avalonek avalonek komentáře u knih

Ďáblova pevnost Ďáblova pevnost Juraj Červenák

Že začátku jsem si říkala,že dám tak maximálně 3*,ale postupně jak jsem četla mě příběh úplně dostával..Kornel není jen sám hrdina,ale má spoustu přátel,kteří se taky hodně přičinili..Děj má sílu člověka vtáhnout a nepustit,dokud nedočte..Bylo to super,ale co mě dostalo nejvíc,je to,že to sakra ještě nekončí..Jedeme dál dámy a pánové a doufám,že děj bude stejně výborně gradovat,jako v tomto díle..

17.01.2018 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Kdybych já někdy jela pařit do Vegas,tak věřím tomu,že by si mě všiml akorát nějakej páprda a nebo vyhazovač,aby mě vyhodil.Bude to asi proto,že jsem do vínku nedostala žádnou velkou krásu...No,asi závidím trošku..Ale teď k příběhu.Bylo to hezké,příjemné čtení,které jsem si celkem užívala.Sice se vše řešilo sexem,ale jinak byly postavy moc hezké,mělo to vtip a v celku uvěřitelný děj..takže proto dávám 4*

09.01.2018 4 z 5

Mŕtvy na Pekelnom vrchu Mŕtvy na Pekelnom vrchu Juraj Červenák

Není to můj šálek kávy,ale Juraj prostě opravdu umí,a i když mě detektivky neberou,tak mě příběh Steina a Barbariče fakt bavil.Je to chytlavé a člověk od začátku netuší,co se bude dít a kdo je hajzl..Takže za mě dobrý..

05.01.2018 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Na knížku jsem dostala doporučení od své maminky,že se u ní prý moc nasmála.Tak asi máme každá jiný druh humoru.Příběh dvou rodin žijících vedle sebe v sousedství kdy se jejich životy vzájemně proplétají..Má to své pro a proti,děj není špatný,ale ne zas nějak moc úžasný..Takže takový průměr..

29.12.2017 3 z 5

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

Snažila jsem se.Četla jsem a četla a čekala,že mě to chytne a ono nic.Zbytečné rozebírání pocitů,až moc sexu,který byl snad rozepsán na celé kapitoly..Je mi to líto,ale zklamalo mě to..

20.12.2017 2 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Já fakt nevím co k tomu podotknout.. Příběh má své klady,ale i zápory.Začátek super,a pak to postupně začalo upadat.Zdlouhavé rozebírání pocitů,Emily se nechala vláčet Dilonem,jak nějaký hadr,než si konečně uvědomila,že je to naprostý vůl..Asi bych to trochu zkrátila,takže takový průměr..A teď dvojka..

16.12.2017 3 z 5

Prízraky na Devíne Prízraky na Devíne Juraj Červenák

Ooooooo,jak já jsem se na Rogana s Goryvladem těšila.A dočkala jsem se..A nemůžu si to vynachválit.Děj úžasný,člověk se nenudí ani chviličku.Usekané končetiny,potoky krve,a Gorja nás pořád baví svým humorem.Akorát škoda,že je to tak krátké..Takže za mě plný počet a ani o kousek míň..

13.12.2017 5 z 5

Najdu si tě Najdu si tě Lisa Kleypas

Přečteno,a zase to bylo moc krásné..Autorka opravdu umí,to se musí nechat..

08.12.2017 5 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

První jsem viděla film a musím říct,že jsem z něj byla nadšená.Pak jsem se pustila do knihy.Laska nás může potkat už v dětském věku,a z nejlepších přátel se může stát pár,ale teď jen záleží na tom,jestli si jí ti děti a pak dospívající vůbec všimnou,a nebo si ji budou nechávat utíkat..Bylo to krásné,vtipné a svěží čtení,které mě nutilo pořád číst dál a dál..A čekala jsem,až si ty dvě paka konečně uvědomí,že jsou si souzeni...A že jim to tedy trvalo..Takže spokojenost..

03.12.2017 5 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Příběh psaný tentokrát z pohledu Adama.Občas jsem trochu nechápala,jak to nechal vše bežet,i když byl nešťastný.Já bych se zbalila a jela si to s ní vyříkat..Ale miluju sťastné konce,a tenhle nakonec taky nezklamal,i když jsem se bála,že tomu tak nebude.Takže příjemná oddechovka..

