avalonek avalonek komentáře u knih

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Hezké příjemné čtení,i když mi přišlo,že tak půlka pak byla jen o sexu,ale ten zbytek byl celkem zajímavý..Šílené dětství,němý život,tajemství,smutek,a nakonec láska a získání sebevědomí a uvědomění si sama sebe..Příjemná oddechovka

04.02.2019 4 z 5

Na ostřích čepelí Na ostřích čepelí Miroslav Žamboch

Wow,tak tohle bylo,v podstatě ani nevím co říct..Začatek trošku pomalejší rozjezd,ale pak to mělo opravdu grády a ten konec...Fíha,já čumim,hubu mám až na podlaze a dál nevím co k tomu povědět..Další díl si nenechám ujít..

01.02.2019 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Krásný pohled na svět očima Christiana Greye..Příběh jeho očima byl zajímavý,vtipný a dozvěděli jsme se pár věcí,kvůli kterým se chová,tak jak se chová..Těším sena poslední díl

27.01.2019 5 z 5

Z lásky k tobě Z lásky k tobě Lisa Kleypas

Žádná velká změna,zase jsem moc nadšená..Všichni jednou zatoužíme po lásce,rodině a poklidném životě s ní..A potulný život nás přejde a konečně si Justin uvědomil,že to je pravda a začal si tenhle nový život užívat..Nádherné čtení

24.01.2019 5 z 5

Cizí muž v mém náručí Cizí muž v mém náručí Lisa Kleypas

Další úžasné čtení a já jsem moc spokojená,že toto dílo obývá mou knihovničku..

22.01.2019 5 z 5

Slib Slib Lisa Kleypas

Sice to není první díl,ale spíš poslední já jsem z něj byla ale úplně nadšená..To jsem tedy asi z každé knihy od Lisy,ale když ona tak umí.Cara a Andrew byly úžasný pár,a miluju to prvotní popichování,pak to uvědomění že se zamilovali a pak ten krásný konec..Perfektní čtení

18.01.2019 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

To je jako vtip?!!!!To mám teď jako čekat jak dlouho,než budou další díly..!!?Já jsem z té knihy úpně paf..Nádherně napsaný příběh o Ilan a jejích zážitcích,poznávání přátelství ,odkrývání tajemství a celkově o úžasné světě sklenitu a lidech okolo..Jsem nadšena a teď jen čekat na další díly..A doufám,že všechny díly budou brzy obývat mou knihovničku..

17.01.2019 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Krásná kniha,která krásně povzbudí a čtenáře rozesměje..Děj,který je opravdu ze života a s dobrým koncem..Knihu jsem slupla,a ani se nezakuckala..Krásné čtení,moc doporučuji,spisovatelka opravdu umí..

14.01.2019 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

První díl byl prostě lepší..Pořád nedokážu pochopit,že když má někdo nějaký problémy,že je nedokáže řešit a mluvit o nich.Ale to mi teď začíná připadat,jako problém lidstva.Takže Andrea mi občas lezla na nervy,ale měla důvod být taková,jaká byla a tak jí to odpouštím a Tanner,já bych ho brala hned..Takže kniha průměr,oproti jedničce

13.01.2019 4 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Přečteno za jeden den a to mluví samo za sebe..

11.01.2019 5 z 5

Lux Perpetua Lux Perpetua Andrzej Sapkowski

Dočteno a musím uznat že to stálo za to..Reynevana a jeho trojku jsem si velice oblíbila,i když v tomto díle už nebyli tolik pospolu..Čekala jsem zdárný konec a ten se mi nesplnil,kvůli čemu mi i slzička ukápla.Děj krásně plyne,postavy jsou výborné a jediné co mi celkem vadilo byly politické kecy,ale to k tomu patřilo.Myslím,že se ještě k Reynevanovi někdy vrátím,za to to stojí..

10.01.2019 4 z 5

Setkání s cizincem Setkání s cizincem Lisa Kleypas

Zatím poslední díl a musím uznat,že nejakčnější..Jako vždy byli hlavní postavy dokonalé,Garret naprosto úžasná a odvážná žena a Eathan jako každý chlap prostě borec..Já jsem si to užila a už se těším na další díl o Westovi a pořád čekám na tu Casandru..

31.12.2018 5 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

To bylo úžasný a nejjůžasnější bylo že tam byly mé oblíbené postavy,Westclif,Sebastian a Evie..Zavzpomínat na jejich příběhy bylo skvělé a že provázely hlavní dvojici celým příběhem bylo dokonalé..A pořád doufám,že někoho potká i Cassandra a West..Naprostá dokonalost.

28.12.2018 5 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Kdybych mohla,tak dám klidně dvacet hvězd.Já jsem úplně tála jak sníh u nás na zahradě při čtení..Tolik lásky a úžasné postavy,miluju,že tam jsou pořád všechny postavy a pořád čekám,koho potká Casandra..Ale Rhys a Helen jsou neskutečně dokonalý pár,chtěla bych je snad znát doopravdy..Nádhera

25.12.2018 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Už jsem o dost starší jak hlavní hrdinové,ale musím říct,že kniha mě naprosto pohltila..Je to opravdu taková pohádka,až tedy na to,co se Elle stane na začatku,ale jinak,to co by si přála každá dívka.Je pravda,že když má člověk nějakou vadu,tak spousta lidí se k němu neumí chovat,a to je špatně.Ella se v příběhu musí vyrovnávat se spoustou problémů a takových lidí je na světě víc.Měly by jsme to brát v potaz a naučit se k sobě chovat.Každý si něco prožil a má nějaké vady,ale někdo holt větší a někdo menší.Příběh byl opravdu moc pěkný a četla jsem ho jedním dechem..

21.12.2018 5 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Lisa Kleypas

Konečně jsem se dostala k prvnímu dílu a byl opravdu luxusní..Gage je frajer,Liberty silná ženská a Hardy byl pěknej hajzl..Vášen,romantika,vtip a vše co to má mít..Takže kdo má rád romanťárny,tak si to musí vážně přečíst..

19.12.2018 5 z 5

Svůdná čarodějka Svůdná čarodějka Stephanie Laurens (p)

Asi nejsem cílová skupina..Málo kdy se mi stane,že knihu nedočtu,snažila jsem se číst,ale prostě to vzdávám..Nelíbí se mi děj,hlavní postavy a prostě asi nic na tomto díle,je mi to líto,knihu odkládám a nedočítám..

15.12.2018 1 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Na knihy od Lisy se vždycky těším a tahle byla jako všechny moc krásná..Příjemné je,že nás první díl pomalu připravuje na druhý díl,který si myslím bude opravdu dobrý,protože Rhys je dost pekněj hajzlík..Ale hlavní dvojka v této knize byla okouzlující,vášnivá,milá a vtipná..Takže zase super čtení

14.12.2018 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Tohle jsem fakt nečekala.Že to bude takhle dobré čtení mě teda nenapadlo..Teď jen lituju,že v knihovně neměli i druhý díl,protože se na něj těším jak malé děcko..Úžasný příběh,který mě úplně pohltil a já nemohla přestat číst.Vřele doporučuji

11.12.2018 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Moc hezké čtení.S každým dílem je to lepší a lepší..Nemohla jsem se odtrhnout a hltala stránky jak šílenec.Hlavní hrdinové jsou parádní,mají spoustu svých problémů,které i v reálné životě někoho postihly a opravdu jsem vděčná za postavy z předešlých dílů..Moc jsem.si to užila..

07.12.2018 5 z 5