anizek anizek komentáře u knih

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Výborná kniha, která je napínavá od začátku do konce a je plná zvratů. Souhlasím s uživatelem Evca, že narozdíl od Holeovek tato kniha odsejpá. Už se těším jak shlédnu film dneska. Vřele doporučuji

25.11.2013

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Výborná kniha. Tušil jsem sice, kdo je vrah, ale i tak je kniha napínavá od začátku do konce a vřele doporučuji.

22.09.2013 4 z 5

Výborná kniha, kterou člověk přečte od začátku do konce jedním dechem a neuvěřitelně se u toho nasměje. Sice mi první připadala jako napodobenina Forresta Gumpa, ale zjistil jsem, že to vůbec nevadí. Osobitý humor staříka a jeho neuvěřitelné vyprávění svých životních příběhů z knihy dělají jednu z nejlepších knih poslední doby. Doporučil jsem ji mnoha přátelům a vracejí se mi jen kladné reakce

22.09.2013 5 z 5

Dějiny Íránu Dějiny Íránu Michael Axworthy

Výborně napsané dějiny Iránu, které dle mého nejsou psané jednostranně tj. prozápadně. Vůbec se nedivím těm Iráncům, že nenávidí západní svět potom, co je všichni jenom zneužívali a brali jim ropu. Kniha pro ty, koho zajmá něco o této zemi z nezávislého pohledu.

07.08.2013

Matematiko, jsi to ty? Matematiko, jsi to ty? Adrián Paenza

Dobrá kniha, která zaujme, ale jen v některých pasážích. Je to takové dobré čtení, když se chce člověk zamyslet a občas si vyřešit nějakej ten matematický úkol

07.08.2013 3 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Karin Slaughter

Výborná kniha, která člověka pohltí od začátku do konce. Vyvolala ve mě, jako otce tři malých dětí, totální vztek a zhnusení při popisu všech detailů. Je to skvělá detektivka, kterou člověk přečte jedním dechem a autorka dle mého je o třídu víš, než třeba Jo Nesbo.

08.05.2013 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Až tak moc překombinované to nebylo, jak tvrdí ostatní komentáře k této knize. Kniha mě bavila od začátku do konce, i když se mi začíná zdát (toto byla má čtvrtá kniha od Jo Nesba, kterou jsem četl), že autor používá stejné postupy stále dokola. Ale je to čtivé, zábavné a napínavé. Doporučuji

28.11.2012 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Zatím nejlepší kniha Jo Nesba. Nemohl jsem se od toho odtrhnout. Napínavé a skvěle napsané

21.11.2012 5 z 5