Beni Beni komentáře u knih

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Kniha se mi líbila, ale musím ubrat jednu hvězdičku, jen z důvodu, že V ringu (kniha o Brooke a Remingtonovi) byla prostě TOP, tam Remy neustále dobýval svoji vyvolenou. Tady to bylo všechno tak uspěchané, ale protože jsem prostě citlivá duše, tak mi toho úžasného Greysona bylo líto - to jako vážně, to s tou jeho matkou???

Jsem dost zvědavá na knihu o Pandoře, protože se zde chovala jako trubka! :-)

26.03.2015 4 z 5

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTERÁ SE ODEHRÁVÁ V CIZÍ ZEMI

Úžasná pohádka, když máte tak trochu melancholickou náladu... určitě si knihu přečtu ještě několikrát..

22.03.2015 5 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTEROU NAPSAL AUTOR DO SVÝCH TŘICETI LET

Tak to bylo úžasné pohlazení na moji dušičku :-) Velmi oceňuji, že se v knize mnohem více objevují i postavy z předešlých knih. Těším se na příběh Hannah, to bude ještě zajímavé... A taky bych si přála knihu, ve které bude hlavní postava Cole - ten kluk je skvělej :-)
Tahle série se mi líbí moc a moc

18.03.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA S JEDNOSLOVNÝM NÁZVEM

Tak to dost dobře vypadá na další úžasnou sérii. Jen nevím, jak vydržím do října t.r., kdy má vyjít poslední díl První.
MŮŽE OBSAHOVAT SPOLERY!!!
Americu jsem si hned zamilovala a Maxona samozřejmě také, jen mi je trošku líto Aspena, protože je mi jasné s kým na konci America bude. (Třeba by se on mohl dát dohromady s Marlee) :-D
Budu odpočítávat dny do vydání dalšího dílu - ikdyž ten, dle komentářů, prý není nic moc - nu, uvidím :-)

08.03.2015 5 z 5

Podřiď se Podřiď se Maya Banks

Čtenářská výzva 2015 - TRILOGIE (3. díl)

Hlavní hrdinky mi bylo celkem líto, ta výroční večeře... No já bych tam asi nakráčela a udělala scénu :-D
Na knize se mi líbilo i to, že byl místy příběh vyprávěn opět z pohledu ostatních hrdinek...
Ale pro mě byl nejlepší druhý díl.

19.02.2015 4 z 5

Kamarádky Kamarádky Bonnie Bryant

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA Z VAŠEHO DĚTSTVÍ

V dětství jsem tuhle sérii knih milovala, s radostí musím přiznat, že mě neustále baví... mám chuť si přečíst zase celou sérii :-)

18.01.2015 5 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Úžasné zakončení jedné série... uvítala bych ještě nějakou knihu, kde by i Wolfe našel tu svojí pravou vyvolenou :-)

31.12.2014 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Opět skvělá kniha - autorka mě svým stylem vážně baví :-) Doufám, že brzy zase něco vyjde, protože u jejích knížek se vždy nasměju a knihu nemohu odložit dokud ji nepřečtu.
U této knihy snad jen jednu výtku.... co ten konec, he??? Nechybělo v mém vydání několik stran, kde se vše srovná? :-D.... Ne, i tak to bylo úžasné :-)

27.12.2014 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Naprosto super... kniha vůbec nezklamala, naopak - takhle dlouho jsem se nenasmála.. :-D Jen škoda, že byla kniha tak tenká a ten konec se mohl taky více rozvinout... ale aspoň to nebylo přeslazené :-) Nemohu se dočkat Pekáče buchet a dalších knih od této autorky

27.10.2014 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

No to byla jednoduše bomba... tak strašně jsem se nasmála... hlavně co se týče Mackenzie... také souhlasím, že ze začátku dost podobné Bastardovi...
Strašně moc mě bavil styl, kterým to bylo psané... "Tak počkejte, vy si vážně myslíte, že jsem ho***o! Chvíli počkejte, hned vám dám za pravdu." "Tenhle moment je důležitý, pamatujte si ho, ještě se k němu vrátím." atd... určitě stojí za přečtení...

07.10.2014 5 z 5

Před záhrobím Před záhrobím Jeaniene Frost

O něco slabší než předchozí díly. Nevím, proč mi to tak přišlo. Možná to nemělo v sobě takovou akci... už se těším na poslední dva díly :-) A doufám, že se rozhodnou vydat i tu sérii o Vladovi - ten upír je super :-)

04.10.2014 4 z 5

On On Carey Heywood

Krásná kniha, ve které velice oceňuji prolínání přítomnosti s minulostí :-) Jen Willově matce bych zakroutila krkem!!!!! ... On je tak sladkej :-D:-D:-D

11.09.2014 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Tuto knižní sérii mám stále v paměti, ikdyž jsem ji četla někdy mezi 11 a 13 rokem - nikdy nezapomenu, jak jsme s bratrancem seděli společně na posteli a četli knihu dohromady a třeba celý den.... nezapomenutelné :-) Určitě nejlepší fantasy pro děti, knihy uchovávám pro další generaci, a dobře přiznávám, já ji také občas vytáhnu z knihovničky :-)

10.08.2014 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Na knihu jsem narazila asi před rokem náhodou v jednom internetovém knihkupectví, okamžitě jsem šla do knihovny a zjistila, že je už nějakých 9 dílů... Kvůli škole jsem zatím přečetla asi jen první čtyři díly, ale v brzké budoucnosti to hodlám napravit :-)

Kniha je naprosto úžasná, nemohu hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček. Líbilo se mi pojetí knihy - o upírech, ale ne náctiletých (jako třeba VA, kterou mimochodem také velice miluju). Jejich pohled na svět, celkové netradiční pojetí upírů... Co mi vadilo bylo číst kapitoly o Xavierovi (pokud se ten zmetek takto jmenoval - už si nejsem moc jistá). A ty jejich rituály...

Úžasná série, kterou jsem nakazila i mladší sestru :-)

05.08.2014 5 z 5

Pravda o markýzi S. Pravda o markýzi S. Sabrina Jeffries

Oddechové čtení, ta jejich babička je vážně kuplířka :-D

03.08.2014 4 z 5

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Velice čtivé :-) Jsem zvědavá na další díl... Velice oceňuji poznámku o hrdinech z předešlých dvou knih :-)

15.06.2014 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nejúžasnější kniha, která mě vážně chytla za srdce. Myslela jsem, že umřu z toho jak se mi srdce svíralo, a těch prolitých slz... ale knihu přečtu ještě několikrát. Má čestné místo v mé knihovně. VŠEM DOPORUČUJI!!!

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

V prvním roce, kdy jsem si koupila set všech knih, jsem je přečetla 10krát :-D To už asi mluví za vše ;-D
Miluji tuto upírskou ságu - a nestydím se za to :-) Mám ráda romantiku a akci a tyhle knihy mají prostě všechno :-)

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Perfektní kniha, kterou opakovaně vytáhnu z knihovnu vždy, když si budu chtít poplakat :-D Úžasná kniha, doufám, že autorka vydá něco dalšího :-)

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Skvělá kniha...Mně nevadí, číst jeden a ten samý příběh z pohledu druhého z hlavního hrdiny... naopak se mi pak zdá příběh ucelený :-) I love Travis Maddox :-D