bookcase bookcase komentáře u knih

Příliš velké sousto Příliš velké sousto Meg Cabot

I pokračování Nenasytné je vtipné, Meg to prostě umí.

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Naprostá pecka, jako vše od dua Kepler :-). Ke konci jsem ani nedýchala, vypadá to na další skvělé pokračování.

Dnem i nocí Dnem i nocí Gwen Hayes

Mile mě to překvapilo.

Panoptikum české Panoptikum české Irena Obermannová

Tajná kniha byla dobrá, ale tady mám pocit, že je autorka hodně ublížená a dává to všem kolem znát. A to její mluvení pozpátku.. :-/. trochu póza, řekla bych.

22.03.2013 3 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Napínavé a čtivé.

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Dobrá trilogie, čte se jedním dechem

22.03.2013 4 z 5

Jarmila Loukotková vzpomíná, vypráví a vaří Jarmila Loukotková vzpomíná, vypráví a vaří Jarmila Loukotková

Zážitky z dob minulých (nedávných), které se čtou samy. K tomu poctivé recepty - tak trochu návrat do dětství.

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Nemohla jsem se odtrhnout!!! Můžu jen doporučit.

22.03.2013 5 z 5

Knihu jsem četla na základě filmu, který mě dojal k slzám. Knížka byla taky fajn. Milovníkům zvířat asi nemusím doporučovat.

Skryj mě ve svém srdci Skryj mě ve svém srdci Torsten Pettersson

Tahle detektivka se mi líbila mnohem víc než Dej mi své oči.

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Dobrá severská krimi, která má dvě časové roviny - příběh ze současnosti a příběh z II. sv. války. Napínavé až do poslední stránky.

Tajemství černé orchideje Tajemství černé orchideje Lucinda Riley

Rodinná tajemství a vášně, moc se mi to líbilo.

Klan vlčice Klan vlčice Maite Carranza

Dobrá fantasy, škoda, že se o ní moc nemluví a nepíše.

Devátá stezka Devátá stezka Meg Cabot

Povedená série...i o duchách se dá psát vtipně.

22.03.2013 4 z 5

Morová epidemie: Deník londýnské dívky z roku 1665-1666 Morová epidemie: Deník londýnské dívky z roku 1665-1666 Pamela Oldfield

Skvěle zpracovaná historie formou deníku mladé dívky. Dobře se mi to četlo - dějiny Anglie -to je moje!!

22.03.2013 5 z 5

Multykulty pindy jedný český mindy Multykulty pindy jedný český mindy Iva Pekárková

Postřehy z běžného života různých lidí v Londýně. Připomíná mi to mého oblíbence Karla Kyncla.

Popol všetkých zarovná Popol všetkých zarovná Dominik Dán

První autorova kniha a moje první setkání s ním. Mafiáni mě moc neba, další díly snad už budou "pořádné mordy" a nejenom vyřizování účtu mezi gangy.

22.03.2013 4 z 5

Jsem asi divná, ale mě tahle kniha vůbec nenadchla. Nebavila mě, nevím proč.

22.03.2013 2 z 5

Zbožňuju Paříž Zbožňuju Paříž Lindsey Kelk

Příjemná oddechovka v mém oblíbeném stylu.

Nekonečno vítá ohleduplné řidiče Nekonečno vítá ohleduplné řidiče Rob Grant

Seriál miluju a proto jsem se knih trochu bála, neuměla jsem si představit něco tak geniálního v knižní podobě. Ale byla jsem mile překvapená, ono to jde!!!