Bytost na cestě Bytost na cestě komentáře u knih

Torso naděje Torso naděje František Halas

Velmi zajímavé básně :-)

Žil jsem jako pedofil Žil jsem jako pedofil Janek Alexa

Velmi zajímavá kniha, zpověď pedofila, který lituje svých činů a pohled z jiné stránky, než naší.

Triptych o ohrožené zemi Triptych o ohrožené zemi František Halas

Velmi kránébásně, vlastenecké a oslavující naši zemi :-)

Garfield povoluje opasek Garfield povoluje opasek Jim Davis

Stále nejlepší z nejlepších :-)

18.01.2012 5 z 5

Garfield - tučná léta Garfield - tučná léta Jim Davis

Opět bezvadný díl plný vtipných stripů :-)

18.01.2012 5 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Ach!!! Slast, slast, slast! Já chci znova! Dokonalé! Sice jsem chvíli tápala, dokud vše nezačalo dávat smysl, ale mé pochyby byly mistrovsky rozvráceny a smysly potěšeny! :-)

03.12.2011 5 z 5

Moje kočka Moje kočka Caroline Davis

Úžasná kniha. Ze všech knih o kočkách má tato jediná informace a rady k První pomoci, informace o nemocech a hlavně o stáří koček.

25.07.2011 5 z 5

Radostné zaslíbení Radostné zaslíbení Jan Vrba

Krásná kniha plná hladivých básnických obratů!

16.03.2011 4 z 5

Psychická sebeobrana Psychická sebeobrana Tomáš Novák

Měla jsem jí v knihovně roky, tak jsem jí pročetla. Pro určité typy lidí se asi hodit bude, jsou tam náznaky manipulačního chování a jak to rozpoznat. Ale velmi podivně je kniha popsána, nelíbí se mi a je dnes mnoho lepších knih.

16.03.2024 1 z 5

Žili jsme už někdy? Žili jsme už někdy? kolektiv autorů

V knize je několik zajímavostí a příběhů, ale přílišný apel na křesťanství a vševědoucnost autora je komická. Dovolit si tvrdit, že ví, jak to je.
Kniha vyšla v roce 1997. A mnoho tvrzených pravd jsou dnes už prozkoumány jinak. Duše prý vstupuje do těla při porodu nebo pár dní po a miminko v břiše je jen hmota bez duše. V tom případě by výzkum prenatální psychologie a vzpomínky lidí / duší na toto období, byly úplně mimo. Energetické léčebné systémy taky pracují s bodem početí, kdy duše vstupuje do těla.

16.03.2024 2 z 5

Rodinné konstelace - tok lásky Rodinné konstelace - tok lásky Jaroslav Simon

Zajímavá a poučná kniha, jistě přínosný střípek pro studiium a pochopení konstelací :-)

18.11.2023 4 z 5

Znamení zvěrokruhu Znamení zvěrokruhu Emil Václav Havelka

V některých věcech se kniha trefila, v některých vůbec.

30.10.2023 3 z 5

Křížem krážem zvěrokruhem: Kozoroh Křížem krážem zvěrokruhem: Kozoroh Jana Divišová

Na to, že jde o jednoduchou knížečku, je tam spousta zajímavých informací.

15.10.2023 4 z 5

Karmická astrologie - nejsme tu poprvé Karmická astrologie - nejsme tu poprvé Olga Krumlovská

Kniha mě neoslovila, nemyslím si, že informace z knihy se dají obecně uplatňovat, že ti a ti zrozenci měli životy tam a tam.

07.10.2023 3 z 5

Partnerské horoskopy Partnerské horoskopy Olga Krumlovská

Myslela jsem, že to bude jen kniha, kterou prolétnu a odložím, ale zaujala a překvapila mě až neobvyklou trefností. Bavil mě i styl psaní.

07.10.2023 4 z 5

Hodíme se k sobě - Horoskopy Hodíme se k sobě - Horoskopy Jarmila Mandžuková

Kniha, kterou jsem v pubertě často pročítala a hltala. Teď jsem ji pročetla s tím, že to už absolutně nesedí a to škatulkování znamení už mě nebaví :)

05.10.2023 3 z 5

Touha po druhém Touha po druhém Verena Kast

Verenu Cast mám ráda, ale tohle mě tedy nenadchlo. Jednak je výběr pohádek zvláštní a jednak vše, co v nich autorka vidí, mi přijde až moc, zkreslené filtry jejího vnímání. Pitvání mě nebavilo, takže kniha putuje dál.

04.10.2023 2 z 5

Rodinné konstelace Rodinné konstelace Wilfried Nelles

Perfektní kniha, dobře se četla a doporučuji :)

01.09.2023 5 z 5

Jan houslista Jan houslista Josef Hora

První z děl Josefa Hory, které mě nebavilo, nedařilo se mi začíst a verše mě nevtahovaly. Chyběla mi ohraničenost, unikala mi návaznost... Nutila jsem se do čtení. Ač nerada, tuhle knihu ve své sbírce oželím.

11.08.2023 3 z 5

Království nevinnosti Království nevinnosti Rebecca Coleman

Zajímavá kniha. Před lety mě zaujala, ale nedočetla jsem konec. Teď jsem se k ní vrátila. Velká část knihy je psána zajímavě, čtivě, bavila mě. Na konci už mi byl "vztah" Judy i Zacha nesympatický, čekala jsem, jak to dopadne. Konec jsem tušila, že bude nějaký zvláštní, ale nečekala bych ho. Ještě nechám doznít, co příběh přinesl, každopádně zajímavé.

03.06.2023 4 z 5