27.11.2017 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Už mi dávno není 17,ale i přes to mě příběh Mii a její rodiny a první lásky chytl a byla jsem smutná,když se stalo,to co se stalo..Život je někdy pěknej hajzl a hlavně k lidem,kteří si to vůbec nezaslouží..

26.11.2017 4 z 5

Dvorní dáma Dvorní dáma Shannon Drake (p)

Krutá doba,která nebyla jednoduchá a všude se intrikovalo, člověk se bál ze své pusy cokoli vypustit,aby nebyl nařčen za zrádce či čarodějnici..Rowan a Gwenyth byly moc hezká dvojka.Ale autorka má lepší knihy..

23.11.2017 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Lou v životě ztratila někoho,kdo ji byl velmi cenný a koho nakonec začala i milovat.Jeho ztrátu nesla velmi těžce,jako každý z nás,kdo ztratí někoho,koho miloval.Ale nakonec se se svou ztrátou dokázala vyrovnat,i když ji to tedy trvalo a prožila u toho pár šílených,smutných i šťastných chvil.Kniha Než jsem tě poznala mě doslova omráčila,brečela jsem u ní,že jsem přes slzy ani neviděla na písmenka.Bála jsem se,že mě tohle zklame,ale nebylo tomu tak,bylo to milé, upřímné a asi ani na jeden díl nikdy nezapomenu..

17.11.2017 4 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

No,tak konečně naposledy vykřikla..Ne,zase tak zlá nebudu,zase tak špatný to nebylo.Pár vtipných dialogů tam bylo.Nejvíc mě bavila Sophie a Neil a bylo hezké,že se tam zase ukázali postavy z jiných dílů.A nakonec všichni našli dokonalé protějšky a byli šťastní až na věky věků.

12.11.2017 3 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Roštěnka mi celkem lezla krkem.Jako by ji někdy bylo 15 a ne 26 let..Simon,se choval jako dospělý,ale ona jako dítě..Jinak se dalo číst,ale dost slabé oproti jedničce..Bavila mě Sophie a Neil..takže ještě dočíst poslední dílek a mám to za sebou konečně..

10.11.2017 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

První kniha od autorky,která se mi celkem líbila.Má to vtip,náboj,to napětí mezi nimi.Ale co mi celkem vadí,je ta přemíra óček,to už autorka opravdu přehání,a nebo já jsem divná a jen závidím:)

06.11.2017 4 z 5

Písně temných věků (8 povídek) Písně temných věků (8 povídek) * antologie

Přečteno tedy až na druhý pokus,ale nakonec přečteno..Kniha povídek,kde si každý vybere tu svou..Některé jsou slabší,jiné vás vtáhnou do svého krásného děje..U mě vyhrál Ďuro Červenák a Alexandra Pavelková..Je zvláštní,že jsou oba slováci,ale pro mě moc dobří spisovatelé..Ale ani Jana Šouflová nebyla špatná..Takže mám zase typy na knihy od těchto autorů..

02.11.2017 5 z 5

Něžný válečník Něžný válečník Johanna Lindsey

U Johanny jsem zvyklá na úplně jiné knihy,takže tohle mi tak nesedlo..Štvalo mě,jak Brittany pořád nevěřila..Ale za skvělou Marthu a moc pěkný konec dávám tak 3 a půl hvězdy..

28.10.2017 3 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Původně jsem chtěla dát čtyři hvězdy,ale čím víc jsem četla,tím víc příběh upadal.Film byl super,smála jsem se a bylo to moc pěkný,ale kniha měla pár vtipných kousků a to bylo vše.Vůbec nevím,jestli mám číst další díly..

23.10.2017 3 z 5

Brána Irkally Brána Irkally Juraj Červenák

Hustý...Pěkný děj,který mě vyloženě pohltil a já se těšila na každé chvilky strávené s Kornelem a jeho partou a čekala jsem,co se tam stane.A byla jsem opravdu spokojená..Tak,teď jdem na další díl..

18.10.2017 4 z 5