jako ostatní. Sarkastický a cynický humor mám ráda a Gerold mě svými hláškami opravdu dostal.

12.07.2018 4 z 5

K čemu ženy mají muže K čemu ženy mají muže René Melichar

Chtěla jsem brečet smíchy, bohužel jsem se jen sem tam usmála.

11.06.2018 2 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Kevin O'Brien

Kniha se mi líbila zejména proto, že autor dokáže čtenáře udržovat ve strachu i ve chvílích, kdy víme, jak to s Amélií vlastně je.

07.06.2018 4 z 5

Promarněná šance Promarněná šance Erich Segal

Pro mne mírné zklamání, stále jsem čekala na NĚCO ......a najednou byl konec.

18.05.2018 3 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Oddechová detektivka, čímž nechci říct, že se mi nelíbila. Bylo to takové poklidné čtení, které příjemně ubíhalo a nenudilo. Nic víc.

16.05.2018 3 z 5

Únosné riziko Únosné riziko Robin Cook

Únosné riziko - únosná úroveň. Neoslní ani nenaštve. Dobrý průměr.

14.05.2018 3 z 5

Trofej Trofej Steffen Jacobsen

Téma nikterak nové (vášeň k lovu, spousta peněz, zhýralost a pocit absolutní moci), nicméně v seversky zpracované verzi má kniha grády a čtivost. Jediné, co bych vytkla, je "supermanství" Michaela a Lene.

07.05.2018 3 z 5

Ani slovo Ani slovo Brad Parks

Ani slovo mi doporučila známá poté, co ji dokápla poslední slza. No, já sice žádnou slzu neuronila, ale knížka mě bavila a pasáže ze soudního dvora, které tady ostatní berou jako únavné, si doslova užívala.

10.04.2018 3 z 5

Bouře Bouře Boris Starling

S Mesiášem absolutně nesrovnatelné. Tentokrát se připojuji k těm méně pochvalným komentářům, protože mě některé pasáže opravdu nebavily.

04.04.2018 2 z 5

Myši - Každému jednou dojde trpělivost Myši - Každému jednou dojde trpělivost Gordon Reece

Na základě kladných recenzí jsem se s nadšením pustila do čtení. Bohužel mé nadšení nevydrželo dlouho a za ten konec bych nejraději autorovi šlápla na kuří oko. A je-li tato kniha určena pro mládež, pak potěš koště.

16.03.2018 2 z 5

Já, Monstrum Já, Monstrum Dan Wells

Nečetla jsem první díl, ani jsem netušila, že nějaký existuje, takže jsem se pustila do čtení zcela neinformovaná. Většinu knihy jsem si myslela, že Johnovo Monstrum nad ním zvítězí a on bude tím sériovým vrahem. Bylo to popsáno hodně hodnověrně, vnímala jsem úzkost a strach. Pak jsem nevěděla, která bije. Jestli je to, co se děje, je Johnův sen, jeho představa, nebo jeho druhá Já.... Ne nebylo to ani jedno, byla to realita a ta mi přišla přitažená za vlasy. Rozpuštěný démon mi vzal nadšení z knihy.

10.03.2018 3 z 5

Láska není minulost Láska není minulost Jaroslava Hofmanová

Knihu jsem sice přečetla, ale byl to ztracený čas. Příběh sám o sobě by byl zajímavý, ale v podání autorky to byl jen popisný počin, který by se hodil do nějakého časopisu pro ženy. Absolutně chybělo propracování postav, příběh nemá žádné emoce a bez těch mě knihy prostě nebaví.

08.03.2018 1 z 5

Jidášův kmen Jidášův kmen James Rollins (p)

Také mě kniha bavila, sice na můj vkus mnoho nepravděpodobných situací, ale jako oddychové čtení dobrá volba.

28.01.2018 3 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Čtu knihy od Nesba jak mi přijdou do ruky a zatím jsem se vždy bavila. Ovšem Červenka byla pro mne utrpení nejméně do poloviny knihy, ale ani pak to nebyla žádná výhra a nezachránil to ani můj oblíbenec Harry Hole.

20.01.2018 2 z 5

Černý řád Černý řád James Rollins (p)

Před napsáním komentáře jsem si četla, co o knize napsali jiní. Stále to nebylo nic, s čím bych se mohla ztotožnit, až jsem došla ke komentáři od "bikerbma". Zcela trefné a vtipné, lépe bych to nenapsala:-)

07.01.2018 3 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Asi jsem měla od přečtení Chirurga nechat uplynout delší čas, než jsem se začetla do Učedníka. Je to příliš podobné a tentokrát mě děj nechával celkem chladnou. A policajtka Rizzoliová mi s tou její neustálou rádoby hrdostí lezla na nervy.

26.12.2017 3 z 5

Nutkání Nutkání Keith Ablow

Normální detektivka, která nevybočuje, hodnotím průměrem. Jediné, co si budu asi vždy s touto knihou spojovat, je způsob zavraždění miminka. To mi vyrazilo dech a ta představa je strašná.

23.12.2017 3 z 5

Ranhojičova pouť Ranhojičova pouť Wolf Serno

Přečetla jsem, ale další díly číst nebudu. Hodnotím průměrem. Po přečtení Pilířů země a Na věky věků od Kena Folletta, to ani jinak nejde. A to už vůbec nemluvím o Ranhojičovi od Noaha Gordona.

16.12.2017 3 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Kniha je čtivá, příběh zajímavý, sice pár hluchých míst by se našlo, ale ten pohled "z druhé strany" mě opravdu zaujal. Psychologie příběhu se mi líbila více než kriminální linka knihy.

11.12.2017 4 z 5

Cela smrti Cela smrti John Grisham

John Grisham je můj oblíbený autor, nicméně tato kniha je trochu jiná, než jsem u něj zvyklá. Nebavila mě tak, jak bych si od tohoto autora přála.

11.12.2017 3 z 5