books_with_adel books_with_adel komentáře u knih

Dvě tváře lásky Dvě tváře lásky Marie Hamáková

Musím se přiznat, že jsem rozhodně takový příběh nečekala. A myslím to jen v dobrém.
Velmi se mi líbilo, jak autorka umí vykreslit, popsat a hlavně vymyslet veškeré intriky Jany, až mi z toho občas bylo dost smutno.
Matylda mi přirostla k srdci již od začátku, protože i když se ze začátku snažila, aby si jí Jana zamilovala, nic nepomohlo.
Jakub mě od třičtvrtě příběhu štval, ale ke konci si to u mě trochu vylepšil.
Všechny postavy se mi moc líbily a příběh měl šmrnc.
A i když to není úplně můj klasický žánr, zhltla jsem poslední víc jak třetinu najednou.
Doporučuji všem, kteří nejsou úplně na klasickou romantiku, mají rádi trochu intrik a peprné scény (ty byly mimochodem super ).

27.08.2024 5 z 5

Mizení Mizení M. V. Jírová (p)

Příběh Michelle mě neskutečně vtáhl už od samého začátku. A i když se v jejím životě objevil i někdo jiný, já jsem fandila a fandím Benovi. Podle mě se k sobě mnohem víc hodí a je to prostě chlap, který jí miluje.
Musím smeknout před autorkou, že dokázala vymyslet a napsat takový příběh. Všechny zalápletky, nadpřirozeno i vztah v milostném trojúhelníku.
Moc se mi líbilo, jak dokázala popsat pocity, myšlenky a erotické scény.
Za mě tedy mohu jen doporučit! Byla to opravdu pecka a jízda od začátku do konce.

27.08.2024 5 z 5

Chladný král Chladný král M. V. Jírová (p)

Upřímně, nechtěla jsem znovu číst erotický román, ale tolik pozitivních recenzí mě přesvědčilo. A jsem za to moc ráda!
Mě se příběh moc líbil. Byl originální, krásně napsaný i vymyšlený. O erotické (opravdu erotické) pasáže tam nebylo nouze..
Kardes je pořádný bad guy (i když "guy" ) a koho by si nepodmanil, že??
Moc se mi líbila chemie mezi Kardesem a Mesilii.. Jak si jí opravdu vzal kousek po kousknu...
Jen škoda, že to nemá pokračování... Hned bych chtěla vědět, co se stalo na konci... a jak bude příběh pokračovat...
Takže, pokud máte rádi opravdu (jako fakt opravdu) erotické čtení, moc doporučuji - je to jedna z nejlepších erotických knih, které jsem zatím četla!